Міліція занепокоєна тим, що окремі особи чинять низку правопорушень, пов’язаних із масовими заворушеннями, погромами, знищенням майна та захопленням будівель, інформують у прес-службі УМВС України в Черкаській області.

«Зокрема, 23 січня на Соборній площі міста Черкаси громадяни в кількості близько 300 осіб, ігноруючи вимоги правоохоронців про збереження спокою та недопущення масових заворушень, направились до обласної державної адміністрації, виламали двері та зайшли в фойє, пошкодили і підпалили майно. Молоді люди використовували піротехнічні засоби, каміння, залізні прути», – йдеться у офіційному повідомленні міліції.

«За фактом вчинених кримінальних правопорушень слідчим відділом Соснівського райвідділу міліції відкрито кримінальні провадження за ознаками ч. 2 ст. 342 (Опір представникові правоохоронного органу) та ч.1 ст.294 (Масові заворушення) Кримінального кодексу України.

Працівники міліції доставили до Соснівського районного відділу міліції 58 осіб. На цей час проводиться опитування та встановлення ролі кожного в масових заворушеннях», – зазначають правоохоронці. – «УМВС України в Черкаській області звертається до громадян, мешканців Черкащини з проханням не піддаватися на провокації та залишатися на позиції дотримання Законодавства держави Україна, вирішувати складну ситуацію, що склалася, мирним шляхом.


реклама

Коментарі  

 
0 #13 Українець 24.01.2014 15:32
Цитую Черкаськiй:
мiй сусiд Микола приiхав з майдану
привiз майже 5000гр купив телевiзора
та телефон дуже радий хочу теж поiхати
тiки не знаю до кого хто бiльш заплатить
тим i стану бо дуже люблю комерцiю

Шановні! Одразу видно що "воно" навіть української не знає, тобто якийсь троль!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Н2о 24.01.2014 13:43
как бы кому не было обидно,но платят и там,и там....

Цитую сергей:
В то, что платит майдан, поверить очень трудно, а то что платит власть на антимайдане это уфе неоспоримый факт.
Что касается событий возле Черкасской ОГА, то один мой знакомый журналист, при том что он уже четыре месяца из-за болезни практически не выходит из квартиры и больниц, еще три дня назад предсказал все эти события и их конец. Вот это професионализм. А вообщем печальная картина наших дней. 60 человек задержаных. Большая половина из них пойдет по статье массовые беспорядки, а власть снова под этот шумок (на проведение ремонта) отмоет кучу денег, наших с вами денег себе в карман.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 .... 24.01.2014 11:39
Цитую Черкаськiй:
мiй сусiд Микола приiхав з майдану
привiз майже 5000гр купив телевiзора
та телефон дуже радий хочу теж поiхати
тiки не знаю до кого хто бiльш заплатить
тим i стану бо дуже люблю комерцiю

Підтримую там і Я вже наслідила(
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Шо 24.01.2014 10:54
Цитую Черкаськiй:
мiй сусiд Микола приiхав з майдану
привiз майже 5000гр купив телевiзора
та телефон дуже радий хочу теж поiхати
тiки не знаю до кого хто бiльш заплатить
тим i стану бо дуже люблю комерцiю

Деза не качественная. Ее легко проверить. Затраты - 2 билета на маршрутку. Может кто-нибудь от безденежья и поведется на этот наив. Но должен сказать, что атмосфера майдана очень хорошо корректирует искривления совести и повышает гражданское самосознание.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Вася 24.01.2014 10:47
Цитую Черкаськiй:
мiй сусiд Микола приiхав з майдану
привiз майже 5000гр купив телевiзора
та телефон дуже радий хочу теж поiхати
тiки не знаю до кого хто бiльш заплатить
тим i стану бо дуже люблю комерцiю

Врешь ....., мой ребенок там стоит с самого началаи никто там и ничего не платит. А ты ..... ПээР....ская только и можешь инкогнито писать .... всякую, поедь туда - и заработай, а мы посмотрим. ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Сусід 24.01.2014 10:45
Люди заробляють і більше
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Ковпак 24.01.2014 10:22
не всім так поталанило, як вашому сусіду. дехто з майдану повернувся у труні
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Справедливий 24.01.2014 10:15
Ти клоун.Поїдь на Антимайдан за регіоналів.Заробиш 200 гривень.Такі,як ти там потрібні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 проф. Плейшнер 24.01.2014 10:11
На Антимайдані платять добре, 400 грн .....!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 сергей 24.01.2014 09:50
В то, что платит майдан, поверить очень трудно, а то что платит власть на антимайдане это уфе неоспоримый факт.
Что касается событий возле Черкасской ОГА, то один мой знакомый журналист, при том что он уже четыре месяца из-за болезни практически не выходит из квартиры и больниц, еще три дня назад предсказал все эти события и их конец. Вот это професионализм. А вообщем печальная картина наших дней. 60 человек задержаных. Большая половина из них пойдет по статье массовые беспорядки, а власть снова под этот шумок (на проведение ремонта) отмоет кучу денег, наших с вами денег себе в карман.