реклама

реклама

"Все пораховане і результати відомі, звичайно може бути незначна похибка в сотих. Опозиційному блоку ще далеко до 5% вони і до 4% не дотягують. Ось маємо таких депутатів до Черкаської обласної ради.

"Свобода" ж має 7,5% це 8 депутатів. Що цікаво то місто Черкаси із 84 депутатів представлятимуть лише 3 депутати, 2 від "Свободи" і 1 від "УКРОПУ", - пише у "Фейсбуці" депутат Черкаської міськради Андрій Куча.


Щоб збільшити, натисніть на зображення

Щоб збільшити, натисніть на зображення


реклама

Коментарі  

 
+2 #23 Любов Майборода 02.11.2015 16:40
За попередньою інформацією, до обласної ради не пройшло ЖОДНОГО Переможця виборів від Черкас. З 16 переможців по місту від різних партій ніхто не здолав сільських висуванців в партійних списках, які в черговий раз скупили селян. Така рада не є легітимною і не представляє інтереси НАЙБІЛЬШОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ - МІСТА ЧЕРКАСИ. Виборчий закон, списаний з Санкт-Петербурського кліше, виявився черговою кремлівською качкою, направленою проти здорового глузду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #22 Черкассы 02.11.2015 15:31
Цитую Саша:
Опоблок прошел!

Уряяяяяяяяяяяяя яяяя, прошел мимо, и дальше пошел на три веселых буквы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #21 Свист художній 02.11.2015 15:12
Цитую Це ППГ- бред:
Це так хоче кучка , Відро, УКРО та Свобода - непроходні

Деяким хочеться подати ,що вони робили, а їх зробили
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #20 Саша 02.11.2015 14:30
Опоблок прошел!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #19 Чип 02.11.2015 13:36
Капець області..цей зоопарк ніколи не домовиться...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #18 Про що ви? 02.11.2015 12:24
Цитую ура:
Слава Богу немає кл...на - регіонала Рубана. А то швидко перекрпсився..

Рубан балотувався у міську, а не в обласну раду
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #17 висновок 02.11.2015 12:24
Нема окупаційного блока в ОДА та міськраді(вітаю Черкащан та область, ми витримали і стали острівцем свободи вільним від приспішників оккупації та відвертих посібників Кремля, в центрі України.Могили наших героїв зупинили зраду)Відро пролізло, протиснулось через прикормлену Яценком Умань та район, тендорна мафія кинула кошти, купила мандати, відсотки з тієїж Умані і здеруть.БПП, лєкторат потребує лікування, але потроху видужує. Виборці Черкащан, хто голосував, поясніть чим ви мотивувались?Всім любителям стабільності нагадую, життя то рух, стабільність це цвинтар, там все тихо, стабільно і в порядку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 Чукча 02.11.2015 12:01
Цитую Рудий Панько:
Цитую Фотограф:
А де ж пані Майборода?

Нашо таке питати? Прочерк зарубає всі правильні варіанти відповіді.

Ну теперича у нее будет время запустить в эксплуатацию муфельную печь
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 Холодний Яр 02.11.2015 11:27
Те, що до облради пройшли одні ригиональні феодали і навіть такий публічний політик, як Любов Володимирівна, не проходить - наслідок недолугого законодавства. Можна по різному ставитись до пані Любові, але навіщо проводити вибори по округах, якщо їх переможець не стає депутатом? :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Рудий Панько 02.11.2015 10:11
Цитую Фотограф:
А де ж пані Майборода?

Нашо таке питати? Прочерк зарубає всі правильні варіанти відповіді.