Гарячі номера телефонів

Конкурсна комісія визначила переможницею відбору на посаду директора - художнього керівника Черкаського академічного театру ляльок чинну керівницю Любов Величко. Після затвердження її кандидатури на сесії обласної ради Любов Григорівна знову обійматиме цю посаду.

teatr-lyalok

Про це повідомляє виконавчий апарат обласної ради.

Засідання конкурсної комісії відбулося у четвер 26 січня.

Загалом на цю посаду претендували два конкурсанти. Окрім Любові Величко ,за перемогу змагався також актор, режисер і художній керівник Олександр Донець.

У своєму виступі переможниця конкурсу акцентувала на досягненнях театру. За її словами, впродовж останніх 5 років актори показали понад дві тисячі вистав. Колектив театру брав участь у міжнародних фестивалях та гастролях Україною, проводили вистави в закладах соціального типу тощо.

Також налагоджено співпрацю з бізнес-організаціями, що дозволило показувати дітям вистави безкоштовно. Окрім того, тут постійно відбуваються майстеркласи з театральної майстерності, аби залучити до цього мистецтва ще більшу аудиторію. Паралельно триває робота над втіленням мистецьких проєктів, зокрема проведення фестивалів із залученням європейських колективів тощо.

01-Velychko--800x680

Любов Величко народилася в селі Таганча (тепер Степанецька ТГ). У 1971 році вступила до Канівського училища на відділення "керівник самодіяльного хорового колективу". Цього ж року отримала посаду інструктора-методиста у Тальнівському районному будинку культури. Закінчивши училище, вона стала директором цього РБК. У 1978-му році вступила до Київського державного інституту культури ім. О. Корнійчука, після закінчення навчання отримала кваліфікацію - культурний керівник, методист клубної роботи. Згодом Любов Григорівна очолювала відділи культури у Тальнівському та Маньківському райвиконкомах. Уже в 1991 році вона стала директором обласного центру народної творчості, а з 2003 року - призначена директором обласного лялькового театру.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100