реклама

реклама

Міська рада Черкас підтримала звернення до Президента та голови ВРУ щодо Казахстану.

У Черкасах мітингували проти російської агресії та на підтримку Казахстану

У Черкасах мітингували проти російської агресії та на підтримку Казахстану


Як зазначила на сесії міськради депутат Любов Майборода, Черкаси не можуть бути осторонь подій. Вона зачитала звернення щодо підтримки народу Казахстану.

Протести в Казахстані почалися 2 січня. 5 січня уряд Казахстану відправили у відставку, в Алмати люди захопили акимат (адміністрацію). Згодом стало відомо про захоплення аеропорту Алмати. Влада міста почала "антитерористичну операцію". Надзвичайний стан запровадили на всій території Казахстану. 5 січня президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв звернувся до країн учасниць Договору про колективну безпеку (ОДКБ) із проханням ввести війська для боротьби з "терористами". Росія направила свої війська для придушення протестів у Казахстані.

– У цьому залі сидять люди ,які не на словах, а на ділі знають, що таке російська агресія. Ми підтримуємо прагнення казахського народу до незалежності. Те, що сьогодні відбувається в Казахстані, це спроба Росії зберегти претензії на сусідню країну. Нам не потрібен такий світ. Введення військ Росії до сусідньої країни вважаємо провокативними. Звертаємося до керівництва країни, щоб воно дало оцінку тим подіям, які відбуваються в Казахстані. За міжнародними нормами, введення військ ОДКБ можливе було б в разі інтервенції і все. А війська були введенні для придушення протестів мирних людей, – сказала Любов Майборода.

Вона зазначила, що українська влада має стати на захист народів пострадянських країн, які повстають проти тоталітаризму. Слід засудити голів-членів країн ОДКБ, які ввели війська в Казахстан.

Другим питанням у зверненні було прохання до керівництва країни провести розслідування щодо працівників СБУ, які затримували казахських опозиціонерів в Києві.

Нагадаємо, двоє активістів руху "Демократичний вибір Казахстану" обвинувачують СБУ в нападі й погрозах депортацією за координацію протестів на батьківщині. Спецслужба говорить про "ознаки можливого незаконного перебування".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Кухарчук: Казахстан і Ми

У Черкасах мітингували проти російської агресії та на підтримку Казахстану (відео)

реклама

Коментарі  

 
-1 #17 Порада 12.01.2022 15:27
Якщо вже зовсім немає що робити, то краще допоможіть у виявленні тих, хто "мінує" школи. Це реально підніме мінусовий рейтинг.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #16 Справедливість 12.01.2022 11:04
Цитую Алан:
Цитую Стас:
Сегодня появилась связь (интернет) и я смог говорить с сестрой. Общий настрой один-слава аллаху,бандитов уняли. Молодежь пригласили за деньги помитинговать,а затем подключили к разгрома... Что-то напоминает мне. А вам?

І нам нагадує, як у 2013 році п`ята колона таких "стасів" паскудила Майдан, де загинула Небесна сотня.

Пане Алан, « Небесна сотня» загинула в 2014 році! Не паплюжте прикриттям нею історичну пам‘ять!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #15 мухарчук 12.01.2022 08:54
Цитую Алан:
Цитую Стас:
Сегодня появилась связь (интернет) и я смог говорить с сестрой. Общий настрой один-слава аллаху,бандитов уняли. Молодежь пригласили за деньги помитинговать,а затем подключили к разгрома... Что-то напоминает мне. А вам?загинула? а може вбили її грузиньскi снайпера, а може з моргiв понавозили?

І нам нагадує, як у 2013 році п`ята колона таких "стасів" паскудила Майдан, де загинула Небесна сотня.
о
загинула?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 СОЛДАТ 11.01.2022 23:51
Цитую Стас:
Сегодня появилась связь (интернет) и я смог говорить с сестрой. Общий настрой один-слава аллаху,бандитов уняли. Молодежь пригласили за деньги помитинговать,а затем подключили к разгрома... Что-то напоминает мне. А вам?

Цікава у тебе "сестра".Я так розумію - вона потрапила до Казахстану разом з "миротворцями"?Цікаво з якими - білоруськими чи вірменськими? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #13 Просвіта 11.01.2022 18:37
Зайіться своїми депутатськими обов‘язками - ідіоти!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #12 007 11.01.2022 17:47
Цитую Алан:
Цитую Стас:
Сегодня появилась связь (интернет) и я смог говорить с сестрой. Общий настрой один-слава аллаху,бандитов уняли. Молодежь пригласили за деньги помитинговать,а затем подключили к разгрома... Что-то напоминает мне. А вам?

І нам нагадує, як у 2013 році п`ята колона таких "стасів" паскудила Майдан, де загинула Небесна сотня.

Ви що таке мелете? Ви хочете сказати, що озброєні молодики зі зброєю, які стріляли по вулицях міст Казахстану, займались мародерством, спали і знищили все навколо мають якесь схоже відношення до подій Майдану?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 007 11.01.2022 17:43
Забув доповнити, ви ж обов'язково промінусуйте гуртом, а то Діма не заплатить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #10 007 11.01.2022 17:42
Цитую Знаючий:
Цитую 007:
Знищені магазини, автомобілі, державні установи, аеропорти, стрільба з вогнепальної зброї на вулицях, купа загиблих і т.д... Отакі дії підтримує Майборода? Такі дії потрібно Україні підтримати? Такого їй хочеться в Україні?

Все тобою написане - провокацї ФСБ. І ти, "007" - це прекрасно знаєш. Бо сам годуєся з кремлівського корита.

Ну якщо це провокації ФСБ, так чого нам туди лізти, підтримувати провокацію? Так ви визначтесь кого підтримуєте? В твого Діми і вашої компашки корито здається трохи прикрилось?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #9 Алан 11.01.2022 15:10
Цитую Стас:
Сегодня появилась связь (интернет) и я смог говорить с сестрой. Общий настрой один-слава аллаху,бандитов уняли. Молодежь пригласили за деньги помитинговать,а затем подключили к разгрома... Что-то напоминает мне. А вам?

І нам нагадує, як у 2013 році п`ята колона таких "стасів" паскудила Майдан, де загинула Небесна сотня.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-22 #8 Справедливість 11.01.2022 15:03
Складається враження, що у пані Майбороди крім уміння вносити хаос і деструктив та підтримувати деструктив —іншого нічого за душею немає!