Добірку фотографій потрощеного приміщення облдержадміністрації виклав у фоторепортажі в соцмережі «Фейсбук» черкаський журналіст Валентин Чернявський.


Вибиті вікна та поламані двері, шматки меблів біля входу, купи сміття після пожежі та льодова ковзанка на сходах – так будинок влади зустрів ранок після штурму.












реклама

Коментарі  

 
+1 #33 Нестор Іванович 26.01.2014 22:16
З коментарів прослідковуєтьс я, що ПеРдуни і їхні прихлібаї таки добре перелякалися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #32 панас 25.01.2014 14:40
Цитую Н2о:
люди ненавидять всих,у кого є гроші!

Цитую Makar:
Був вчора поблизу.Як же люди ненавидять партію регіонів!!!!Якщ о ситуація колихнеться не в їх сторону,їм потрібно буде тікати невідомо куди.Страшно.

Дуже поверхневий у вас погляд на речі. Люди ненавидять не тих в кого є гроші, а тих, хто відібрав у них гідність, мрії і майбутнє. Цілком допускаю, що ви не зрозумієте про що йде мова, адже кріпосницький світогляд - це невиліковна хвороба.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #31 субъективно 24.01.2014 15:07
Цитую свідок:
Знищені три поверхи будівлі. Спалені трудові книжки людей, що працюють в адміністрації, викрадені ноутбуки, комп'ютери, особисті речі працівників (навіть змінне взуття жінок), випотрошили холодильники. Спалені меблі, документи. Дикунство. Яка б влада не прийшла відновлювати це все будуть не з карманів ..... карасів та сімейки .... булатецьких. До речі із затриманих 58 осіб 42 молодики не місцеві, приїхали піднімати революцію із західної України. Так що, фільтруйте свою мову, бо якщо ввечері такий патріот почує наші центральноукраї нські русизми будете биті.

100%. работники подтверждают, что сожгли бухгалтерские документы, книги, забрали личные вещи из кабинетов. революция ...... в любом случае лучше плохой мир, чем хорошая война.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #30 Н2о 24.01.2014 14:41
люди ненавидять всих,у кого є гроші!

Цитую Makar:
Був вчора поблизу.Як же люди ненавидять партію регіонів!!!!Якщ о ситуація колихнеться не в їх сторону,їм потрібно буде тікати невідомо куди.Страшно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #29 Helen 24.01.2014 14:40
Это народный протест и остановить его невозможно,жаль только что лидера не было,молодежь не осознает и не знает что делать нужно,но точно знает,что с этой властью им не по пути!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #28 Шо 24.01.2014 14:28
Цитую свідок:
Спалені трудові книжки людей, що працюють в адміністрації, викрадені ноутбуки, комп'ютери, особисті речі працівників (навіть змінне взуття жінок), випотрошили холодильники. Спалені меблі, документи...

Вот-вот, документы. Для Борисыча и Ко - это спасение. Анализ событий подтверждает, что раскачали людей как-раз Героевы посыпаки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #27 Анна 24.01.2014 14:27
жахіття !!!!!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #26 Черкащанин 24.01.2014 14:11
Невже опозиція думає, що авторитет її буде тим більший, чим більше вона поб"є вікон та виламає дверей у місті? Те що відбувається лякає людей. Ще кілька подібних акцій і владі можна буде спокійно оголошувати перевибори. Ризики мінімальні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #25 yazon din alt 24.01.2014 14:04
Цитую Олег:
Предлогаю, посчитать нанесённый городу ущерб в гривнях и поделить общую сумму на всех тех, кого загребли в ментовку. Пусть выплачивают, если не могут - пусть выплачивают их родственники. Чтобы в будущем такого безпредела не было. Дикари!

В ремонт 4 этажа ОГА Тулуб закачал больше бюджетных денег ,чем в ремонт всех школ области. Поцелуй голубой афедрон!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #24 yazon din alt 24.01.2014 14:03
Цитую Петрович:
"Аквариум" побили, но "рыбки" то живы

Лучше бы - наоборот