реклама

реклама

Громадяни Черкас зібралися на Замковому узвозі біля історичного «будинку Школьникова», щоб висловити протест проти забудови цієї вулиці і підніжжя так званої Замкової гори.

Фото Сергія Ганницького

Фото Сергія Ганницького


Громадський порядок забезпечує близько десятки поліцейських.

Серед учасників акції – колишній секретар міськради Ярослав Нищик, колишній голова ОДА Роман Боднар, партієць Нацкорпусу Костянтин Мирошниченко, нацкорпусівець і колишній член міськвиконкому Ігор Зайчук, голова облорганізації Нацкорпусу Дмитро Кухарчук, керівник управлінської компанії «Нова якість» Андрій Бортник, депутати міськради Юрій Котолуп і Сергій Кудактін.

Під час мітингу виступили Костянтин Мірошниченко, Артур Чемерис, Дмитро Кухарчук, Роман Боднар.

Як зазначив Дмитро Кухарчук, активісти Нацкорпусу "не дадуть знищити історичну родзинку Черкас так, як не дали забудувати Соснівку" і, якщо потрібно, ходитимуть на сесії міськради знову.

Ведуча свят і організаторка подій Ольга Касьянова зазначила, що територія вздовж Замкового узвозу, Долини троянд уже сприймається черкасцями як спільний громадський простір, а не як чиясь приватна територія. На безліч заходів черкащани з'їжджаються саме сюди.

Громадський активіст Артур Чемерис сказав, що влада і забудовники обманюють, коли кажуть, що йдеться про приватну власність, адже тут - ділянка комунальної власності. Тож віри забудовнику, який уже забрав ділянку по Байди Вишневецького, 2, немає.

Автор петиції на сайті міськради Роман Боднар сказав, що мітинги і петиції - це добре, але його громадська організація зараз звертається до суду, щоб скасувати рішення про передачу ділянки забудовникові.

Учасники акції "прошипували" дерева: під кору заганяється цвях так, щоб не травмувати серцевину стовбура і не завдати шкоди рослині. Завдяки такому "шипуванню" дерево не спиляють: техніка може вийти з ладу.

266517041_197848549134406_1363749929694580883_n

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Депутат Казарян просив хлопців коментувати на його підтримку в соцмережах

«Блакитний палац» у Черкасах перефарбують у пісочний колір.

Забудовник почав руйнацію стін історичного черкаського будинку.

У Черкасах зруйнували частину столітнього будинку.

Скандальна забудова в центрі Черкас розпочалася.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #23 Хрещатик 15.12.2021 14:34
Руйнують історичні пам’ятки нахабно, зухвало і показово. Показують власне презирство.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #22 АСТАНАВІТЕСЬ 15.12.2021 13:40
Місто скоро залишеться без історичної забудови .Зато з МЕМодошками тих, хто її знищив
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #21 Черкасець 14.12.2021 09:35
Цікаво, чи були на цьому зібранні авторитетні історики, архітектори,арх еологи?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #20 ?????? 14.12.2021 02:38
Я против застройки, но скажите(чтобы понимать), а сейчас что находится в этом доме? Общага что ли? Вид то уж очень непрезентабельн ый - стиль а ля жлоб-деко: дореволюционная постройка с кондёрами, стеклопакетами и спутниковыми антеннами. Вот и думаешь что лучше: построить новое и красивое или оставить старое и изуродованное(ж лобами)?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #19 Степанич 14.12.2021 01:38
Цитую Черкасчанин:
Вот злые Вы.Какой Карабах?В плен сдаться?
Часть Карабаха (Арцаха) еще находится под юрисдикцией Армении. Вот туда пускай и возвращаются.
p.s. Думаю, уже все знают, что Казаряны бежали из Карабаха в начале 90-х годов. Вот и прибежали в Черкассы на нашу голову. Пакостить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #18 не пались 14.12.2021 01:11
Цитую Людмила:
Сьогодні, як ніколи за останній час, не дивлячись на різні політичні погляди, різні бачення— об‘єднались всі кому небайдуже майбутнє Черкас. Щира вдячність їм!!! Значить не все втрачено!!!
А невдахами можна назвати тільки тих хто прагне це затьмарити негативними коментарями!!! Погляньте на більше тисячі підписів, які зібрала петиція за дві доби! Це також , на ваш погляд, невдахи!?
На акціях можуть бути не всі, але тепер слово за нашими депутатами і судовою системою! Це буде лакмусовим папером для тих хто ще не зневірився!!!

грантоедовский комментарий, грантоедовский стиль виден сразу же)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #17 Черкасчанин 13.12.2021 22:26
Цитую КоЗарян:
Кому слово людей не заходить, допобачення:
торби-вокзал-Карабах.
Доречі, а що керманич, уже чкурнув у Лисянку?
Вот злые Вы.Какой Карабах?В плен сдаться?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #16 Людмила 13.12.2021 22:21
Цитую Валентин Сергійович:
Цитую Контролер:
Оце публіка зібралась... Бувші (які, скоріш за все хочуть нагадати про себе)та невдахи...

Важко не погодитися. Був би проект побудови парку чи просто парканчику - вони також були б проти.

А далі і за парк можна думати. А не чагарники, які розвів там наразі « ефективний власник»!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #15 Людмила 13.12.2021 22:16
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #14 КоЗарян 13.12.2021 19:48
Кому слово людей не заходить, допобачення:
торби-вокзал-Карабах.
Доречі, а що керманич, уже чкурнув у Лисянку?