реклама

реклама

На шпиль, що стирчить серед поля під Шполою і символізує географічний центр України, почепили державний прапор. Про це «Прочерку» повідомив голова Шполянської Народної ради Віктор Слюсар.


– З ініціативи заступника керівника місцевої самооборони і члена Народної ради Ігоря Зачепи ми вирішили встановити на знаку «Географічний центр України» синьо-жовтий прапор. Обійшли всі необхідні інстанції, були в райраді, у відділ капітального будівництва. І тепер біля Шполи майорить державний прапор, – розповів «Прочерку» Віктор Слюсар.


Нагадаємо, що архітектурний монумент «Географічний центр України» встановили на автомагістралі м.Шпола - м.Сміла в районі колишнього аеродрому, у районі адміністративних меж Сигнаївської сільської ради напроти повороту на с.Мар'янівку за часів попередньої влади. Монумент являє собою 14-метрову палю, яка була розкритикована фахівцями. Нині, щоб хоч якось прикрасити монумент, небайдужі шполяни закріпили на ньому прапор, який добре видно з траси.


Як інформував свого часу політик Микола Булатецький, влада потратила на монумент 300 тисяч гривень, а згодом довелося робити реконструкцію об’єкту за 1 мільйон гривень.

 

 

Усі фото - Наталії Сторчак

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-2 #12 иван 31.05.2014 02:37
Український прапор повинен бути не тільки в кожній державній установі чи навчальному закладі,а і в кожній оселі, його повинна мати кожна родина.За ним стоїть історія країни,яку він представляє,мин уле і сьогодення.Встановлення на монументі прапора це добра справа,хай БОГ оберігає Україну.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #11 78 28.05.2014 14:33
Як інформував свого часу політик Микола Булатецький, влада потратила на монумент 300 тисяч гривень, а згодом довелося робити реконструкцію об’єкту за 1 мільйон гривень.


Это кто ж такой столбик дорогой соорудил? Найти и люстрировать. А чтоб глаза замылить решили сверху флаг водрузить, типа патриоты. Партия регионов вон сейчас тоже усиленно перекрашивается в народний спротив. Никто не догадается, кто за таким названием скрывается.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Вася 28.05.2014 13:21
Все знакомые лица. Цвет Украинской нации. Хромой, слепой, лысый и глухой. Вот так компашка. Это спасители Украины. Повесив флаг они навели в Украине порядок. Ничего против флага не имею, а даже наоборот. Но то что кроме "показа" что мы можем поцепить флаг, впринципе эти люди ничего в своей жизни толком больше ничего и не сделали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 сhoe 28.05.2014 08:57
прапор на шпиль встановили шполянські енергетики.
із листом про виконання робіт по встановленню прапора на шпиль памятного знаку у центрі України з використанням складної дороговартісної техніки до директора Шполянського РЕМ звернувся безпосередньо голова РДА. Дозволи на виконання робіт видавали в обласному центрі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 а фото не годиться 28.05.2014 08:32
прийміть того дядька з колеса авто на другому фото
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 Донец-2 27.05.2014 22:18
............! Гимн спеть не забыли? А ладошку на груди? Забыли? Не любите вы Украйну! Нужно исправить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 Ничто не вечно 27.05.2014 21:11
Ну, поки ще центр...Чи надовго?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Марта 27.05.2014 19:47
Гарний прапор,молодці.Але нам ще Верховну Зраду виперти треба.Там крім ПР і КП,і трійка БЮТ,СВОБОДА,УДА Р,тормозить.Можливість є,вони відмовки городять,за крісла тримаються,ШИРК И варять,конститю цією бавляться.Метостаци ....,зр..дник на зр..днику,б.... і в...,представництво парламенту.Не цій сворі конституцію мінять.Негайно розганяти.НЕГАЙНО !!! Усіх винних за гр.ти.Повна люстрація !Олійника на н..ри,в....ця.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Люди 27.05.2014 18:17
Цитую   :
Треба прикласти всі зусилля до того, щоб й 14-метрова паля, по козацкій традиції, не простоювала безробітною. Щасливому власнику дачі в Кединій Горі- право почесного відкриття, комуністам-приготуватись, регіонали-підтягуємося. Решта "патріотично настроєнних"- в порядку черги. А поки черга не дійшла, вони з піснями-танцями підносять щасливим побратимам-першопрохідцям хмиз та дрова.

То було б фієрично,особли во № перший.Хмиз не проблема.Бачить бог,вони то заробили,і нинішнім наука була б
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #3 СЕЛЯНИН 27.05.2014 17:03
В области 176 сел негазифицирован о За 2013 год ВЫМЕРЛО на 9 тыс больше чем родилось ПРЫСИДАЕМ аж пидскакуем!