Аграрна партія України (АПУ) тріщить по швах. «Лісове зібрання» політради 13-го вересня тільки посилило розлом в середині політсили. Утворилось два табори: перший — на чолі з головою політсили Віталієм Скоциком, другий — так звані опозиціонери на чолі з Олегом Корбаном, Михайлом Поживановим, Володимиром Шандрою та іншими. Перші анонсували створення Тимчасової комісії з підготовки та внесення змін до Статуту партії, звільнили керманичів «опозиціонерів» та анонсували на 21 жовтня з'їзд, де визначитися щодо формату участі у найближчих виборах президента України. Другий табір не розгубився і того ж таки 13 вересня провів свій збір, де як твердять організатори, зібралося 81 член політради зі 149-ти, тобто більшість. І вже своїм рішенням звільнили Віталія Скоцика з посади голови та виключили з партії. На офіційному сайті АПУ наразі немає відкритого списку з переліком присутніх на зібранні 13-го у Київській області, відтак сказати хто правий — складно. Але є ряд відеозвернень керівників партійних організацій (дивіться далі). Що ж відбулося насправді в той день та в чиїх руках сьогодні віжки правління Аграрною партією? І яке у неї майбутнє?
AgroPolit.com: Прокоментуйте результати засідання політради АПУ у Київській області: чому вважаєте його не легітимним? Чи має воно юридичні наслідки для Вас як заступника голови партії та керівника Київської парторганізації?
Олег Корбан: Щодо юридичного статусу цих зборів, то вони були бутафорними і фейковими. Якщо близько 15 регіональних партійних організацій ухвалили рішення (на конференціях та виконкомах) щодо висловлення недовіри голові, то на підставі саме цього слід вирішувати зовсім інші питання. А так звані лісові збори — чисто фейкові, бо в них немає юридичних приводів. А відтак — і наслідків. Тому розмови про розпуск 15 регіональних партійних організацій та виключення близько 40 членів партії — це теж фейк. Підтвердження цього немає. На сайті Мін’юсту і досі сказано, що я є членом партії і політради, президії і є головою регіональної партійної організації Київської області та заступником голови партії. Сьогодні ось це факти.
AgroPolit.com: Ви самі не пішли на збори політради Аграрної партії чи Вас так запросили, що не знали, де це буде?
Олег Корбан: Та не було ніяких зборів. Збори — означає, що є офіційне повідомлення, відповідні листи про отой «ліс», де треба було збиратися, є відповідна підготовка, порядок денний. Тобто багато питань, які виконуються згідно з чинними внутрішніми регламентами та статутом партії. Ми знали, що будуть збори. Паралельно у цей день провели розширене засідання ради голів за участю членів політради партії, куди зібрався 81 член політради в м. Києві. На ньому були присутні 14 голів регіональної партійної організації, ще один перебував у цей час у Львові (але був на зв’язку). При цьому у залі були присутні 52 члени політради, ще 29 написали письмові звернення та записали відеозвернення, де вони безпосередньо в цей час перебувають. Тобто в сумі 81 людина. Це ми зробили про всяк випадок, щоб було видно реальну картину того, хто був «у лісі», а хто на зборах в Києві.
AgroPolit.com: Ви не отримували офіційного запрошення від центрального апарату АПУ до участі в засіданні політради партії на 13 вересня?
Олег Корбан: Розпорядження голови партії про збори було. Але більшість членів політради і голів регіональних партійних організацій (висловивши недовіру Скоцику) вже не вважали легітимним таке розпорядження.
AgroPolit.com: Тобто Ви знали про те, що буде в Києві, а про те, що перенесли в ліс, знали?
Олег Корбан: Ні, про це ніхто не знав. Нас не попередили.
AgroPolit.com: А якби знали про зміну місця, то туди поїхали б?
Олег Корбан: Ні, бо ми вважаємо, що це нелегально.
AgroPolit.com: На разі склалася патова ситуація всередині Аграрної партії. Є заяви Віталія Скоцика про те, що Ви проросійський і розвалюєте зсередини партію. З іншого боку, всі начебто такі білі й пухнасті. Тож поясніть мені, хто конкретно Вас запросив і привів до лав Аграрної партії?
