реклама
Будівельна компанія надія

Згідно з рішенням Черкаської міської ради в Територіальному центр надання соціальних послуг м.Черкаси створюється відділення тимчасового перебування для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю.

244040009_1729487517261028_7728875975478719610_n

Про це повідомляють у терцентрі.

«Поруч із кімнатами для підопічних будуть кімнати для відпочинку і прийому їжі, медичного персоналу та лікаря, санвузли, – розповідає директорка територіального центру надання соціальних послуг Алена Щербак. – Нині будівельники роблять демонтажні та монтажні роботи, кріплять гіпсокартонні плити на стіни, монтують систему водопроводу і водовідведення. Також біля входу в терцентр завершується облаштування пандусу для зручності підопічних і відвідувачів».

Директор департаменту соціальної політики міськради Євгеній Данченко, який відвідав будмайданчик, націлив усіх на якісне виконання робіт і темпи введення в експлуатацію даного відділення.

У відділенні тимчасового перебування для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю територіального центру люди зможуть проживати до 4 місяців. Матимуть цілодобову соціальну та медичну допомогу, повноцінне 4-разове харчування. За цей час підопічним допоможуть оформити документи на поселення до інтернатних установ, геріатричних пансіонатів тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

«Між небом і землею»: черкащанку, яка опинилася в безпорадному стані, держава залишила на ласку долі.

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
реклама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