реклама

реклама

Опублікована вчора на сайті Черкаської міськради електронна петиція проти забудови Замкового узвозу буквально за кілька годин набрала понад 500 голосів, необхідних для того, щоб її було розглянуто на сесії Черкаської міської ради. Станом на зараз петицію підписало більше 850 черкасців.

265535788_4611335395652039_4111173736734493418_n

Нагадаємо, 8 грудня міський голова Анатолій Бондаренко на своїй сторінці у фейсбуці опублікував «фінальний проєкт» забудови Замкового узвозу. Планується побудувати між Замковою горою і Долиною троянд декілька багатоповерхівок. Проте, у «фінальному проєкті» передбачається зберегти старовинний «будинок із грифонами», який забудовник – фірма «Надія» – раніше планував знести.

Водночас, на візуалізації «фінального проєкту» відсутня архітектурна родзинка Черкас – «будинок Школьникова», один із найстаріших двоповерхових будинків міста, розміщений всередині Замкового узвозу. Раніше його передбачалося зберегти.

Критики «фінального проєкту» закидають його авторам, що багатоповерхівки перекриють вид на Долину троянд і Дніпро із оглядового майданчика парку ім. Б.Хмельницького. Вони воліли б бачити на цьому місці не житлову забудову, а громадський простір.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+17 #9 Михайло 11.12.2021 20:49
Цитую Арго:
Нумі що?
Питання проплачено,всі отримали свою долю.
Повернення бути не може.
На жаль.

І не таких повертали. А ті були...куди вже братись теперішнім копійчаним та неотесаним, що в корито немитими копитами повлазили.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #8 Сидоров. 11.12.2021 19:30
Вроді мєр останнім часом нікуди особо не влазив у сумнівне. А тут такий ляп. Не поважає наш мєр Громаду. Ні в гріш не ставить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #7 Бущан 11.12.2021 16:08
Головному можновладцу забудовники написали на папірці окрему суму, ось він і рве дупу, показує проекти, паплюжить свій і так низький рейтинг. Людина хоче заробити на новий порш, квартиру, новий маєток жінці в сокирні. А ви тут зі своїм узвозом, будинком з грифонами. Чхав він на все.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Арго 11.12.2021 15:32
Нумі що?
Питання проплачено,всі отримали свою долю.
Повернення бути не може.
На жаль.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+36 #5 Соціологиня 11.12.2021 14:38
Про те, що петиція так швидко набрала необхідну кількість голосів і переважно мододих черкащан (бо вони швидше орієнтуються в електронних ресурсах) засвідчує гостроту і суспільну значимість проблеми. Дивно, що лише влада цього не розуміє, вважаючи, що патріотичний світогляд і шанування своєї історії обмежується періодичним вдяганням вишитих сорочок та виголошуванням гучних гасел.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #4 vv 11.12.2021 14:28
Цитую не смешите:
И шо? Ну проголосовал там кум, сват, брат, сосед, одноклассник и одногруппник из ПТУ, всех подтянули за литр пива, теперь петрыция считается действительной?

Анатолій Васильович, що ж ви так, краще повертайтесь до Лисянки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #3 Антон 11.12.2021 13:42
Цитую не смешите:
И шо? Ну проголосовал там кум, сват, брат, сосед, одноклассник и одногруппник из ПТУ, всех подтянули за литр пива, теперь петрыция считается действительной?

Для тебе,твоїх собутильників і т.п... Майдан теж був незаконним а люди -найняті.
Тож записуй: єдине верховне джерело влади в суспільстві -народ. Його колективна вимога обов'язкова до виконання.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+30 #2 Людмила 11.12.2021 12:27
Цитую не смешите:
И шо? Ну проголосовал там кум, сват, брат, сосед, одноклассник и одногруппник из ПТУ, всех подтянули за литр пива, теперь петрыция считается действительной?

По Вашій манері спілкування відразу все зрозуміло!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-48 #1 не смешите 11.12.2021 10:55
И шо? Ну проголосовал там кум, сват, брат, сосед, одноклассник и одногруппник из ПТУ, всех подтянули за литр пива, теперь петрыция считается действительной?