Олег Корбан: Мене безпосередньо до лав Аграрної партії запросив Роман Безсмертний, будучи керівником центрального апарату партії. Він мене познайомив із Віталієм Скоциком. І по суті остаточне рішення про прийняття мене в партію та пропозицію стати керівником Київської обласної організації я отримав від Віталія Скоцика.
AgroPolit.com: Тобто саме Віталій Скоцик добровільно затвердив Вас на посаду заступника, а потім – і на голову Київської обласної парторганізації?
Олег Корбан: Навпаки. Спочатку — на посаду Київської обласної партійної організації. Після того як ми отримали на Київщині друге місце на виборах ОТГ в жовтні та перше — в грудні 2017-го року, то на грудневому з’їзді 2017-го року мене голови регіональних партійних організацій рекомендували голові партії обрати його заступником, зберігаючи за мною посаду голови обласної партійної організації Київської області.
AgroPolit.com: Від любові до ненависті один крок. Ви так швидко його переступили з Віталієм Євстафійовичем. Хто винен, що «любовь не состоялась»?
Олег Корбан: У мене до Віталія Євстафійовича немає ані ненависті, ані любові. Є нормальні професійні відносини і мета. Спочатку ми всі думали, що маємо єдину мету, а вийшло, що — різні. Ми йшли у партію, яка мала бути незалежною. Звідси і стратегія — це вибори до ВР. Ми хотіли, хочемо і будемо прагнути мати потужну фракцію в парламенті. Решта ходів (і в рамках президентської компанії) мають відштовхуватися від цієї стратегії: якщо вони ідуть їй на користь, то виконуємо, ні — не виконуємо.
До травня 2018 року все відбувалося саме таким чином. Завдяки цьому сформували партію на базі голів регіональних партійних організацій (які в тому числі фінансували центральну структуру партії та свої регіональні парторганізації). Вони і члени партії вірили, що ми отримаємо відповідні результати. Якби на 1 липня 2018-го року ми не були б на «полиці» політичного ринку, то єдина перспектива АПУ була б — стати просто технічною партією. А в нас амбіції — пройти 5% і на виборах до парламенту отримати 10-12%. Для цього треба було виконати два завдання. Перше — утримати за собою третю позицію на виборах територіальних громад (у грудні та квітні 2018). Друге — активна, навіть агресивна присутність в ЗМІ, щоб збільшити впізнаваність. Це було зроблено. 1 липня 2018 року ми отримали соціологічні дослідження і побачили, що рейтинг партії — 5,1-5,2% і 7-9%, якби був другий тур виборів. Тому перше завдання (партія як самостійна бойова одиниця на політичному ринку суперліги) ми виконали. І от тут розпочалися різні фокуси стосовно зацікавленості щодо партії. Сьогодні існує аграрний тренд в Україні: 63% населення вважає, що розбудовувати слід село, а не місто. Тому шанси АПУ стати потужною політсилою значно зросли. Почала з’являтися інформація стосовно того, що за нашими спинами ідуть перемовини з іншими політсилами. Спочатку виплила тема з Коломойським. Зрозуміло, що тема ресурсів існує, але ми завжди говорили, що зможемо закрити ці питання самостійно. Але голова партії і Олександр Лєвін (його радник) в цьому випадку мали своє бачення і їх хвилювала тільки тема фінансового ресурсу, а перспективи партії зовсім не цікавили. На стратегічній раді 15 серпня 2018 року, яка відбувалася в присутності голови, і на розширеному засідання ради голів член стратегічної ради партії Василь Данилів оголосив, що він за дорученням голови партії безпосередньо сам їздив в Женеву і вів перемовини з Ігорем Коломойським щодо співпраці та фінансування.
AgroPolit.com: Про входження Коломойського в АПУ через партію «УКРОП»?
Олег Корбан: Так.
AgroPolit.com: Тобто про якесь об’єднання?
Олег Корбан: Так. Можливо, воно могло бути не юридичне, а тільки політичне (формування політичного майданчика, а можливо – і об’єднання УКРОПу з Аграрною партією). Коли ця інформація стала відома, то зібрали раду голів і запросили Віталія на розмову, поставили пряме запитання: «Це є правда чи ні?». У відповідь: «Так. Але я не вів перемовини, а доручав вивчати питання».
