реклама

реклама

У Черкасах перед театром, який вже майже-майже відремонтували ,поставили скульптуру. Вона викликала неоднозначне сприйняття. Справа в тім, що скульптура має дві сторони: з одного боку маска, яка всміхається, з іншого – сумує.

IMG_20201223_135328

«От реально непонятна логіка, чого сумна маска розвернута на людей ,а весела в стіну?» - питає журналіст Олександр Рибалка.

«Це, славабогу, не пам'ятник, а скульптура. Не подобається те, що ліплять хто хоче, де хоче, яку хоче, за незрозуміло які кошти. І це при тому що були широкі консультації про вигляд площі і ніхто в ніколи не говорив про її існування чи розташування. і в жодних проєктах її не було. Так само і яйце відклали за ОДА - бо комусь схотілося», – зазначає громадська діячка Вікторія Феофілова.

«Оце мене вчора теж ... здивувало, що трагічною маскою однозначно на глядача повернута. А до веселої - спиною глядачі, для яких лавки поставлені навколо театру», – пише черкащанка Оксана Колісник.

IMG_20201223_135316

«В десятки разів краще, ніж квіткові кіоски на площі. Як на мене - цікаві арт-об’єкти. Соцреалізму і так забагато в Черкасах...» - зазначає Олександр Солодар.

«Дві маски під театром - це не те, що стандартно, а навіть банально...» – пише журналіст Андрій Кравець.

IMG_20201223_135340

«Пам'ятник символізує театр. З одного боку трагедія з іншого комедія. Доречі кілька років тому була презентації різних варіантів (6 чи 7 було). В тому числі можна було голосувати», – каже юрист та громадський активіст Костянтин Стратілатов.

реклама

Коментарі  

 
-1 #32 автор 24.12.2020 15:00
Цитую Літ-арт:
Цитую автор:
Цитую автора:
щоб прииизити український символ-образ Т.Г.Шевченка ставлять поряд з його памятником спочатку базарні кіоски ,а тепер маски-шоу.

а якже вiн писав усе на рузькiй мовi

Не все, а тільки прозу.

так так потiм вивчив мову та став писати вiрши и перекладати все шо понаписував
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #31 шняга 24.12.2020 14:00
в полум’яних руках не вистачає чарки
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #30 Літ-арт 24.12.2020 11:19
Цитую автор:
Цитую автора:
щоб прииизити український символ-образ Т.Г.Шевченка ставлять поряд з його памятником спочатку базарні кіоски ,а тепер маски-шоу.

а якже вiн писав усе на рузькiй мовi

Не все, а тільки прозу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #29 Безім 24.12.2020 10:56
Цитую юра:
Цитую Безім:
Цитую юра:
Цитую Дістало:
Поставили скульптуру - не так, не тим боком повернута, не з тими узгоджена, не того кольору і т.д.
Поставили ялинку - не за ті кошти, не ті іграшки, не те біля ялинки поруч поставили.
Люди, ви коли с дзеркало дивитесь, собою задоволені?
Це громадський простір і громадські гроші. У себе дома городи, що хочеш, а коли ти щось ліпиш на площі в центрі міста-то спочатку спитай у людей, а не потім дивуйся, що людям не подобається, що їх не спитали... :cry:

А в яких людей запитувати?Мабуть у дописувачів,вон и всі так розуміються на театрально—деко раційному мистецтві.
У платників податків-гламурний ви наш 8)
Пане Юра,а платники податків з освітою ПТУ,мабуть більш розуміються в мистецтві,чим платники з театральною освітою? Не поставили,біля школи,чи біля церкви,поставил и там де і має бути.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #28 автор 24.12.2020 10:00
Цитую автора:
щоб прииизити український символ-образ Т.Г.Шевченка ставлять поряд з його памятником спочатку базарні кіоски ,а тепер маски-шоу.

а якже вiн писав усе на рузькiй мовi
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #27 юра 24.12.2020 09:49
Цитую Есть хорошие скульптуры:
Вот например пара
https://www.schaumberger-skulpturen.at/wp-content/uploads/2019/12/einhorn-e1576243945514.jpg
В простонародии "Палец". Одну возле райкома, а другую возле обкома партии поставить. Все будут довольны такой символикой.
Какой партии? У нас их много. Пальцев не хватит... ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #26 юра 24.12.2020 09:46
Цитую Безім:
Цитую юра:
Цитую Дістало:
У платників податків-гламурний ви наш 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #25 факт 24.12.2020 09:39
Цитую автора:
щоб прииизити український символ-образ Т.Г.Шевченка ставлять поряд з його памятником спочатку базарні кіоски ,а тепер маски-шоу.

Щоб принизити ще один символ української незламності Черкас - образ Василя Симоненка, скульптуру роблять у вигляді вагітного низькорослого пригніченого чоловіка і розміщують на задвірках палацу одружень навпроти гендля .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #24 Леон 24.12.2020 08:18
У Мельпомени шок!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #23 Ни стыда ни совести 24.12.2020 06:16
Цитую автора:
щоб прииизити український символ-образ Т.Г.Шевченка ставлять поряд з його памятником спочатку базарні кіоски ,а тепер маски-шоу.

Враги всегда покушались на самое святое. Без антиукраинского заговора не обходится ни одно мероприятие.