реклама

реклама Делікат

реклама

ELWXepGWoAEWYa6 Член політичної партії «Національний Корпус» Ігор Зайчук балотуватиметься в народні депутати України по 197 округу. Про це у студії «ВиЧЕрпно» розповів очільник обласного осередку Нацкорпусу Дмитро Кухарчук.

Раніше округ №197 представляв депутат від ПП «Слуга народу» Олександр Скічко, який нещодавно очолив Черкаську ОДА.

- Ми поки що не ухвалили офіційного рішення, партійних зборів у нас ще не було, але ми вже бачимо людину, яку ми хочемо висунути, це — Ігор Зайчук. Він обома руками «за»! Я думаю, що він готовий представляти цей округ, адже він проживає в його межах з дитинства та знає його проблеми , — наголосив Кухарчук.

За його словами, попри велику конкуренцію Зайчук має реальні шанси поборотися за перемогу на цьому окрузі.

- Кандидатів буде дуже багато, там прогнозують близько 30 осіб від різних політичних сил. До того ж, мають бути там і гіганти української політики, такі як Ляшко, Яценюк, Томенко, Голуб, хтось від Скічка ж піде і буде користуватись адміністративним ресурсом. Я впевнений, що на фоні їх боротьби ми маємо шанс взяти депутатський мандат, — каже Кухарчук.

Зазначимо, точна дата виборів ще не відома, проте за Законом України вони мають відбутися в березні або жовтні цього року. Про свої наміри балотуватися в народні депутати по 197 округу вже заявив Роман Сущенко від партії «Європейська солідарність», Андрій Іллєнко від «Свободи», Микола Томенко - лідер громадянського руху "Рідна країна".

реклама

Коментарі  

 
0 #13 Дімон 25.02.2021 12:40
на місцеві вибори вже сходили... Ох дімону не сидиться... Працювати, схоже, не хоче......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 воля або смерть 19.02.2021 16:55
Цитую Іван Іванович:
Цитую Свобода:
Є лише одна патріотична сила на окрузі - це СВОБОДА, усі інші це запроданці та вороги України. Цей горе кандидат посіпака Авакяна та ФСБ, єдина мета якого на відміну від нас це красти гроші з бюджета!

Гапа заспокойся! вже всьо, гоу на біржу!

Гоу на нари за те що АТОшніка під Еріком гуртом ногами топтали - мерзота, а ми ще побачимо де хто буде!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 СОЛДАТ 18.02.2021 23:31
Цитую Серьожа Презентабельный :
ПОчему эти Черкасские нацики выглядят так непрезентабельн о(невзрачно,нек азисто,непригля дно,замухрышист о,забулдыжно)да же тогда когда натянут на себя более менее приличную шкурку(если то что на них надето можно назвать приличным)?
Витаминов на селе не хватает,или скудный интелект от сельской природы.

Ти, мабуть, після цього коментара одів своі фронтові галіфе і з гордістю подивився на себе в дзеркало :lol: Дивлюсь - після вакцинаціі "Спутником" ти став витонченим знавцем модних тенденцій, яких дотримуються "нацики". ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Віктор 18.02.2021 22:12
Нормальні хлопці - ясно, що не по нутру багатьом любителям клацати по клаві і на все мати саркастичні заготовки. Дерзайте, все у вас вийде!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #9 Дупочухмарівський 18.02.2021 13:11
Ці пацани на фото хочуть стати законотворцями? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Дороговказ 18.02.2021 11:37
Цитую Іван Іванович:
Цитую Свобода:
Є лише одна патріотична сила на окрузі - це СВОБОДА, усі інші це запроданці та вороги України. Цей горе кандидат посіпака Авакяна та ФСБ, єдина мета якого на відміну від нас це красти гроші з бюджета!

Гапа заспокойся! вже всьо, гоу на біржу!

Або у військомат.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #7 Іван Іванович 18.02.2021 10:02
Цитую Свобода:
Є лише одна патріотична сила на окрузі - це СВОБОДА, усі інші це запроданці та вороги України. Цей горе кандидат посіпака Авакяна та ФСБ, єдина мета якого на відміну від нас це красти гроші з бюджета!

Гапа заспокойся! вже всьо, гоу на біржу!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Тельбух 18.02.2021 09:13
Ох, скільки бажаючих... дерибанити...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-30 #5 Свобода 18.02.2021 09:12
Є лише одна патріотична сила на окрузі - це СВОБОДА, усі інші це запроданці та вороги України. Цей горе кандидат посіпака Авакяна та ФСБ, єдина мета якого на відміну від нас це красти гроші з бюджета!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #4 Серьожа Презентабельный 18.02.2021 07:30
ПОчему эти Черкасские нацики выглядят так непрезентабельн о(невзрачно,нек азисто,непригля дно,замухрышист о,забулдыжно)да же тогда когда натянут на себя более менее приличную шкурку(если то что на них надето можно назвать приличным)?
Витаминов на селе не хватает,или скудный интелект от сельской природы.