AgroPolit.com: А коли він дав це доручення, це було в серпні?
Олег Корбан: Ще в травні-червні вони займалися цими питаннями.
AgroPolit.com: А Ви коли дізналися про це?
Олег Корбан: На початку липня: якраз після того, коли зробили основний шмат своєї роботи. Ми подумали: «Ну, бувають помилки в людей». І вирішили зробити запобіжники цьому процесу. Які? Є статутні органи партії (президія, політрада, з’їзд). От вони мали ухвалити низку рішень, щоб ніхто не зміг без відповідних рішень цих органів вести якісь переговори і укладати якісь угоди чи домовленості. Для цього запропонували наступне: перше — стратегія аграрної партії — це вибори до ВР; друге — АПУ іде як незалежна партія і ні з ким не об’єднуються і ні під кого не підкладається (у майбутньому можливі об’єднання в стінах Ради); третє — заборонити всім посадовим особам партії без відповідного рішення-доручення президії проводити перемовини та зустрічатися з лідерами інших політичних сил. Ще один запобіжник стосувався президентської кампанії: АПУ однозначно бере участь у ній, але формат (висуваємо свого кандидата чи підтримаємо когось іншого) оберемо у грудні 2018 року на з’їзді.
AgroPolit.com: По суті Ви сказали Віталію Скоцику, що він не має гарантії бути висунутим на посаду Президента, правильно?
Олег Корбан: Так.
AgroPolit.com: Це було пов’язано з результатними внутрішньопартійного дослідження, які отримали на 1 липня 2018 року? Яким виявився рейтинг голови АПУ?
Олег Корбан: Ви повністю праві, бо рейтинг голови на той момент був близько 1%, а партії — 5%. Ми розуміли, якщо наш кандидат братиме участь у президентській кампанії і отримає 1%, то надалі перспективи участі в парламентській кампанії для АПУ вже немає.
AgroPolit.com: Ви фактично вручили йому «чорну мітку».
Олег Корбан: Ні. Навпаки. Ми запропонували приготувати для нього програму, з якою на грудень 2018 року його рейтинг мав би підтягнутися до партійного. Обидва рейтинги на цей час мали зрівнятися і становити 8-9%. З таких позицій АПУ могла потрапити в п’ятірку і навіть у трійку. Бюджет під це був.
AgroPolit.com: Ви кажете про план підняття рейтингу, а наші джерела свідчать про інше — спонсори партії почали готувати інших кандидатів на заміну голові (Сергій Гайдай, Сергій Іващук та інші). В тому числі й вас називають одним із можливих варіантів з лави запасних.
Олег Корбан: Ні. Це не так. Віталій для партії є мультиплікатором: великим чи ні, але у нього вже був вкладений іміджевий ресурс. У нас не було жодного бажання міняти голову. 10 вересня на конференції у Львові ми ще казали, що нами не перейдена червона лінія і ми готові спілкуватися далі. Тому що для нас Віталій — це інвестиція.
AgroPolit.com: Ваша поява в Аграрній партії викликала багато запитань, бо Ви не
аграрій. І саме поява чужаків в лавах АПУ і викривлює сутність загалом філософії цієї політсили і залишає лише табличку. Чому Ви пішли в Аграрну партію?
Олег Корбан: В Аграрну партію йдуть не тільки захищати інтереси аграріїв, а змінювати умови життя в нашій державі.
AgroPolit.com: Все ж таки я уточню: чому Ви, вибачте за грубість, приперлися в Аграрну партію, тоді як і дня не тримали лопати в руках? Це що, Ваш щасливий квиток заскочити в парламент?
Олег Корбан: Та не в цьому річ. Для аграріїв я свій за ментальністю та природою. У мене багато друзів в АПК, і я часто їм допомагаю. Працюючи заступником губернатора Київської області (після Революції Гідності з 2014 року), я чітко зрозумів: на плечах аграріїв сьогодні вистояла наша держава. Я не відрізняю себе від аграріїв і поважаю цих людей за їхню дуже тяжку працю, за створення ними робочих місць, ВВП, залучення валютної виручки в країну. Коли мене обирали на голову Київської парторганізації, то ніхто мені не сказав, що я чужий. Я свій. Я проживаю на Київщині, працюю з аграріями наразі. Справді, я не обробляю землю. Але проблеми агросектору я знаю і готовий допомагати їх вирішувати.
