реклама

реклама

У Черкасах жителі будинку, що розташований за адресою Нарбутівська, 279, перекрили рух Чигиринською. За словами мешканки будинку Галини, вони другу добу поспіль перебувають без електропостачання.

3886a5242ffb0ad1

Про це інформує «Суспільне».

Зі слів пані Галини, електропостачання їм вимкнули працівники управлінської компанії «Нова якість», пояснивши це тим, що на їхньому картковому лічильнику в будинку немає грошей. Однак мешканці справно оплачують рахунки за електроенергію, тож не розуміють, чому склалася така ситуація:

«Ми оплачуємо за використану електроенергію в "Нову якість", то чому вони довели до такого, що на нашому лічильнику зараз немає грошей? Чому всі люди мають сидіти без електрики? Ми хочемо, щоб керівництво міста звернуло увагу на нашу проблему», — розповіла пані Галина.

«Нова якість» пообіцяла надати коментарі згодом.

За словами пані Галини, вчора, 4 жовтня, місцеві жителі звернулися в поліцію і попередили, що перекриють рух вулицею Чигиринська.

Речник Патрульної поліції області Олексій Драгун пообіцяв прокоментувати ситуацію згодом.

Рух транспорту вулицею обмежений наразі: автомобілі рухаються в об'їзд, тролейбуси ж протестувальники пропускають.

90c9b3d97392cc3e

реклама

Коментарі  

 
+2 #13 Сидоров. 06.10.2021 10:29
Цитую Dima:
Так почему люди которые платят должны страдать из за соседей? Почему нельзя отключить только должникам? Как с интернетом не платишь то только у тебя пропадает а не у всего дома. И что предлагаешь делать людям, не правомерные действия в сторону соседей?

Цікаве питання , чому? Тоді алаверди- а чому повинен страждати навколишній люд, який їде , має свої справи , можливо і нагальні і впирається в юрбу людей , яка тупо не пускає їхати далі. Хочете протестуватм, нема проблем. Он є будівля мерії , ОДА , там купа чиновників , які і мають вирішити це питання. Якщо їх заставити. А ви перекрили вулицю людям , створивши незручності їм . А чиновники п'ють каву у себе в кабінеті і попльовують вам у вічі. Колись був популярний такий лозунг Банду геть. Дієвий , до речі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 Антон 06.10.2021 09:26
Дуже добре, що ви опублікували цей матеріал. Зараз же підтримаю акцію своєю участю, хоч і проживаю на Митниці. Злочинців із Нової якості разом з в... і Б.... треба гнати з нашого міста с... мітлою.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Dima 05.10.2021 23:24
Цитую Сидоров.:
”Сидоров.”, ти інколи начебто нормальна людина. а інколи несешь таку х-ню...
...
Дик, пане Щуко, а що неправильно я сказав? Чому виник дефіцит грошей при оплаті лічильника? Що повинен робити торговець товаром , коли йому його не оплачують. Правильно, не давати товар задаром і вернути гроші за вже відданий товар. Значить перестати поставляти товар на лічильник , який є боржником. І для торговця по барабану , що платить частина людей , бо лічильник на дім загальний є , а вже потім на кожній квартирі. Йому потрібна вся сума грошей і вже , а не завтра. Це правильно. А перекривати вулиці , то не вихід.

Так почему люди которые платят должны страдать из за соседей? Почему нельзя отключить только должникам? Как с интернетом не платишь то только у тебя пропадает а не у всего дома. И что предлагаешь делать людям, не правомерные действия в сторону соседей?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Сидоров. 05.10.2021 22:00
”Сидоров.”, ти інколи начебто нормальна людина. а інколи несешь таку х-ню......
Дик, пане Щуко, а що неправильно я сказав? Чому виник дефіцит грошей при оплаті лічильника? Що повинен робити торговець товаром , коли йому його не оплачують. Правильно, не давати товар задаром і вернути гроші за вже відданий товар. Значить перестати поставляти товар на лічильник , який є боржником. І для торговця по барабану , що платить частина людей , бо лічильник на дім загальний є , а вже потім на кожній квартирі. Йому потрібна вся сума грошей і вже , а не завтра. Це правильно. А перекривати вулиці , то не вихід.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #9 щука 05.10.2021 14:25
[quote name="Сидоров."]Частина людей платять по рахунках , частина не платять. От і виник від'ємний баланс на рахунку лічильника. Нехай люди розберуться із своїми сусідами . Чому всі навколо повинні страждати з за того, що декому захотілось перекрити дорогу. Мож монтировкою трохи повчити?

”Сидоров.”, ти інколи начебто нормальна людина. а інклоли несешь таку х-ню...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Степанич 05.10.2021 14:19
Нарбутівська - це як по-старому?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Олександр 05.10.2021 14:16
Тільки так можна спонукати владу на швидку реакцію. Якщо будуть ходить по кабінетам і щось просити, то і весна прийде без електрики. А тим, хто дуже страждає від свідомих дій громадян, то йдіть лісом, раз у вам не притаманне почуття солідарності з іншими громадянами свого міста. Завтра схожа ситуація може трапитися і з вами, і що робитимете тоді ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #6 Ґоша 05.10.2021 14:13
Цитую Сидоров.:
Мож монтировкою трохи повчити?


Можна, але ж може так трапитися, що монтировку зі своєї дупи витягати прийдеться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #5 Микола 05.10.2021 13:57
Цитую Сидоров.:
Частина людей платять по рахунках , частина не платять. От і виник від'ємний баланс на рахунку лічильника. Нехай люди розберуться із своїми сусідами . Чому всі навколо повинні страждати з за того, що декому захотілось перекрити дорогу. Мож монтировкою трохи повчити?
РОЗБЕРІТЬСЯ З СУСІДАМИ. ТРЕТИНА МЕШКАНЦІВ ЖИВЕ НА ХАЛЯВУ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Чинушанаписав 05.10.2021 13:49
Нехай люди розберуться із своїми сусідами .

Які повноваження МАЄ СУСІД? А навіщо нам чиновники, які мають обов'язик та ЗП.