реклама
Sucurity Police

реклама

Дві автівки за минулу ніч потрапили у ями, які викопали на черкаській вулиці Хрещатик працівники комунальних служб.

19059753_428325640872504_6569235593519759604_n

Про це у «Фейсбуці» повідомив черкащанин Ян Антонюк.

«Знаків про ремонт дороги та ремонтні роботи немає ні за 50, ні за 15 метрів. По фото бачимо результат: 2 автівки за ніч. Як швидко розберуться в цій справі та як громадяни отримають відшкодування за понівечені авто та здоров'я, хто буде відповідати!?» – запитує черкащанин.

18921925_428325637539171_5078436757080841378_n

реклама

Коментарі  

 
+4 #9 Анатолий 15.06.2017 22:52
Цитую коп:
Потому что пьяные ехали ;-)

А ты клоп ,вместе с ними выпивал?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Лего 12.06.2017 10:11
Цитую Лідокол:
Треба навчитися їздити і не гвалтувати комунальні служби. Там могла б стояти людина, то вона б загинула. Які знаки потрібно ставити, так там все огороджено.


Знаки згідно ПДД мали поставити. Обїзд та інші. Зараз комунальники мають платити за автівки. Огородження будеш у себе дома ставити. А на дорозі роби як у правилах написано.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 345 11.06.2017 07:51
Цитую Сидоров.:
Хорошо , что я там ночью не ехал. Бог уберег. А комунальщики влетели в денёжку.

И коментатор.
Гормовет там всех покрывает. Там же дауны оаботали от делали канализацию и пробили трубу
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #6 Лідокол 10.06.2017 19:09
Треба навчитися їздити і не гвалтувати комунальні служби. Там могла б стояти людина, то вона б загинула. Які знаки потрібно ставити, так там все огороджено.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 Черкасець. 10.06.2017 13:20
Вся відповідальніст ь на куратору ,- заступнику Сутуленко та міського голову, які повинні організовувати та контролювати виконання робіт. А у них піар понад усе! Ніколи ще так не було, щоб ціле літо містяни сиділи без гарячої води. І при цьому Бондаренко мер міста- успіху?! Хлопці не можете керувати,- ідіть. Посади , як виявляються не для того щоб красти...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 Ремонт 10.06.2017 12:13
Трезвыми надо ездить!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #3 коп 10.06.2017 11:40
Потому что пьяные ехали ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #2 Коментатор 10.06.2017 11:21
Коли вже ці "б.ки" навчаться хоч щось робити цивілізовано?! Ну от що заважає, в таких випадках, поставити червоний моргаючий ліхтар, або нормальні попереджуючі знаки, які видно у ночі ?! Навмисне , мабуть, по серед міста викопали яму "для скоту" (так вони вважають). Самі ви - ско.обаза, як так до людей ставитесь!!! Уявіть тепер - скільки часу постраждалі будуть через суди стягувати ті кошти з винуватців!!! Там точно, за той час, зміняться відповідальні особи!!! Ідіо.изм кругом достав уже!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #1 Сидоров. 10.06.2017 10:52
Хорошо , что я там ночью не ехал. Бог уберег. А комунальщики влетели в денёжку.