У Черкасах невідомі заклеїли одну з табличок з найменуванням вулиці Леніна на жовто-блакитну з назвою вулиці Небесної сотні. Відповідне фото з’явилося у «Твіттері» користувача haidamac.


«#Черкаси, колись вул. Лєніна. Оперативно спрацювали побратими, не знаю, чи то мою пропозицію підхопили, чи паралельно дійшли до такої ж думки, власне – без різниці. Тепер слово за міськрадою!» – пише користувач соціальної мережі.

Нагадаємо, що міська фракція «Батьківщини» вирішила ініціювати на черговій сесії встановлення пам’ятника Небесній сотні на Соборній площі.

Крім того, у селі Свидівок неподалік Черкас вулицю Леніна вже перейменували на вулицю Героїв Небесної Сотні. Таке рішення за ініціативи жителів села одноголосно ухвалили депутати сільської ради. На Черкащині це – перше офіційне перейменування вулиці на Героїв Небесної Сотні.

реклама

Коментарі  

 
+1 #10 стійкий націоналіст 26.02.2014 09:10
геть назву ленiна i геть радянську владу
яка дала Україні :
- зі складу РРФСР : Одеська республіка (1918) , Донецько- криворізька республіка (1919) (Таганрог , Шахти і деякі інші населені пункти пізніше повернуті назад ) , Путивльський повіт Курської губернії (без Крупецького волості ) ( 1925 ), частина Воронезької губернії ( 1926 ) , Кримська область ( 1954 ) ;
зі складу Польщі : Західна Україна (1939) ( території на захід від лінії Керзонавозвраще ни назад після закінчення Другої світової війни) ;
зі складу Румунії: Північна Буковина , область Херца , південна частина Бессарабії ( Буджак ) , північна частина Бессарабії ( 1940);
зі складу Чехословаччини : Підкарпатська Русь (Закарпатська Україна ) (1946).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 стійкий націоналіст 26.02.2014 09:03
а мені все одно на якій вулиці жити коли у
шлунку пусто і немає грошей далі:
а Ви подумали про тих кому треба
переробляти всі документи на власність
а там живуть люди небагаті або що
таблички заклеялі і все що немає
в Черкасах взагалі ні яких вулиць
без назви і взагалі етично поверх
таблички з ім'ям Ленін
клеїти назви борців з ним
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Уманский Еврей 26.02.2014 03:59
Вулиця Леніна, Площа Леніна - люди завжди будуть так називати. Ленін - назавжди! Держава в банкруті, а гроші значить є на цю фігню витрачати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 ВОЛЯ АБО СМЕРТЬ 25.02.2014 19:00
КОНКРЕТНЕ ПИТАННЯ,КОЛИ ВОНА БУДЕ ОФІЦІЙНОЮ,ТА ЩО З ПАМ"ЯТНИКО НЕБЕСНІЙ СОТНІ?(попіарилась опозиція і все)Пропоную громаді самостійно збирати кошти,то мінімум що ми можемо зробити в пам"ять про них,вічну пам"ять.СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Нестор Іванович 25.02.2014 17:14
Цитую Русский в Черкассах:
Для меня это всегда будет улица Ленина. Вы это поняли, ............?


Для таких дурнів як ти, у психоневрологіч ному диспансері в Шевченково лікарська допомога безкоштовна.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 123 25.02.2014 15:31
Мені здається, що краще вулицю перейменувати у вулицю "Героїв Майдану", адже і ті кого поранили, покалічили на Майдані, та й ті, хто рятував наших людей (медики зокрема), хто годував, хто допомагав зводити барикади - всі ці люди заслуговують на ПОШАНУ. А ось вулиця Інститутська у Києві по-праву має називатися вулицею "Небесної сотні".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 Хома 25.02.2014 15:11
А для меня такие русские всегда будут кацапами, путинскими холуями...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #3 Дід Трохим 25.02.2014 13:45
Цитую Дід Трохим:
Лапки в назві і родовий відмінок - це не зовсім правильно. На постійних табличках мабуть краще написати вул. Небесної Сотні. А рішення не те що правильна, а найправильніше за увесь час присвоєння черкаським вулицям назв!

Вибачаюсь, називний відмінок. Заглючив трохи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #2 Русский в Черкассах 25.02.2014 13:28
Для меня это всегда будет улица Ленина. Вы это поняли, ............?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 Дід Трохим 25.02.2014 13:03
Лапки в назві і родовий відмінок - це не зовсім правильно. На постійних табличках мабуть краще написати вул. Небесної Сотні. А рішення не те що правильна, а найправильніше за увесь час присвоєння черкаським вулицям назв!