реклама

реклама

Директорка Палацу молоді Олена Петрова, яка досить різко висловилася в бік батьків, які називають дітей екзотичними іменами, отримає догану. Про це повідомила заступниця міського голови Черкас Анастасія Чубіна.

 

dvorec-molodezhi.8

– Мене обурює подібна поведінка і висловлювання, тим паче, що вони були зроблені публічно на найбільшій соціальній платформі сьогодення. Ніхто не має жодного морального права осуджувати вибір іншої людини, тим паче публічно і в такій формі. Ми не просто проведемо виховну роботу з керівницею закладу культури. Вона отримає догану. Публічні особи залишаються такими 24/7 і точно мають гарно думати перед тим, як дозволяти собі подібну поведінку та висловлювання! – відреагувала Анастасія Чубіна.

Нагадаємо, йдеться про оприлюднені імена, якими називали маленьких черкащан батьки у першому півріччі 2021 року, зроблену Центральним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції.

Зі свого боку посадовиця Олена Петрова на своїй сторінці у фейсбуці попросила вибачення у тих, кого образила своїми коментарями.

"Кілька моїх коментарів стосовно дитячих імен викликали бурхливе обговорення у соціальних мережах. Спершу приношу вибачення усім, кого ці коментарі образили. Не мала наміру це зробити, як і в цілому давати оцінку особистому вибору батьків. Особливо тепер, коли є велика кількість інтернаціональних родин… і можуть мати місце навіть самі незвичні для українського сприйняття імена. Хоча особисто я підтримую наших таких звичних і мелодійних Тетян, Олесь, Світлан, Іванів, Олексіїв … ( всіх не перелічити).

Разом із тим, розумію реакцію людей, бо коментарі м’яко кажучи різкуваті. Але я людина емоційна - спочатку дії, а потім висновки з цих дій.

Ще важливо!!! Коментарі були у соціальній мережі, несли особисту думку приватний характер. Тож до роботи ніякого відношення не мали.
Прошу такими їх і сприймати", – пише Олена Петрова.
_119403003_8906c25e-bb61-4805-961e-21b81443c002

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #11 Зеленский Дьопйош 15.07.2021 21:12
Мои замели и родаки - зачинатели именноэкзотичес кой движухи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 ЮЗР 15.07.2021 20:07
Нафиг гнать такую ***** надо 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Яків Миколайович 15.07.2021 15:58
Тій дурепі на лобі прописана кримінальна відповідальніст ь за розпалювання міжнаціональної ворожнечі та дискримінацію. Але все спустять на гальмах. Якщо шановний лохторат обрав до влади БИДЛО - то хай тепер не ремствує, коли це БИДЛО бикує.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Провидец 15.07.2021 15:06
[quote name="время изменений"]Не пойму почему русский мат до сих пор считается нецензурним висловлюванням? Украина це Европа, всем эти висловлювання уже должны быть непонятны, чужие, а раз они непонятны и чужие, то естественно и не должны обижать. В Украине теперь только европейский или американский мат должен считаться как нецензурне висловлювання.[/quotпричем тут мат,смотрите глубже на ситуацию.Дома под одеялом выражался сколь угодно,высказыв ал свое мнение.Это не тетя с улицы,а директор дома молодежи,как ни странно.Это прямое оскорбление родителей.Не её дело,как назвали ребенка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Чпок 15.07.2021 14:52
Цитую 007:
А за що догана? В нас що, існує цензура в інеті? Цікаво як буде написано в наказі на покарання? За матюки в "фейсбуці"?

Та це Чубіна просто брякнула тіпа має принципову позицію.З такими підходами ще одну догану і звільнять з фейсбуку по статті!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Сидоров. 15.07.2021 14:30
Я емоційна , різка, спочатку дія , потім думаю... каже директорка.
Щоби працювати з людьми , а тим більше з дітьми отака її характеристика не дозволяє цього робити. Але в нашій зеленій , неправовій державі все , навіть і не таке, можливо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 007 15.07.2021 13:13
А за що догана? В нас що, існує цензура в інеті? Цікаво як буде написано в наказі на покарання? За матюки в "фейсбуці"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 МІСЦЕВИЙ 15.07.2021 13:04
Ненавмисна власна характеристика: "...спочатку дії а потім висновки." Дійсно ,мізки- лишній тягар.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 Дядько 15.07.2021 11:48
А воно і не дивно! Петрова бувша регіоналка... Тоді там було так прийнято висловлювати свою дімку... Згадайте тулумбаса...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 голос 15.07.2021 11:46
Догана - слаба втіха для всіх тих , кого образила ця чиновкиня.