реклама

реклама

Представники об’єднаної опозиції Черкащини звернулися до колег-народних депутатів з проханням постійно перебували на території області. Про це повідомив сьогодні під час прес-конференції керівник обласної організації «Батьківщини» Анатолій Бондаренко.

За його словами, причиною такого звернення є те, що Черкащина стала епіцентром беззаконня, коли все «режисується» в облдержадміністрації, а потім виконується «недолугою» міліцією.

– Коли в Черкасах почалися сумні події: побиття депутатів Черкаської міської ради, ламання рук дітям, напади на офісне приміщення партійної організації об’єднаної опозиції, ми попросили в депутатів допомоги. Таким чином, на Черкащині чергуватимуть Микола Томенко, Ігор Єресько, Андрій Шкіль, Геннадій Москаль та інші.

Першими захищати черкаських опозиціонерів прибули Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко та народний депутат Ігор Єресько. Під час свого чергування вони їздитимуть районами та містами, вивчатимуть ситуацію на місцях, зустрічатимуться з людьми та розгортатимуть акцію «Україна – проти Януковича», яка вже почалася в Києві сьогодні.

На запитання «Прочерку», скільки триватиме візит віце-спікера до Черкащини, Микола Томенко відповів жартома, керуючись своїм військовим досвідом.

– Я як людина військова (все-таки я в Афганістані рік і вісім з половиною місяців відслужив) знаю, що злочинна влада або окупанти нападають завжди або рано-вранці, або у вихідні дні. Тому поки я не передам пост Шкілю або іншим моїм колегам – із Черкащини не виїду. На війні треба тільки так, – пояснив Микола Володимирович.

Народний депутат допускає, що якщо б’ють та ламають руки в Черкасах, то на таку ж реакцію можна розраховувати і в деяких районах та містах.

– Зараз на мене покладена відповідальність ввести область у процес акції «України – проти Януковича», почати збори підписів, пікети та мітинги. Ми будемо активно працювати, незважаючи на те, що зараз липень. Відпочивати немає коли: треба очищати область і країну загалом від злочинного політичного режиму, – зазначив віце-спікер.

реклама

Коментарі  

 
-1 #18 Володимир 19.07.2012 12:01
Черкащина підтримує Томенка і закликає народних депутатів України виїхати на Черкащину, щоб подавати свавілля Тулуба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #17 СМЕРть як добре 18.07.2012 14:06
М.В. правильно, нам бідним тільки отого Шкіля і не вистачало, лед..о, що воно у своєму житті зробило? Пропоную, Томенка і Шкіля зобов*язати відпрацювати на користь селян області на прокладанні асфальту до нещасних Малих Канівець ( маленької батьківщини Томенка), але це повинна бути праця без откатів (Хоча Коля до цього і не звик)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #16 СМЕРЧ 18.07.2012 10:31
Цитую Дивно:
Тулб опозорив Черкащину на всю Україну, вмикаю ТСН, а там кажуть: у Черкасах найжорстокіше придушили захисників мови.... ну-ну...покращення вже сьогодні, збудували Нову Черкащину...
КРІМ того,щоб дивитись ТСН треба ще трішки думать ГОЛОВОЮ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #15 Оксана Колісник 18.07.2012 09:50
Цитую Ужасть:
Цитую Дивно:
Тулб опозорив Черкащину на всю Україну, вмикаю ТСН, а там кажуть: у Черкасах найжорстокіше придушили захисників мови.... ну-ну...покращення вже сьогодні, збудували Нову Черкащину...

І чим же Тулуб опозорив Україну? Тим, що розмовляє на українській мові? Тим, що ходить у вишиванці? Тим, що не втратив позиції області у аграрному секторі держави? Тим що увів у експлуатацію обласну дитячу лікарню? Яку не могли добудувати (а тільки разворовували) з часів набуття незалежності? Те що оновлений з руїни річковий вокзал? Недоліки є, вони і будуть. Їх немає у тих хто тільки язиками ляпає, бо язік без кісток, а дехто і без совісті. Язиком молоть не мішки ворочать. Да, треба бити, бити за справу...а не бігали позаду та заглядати під піджака...винюхуючи там недоліки
Ну тільки й залишилося дописати: "бурниє, прадажитєльниє апладісмєнти". Яким же нафталіном тхне від Ваших пості! Ну просто "ужасть" кошмарна!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 Ужасть 17.07.2012 22:56
Цитую Дивно:
Тулб опозорив Черкащину на всю Україну, вмикаю ТСН, а там кажуть: у Черкасах найжорстокіше придушили захисників мови.... ну-ну...покращення вже сьогодні, збудували Нову Черкащину...

І чим же Тулуб опозорив Україну? Тим, що розмовляє на українській мові? Тим, що ходить у вишиванці? Тим, що не втратив позиції області у аграрному секторі держави? Тим що увів у експлуатацію обласну дитячу лікарню? Яку не могли добудувати (а тільки разворовували) з часів набуття незалежності? Те що оновлений з руїни річковий вокзал? Недоліки є, вони і будуть. Їх немає у тих хто тільки язиками ляпає, бо язік без кісток, а дехто і без совісті. Язиком молоть не мішки ворочать. Да, треба бити, бити за справу...а не бігали позаду та заглядати під піджака...винюхуючи там недоліки
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #13 Придніпровський ставок 17.07.2012 17:08
Статтю треба назвати: Не поіду з Черкас поки не пристрою в нардепи друга ГРЕСЯ! (А бандерлоги в цьому мені допоможуть)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #12 Оксана Колісник 17.07.2012 12:31
Цитую Ужасть:
Мне кажется Томенко и иже живут в другом измерении... Ну скажите чем они занимаются? А должны принимать Законы..а они получая огромные зарплаты занимаются а вернее играют в политику. Ну пройдет еще пару месяцев..пролетят... и через полгода за них забудут...как сейчас за Бесмертного и иже. Вот нет Кирпы...а после него остались дороги, вокзалы... Человек работал, а эти только языками мелят..
Кирпу, дійсно, жаль! Його вбив страх. Його він вважав головною мотивацією до праці для інших. Але і власного не позбувся, як виявилося.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #11 КС 17.07.2012 12:11
Опозиція так і не зробила висновків з помилок ,яких раніше припустилася. Але в кулуарах діє так само, як і влада. От лишень влада цього не соромиться. А опозиція цим займається під красиві слова про захист демократії.Не може бути чесної, професійної і моральної опозиції в деморалізованом у політичному незмінному бомонді.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #10 Ужасть 17.07.2012 11:18
Мне кажется Томенко и иже живут в другом измерении... Ну скажите чем они занимаются? А должны принимать Законы..а они получая огромные зарплаты занимаются а вернее играют в политику. Ну пройдет еще пару месяцев..пролетят... и через полгода за них забудут...как сейчас за Бесмертного и иже. Вот нет Кирпы...а после него остались дороги, вокзалы... Человек работал, а эти только языками мелят..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 клаудія 16.07.2012 20:12
М.В. Мудрий політтехнолог,п оважаю його. Все закрутилось навколо Черкас не випадково,це тільки ширма, за якою В.А. гресь вже приміряе форму нардепа. Товариш засвітить його на всю неньку. Поважаю,МОЛОДЕЦ Ь! У Пр не здатні на такі багатоходові комбінаціі!