AgroPolit.com: У Ваш бік полетіла ремарка, що Ви агент Кремля у зв’язці з Медведчуком, який приніс в АПУ російські гроші. Прокоментуйте.
Олег Корбан: Я людина, яка пішла працювати як волонтер у державну владу в березні 2014 року, коли не зрозуміло було, що взагалі відбувається, яка брала участь у формуванні добровольчих батальйонів, яка організовувала і направляла захист України, яка заходила в сім’ї з першими похоронками, яка утримувала території, коли Росія перекрила нам газ та вугілля. Я себе вважаю патріотом країни. І якщо брати безпосередньо прив’язку до Медведчука, то у нас з ним існує давній конфлікт з бізнесу з часів, коли він був головою Адміністрації Президента. Хоча я з ним не знайомий, але саме він доклав руку до розорення у 1998-1999 роках моєї компанії «Маріам» (займалась реалізацію нафтопродуктів і переробкою нафти), в якій працювало понад п'ять тисяч людей. Віктор Медведчук сьогодні — це мій ворог, не інакше.
Шукати російських відьом треба у іншому напрямку. Сьогодні керівник штабу Віталія Скоцика — Віктор Андрійович Славута і він же його офіційний радник. Гроші, які Левін взяв ($2,5 млн) для партії 2016 року — це були кошти екс-міністра з команди Віктора Януковича Едуарда Ставицького. І от вам світла казочка на сьогоднішній день: Ставицький-Слаута-Левин-Скоцик. Подивіться, які регіони сьогодні підтримують безпосередньо Віталія в цьому питанні? У яких є люди, які дивляться більше у бік Росії — Луганськ, Донецьк, Херсон, Миколаїв, Одеса. А які регіони назвали сьогодні «рукою Москви»: Хмельницька область — перший регіон, який висловив недовіру голові і показав один з найвищих результатів у виборах до ОТГ; Тернопільська область — теж висловила недовіру, Волинська, Чернівецька. Далі іде центр: місто Київ, Чернігівська, Київська, Вінницька, Харківська, Сумська, Черкаська. Загалом 15 областей сьогодні — і це ще все «рука Кремля»? Тут щось не сходиться з «полюсами». Такого не може бути.
AgroPolit.com: Ви є одним із спонсорів партії?
Олег Корбан: В тому числі. Я би назвав це фундаторством.
AgroPolit.com: Фундатор – спонсор, який фінансуєте партію?
Олег Корбан: Так.
AgroPolit.com: Озвучте суму — скільки Ви вклали в партію?
Олег Корбан: Близько 3-4 млн грн.
AgroPolit.com: Це російські гроші?
Олег Корбан: Та ні — це мої власні кошти, які задекларовані. Я продав декілька своїх об'єктів, розуміючи, що в партію потрібно вкладати ресурс.
AgroPolit.com: Ще у понеділок червона лінія була не перейдена. Що сталося за цей час, що її перетнули і розпочався розкол?
Олег Корбан: У нас немає розколу. Сьогодні є більшість у партії, яка взяла на себе повноваження управління і відповідальність за партію. Ми ухвалюємо відповідні рішення, організовуємо відповідні структури, тобто як жили, так і живемо. Аграрна партія бере участь у президентських виборах. А все інше — це конвульсії окремих гравців. Якщо в когось не вистачить розуму і мудрості, то вони відпадуть самі по собі. А в кого вистачить розуму і мудрості — той приєднається до нас. Сьогодні ми впевнені у своїх результатах і саме тому голосами більшості голів регіональних партійних організацій та членів політради (куди входить більшість учасників політради, президії та з'їзду) ухвалили рішення — відсторонити від посади голову партії Віталія Скоцика та виключити його з партії.
AgroPolit.com: Це відбулася 13-го вересня?
Олег Корбан: Таке рішення ухвалено днями.
AgroPolit.com: Скільки підписів стоїть під цим документом членів партії?
Олег Корбан: Більшості з членів політради.
AgroPolit.com: І все ж таки, що сталося, що червону лінію перетнули за 4 дні, адже у понеділок ще був мир?
Олег Корбан: Якщо брати голів регіональних партійних організації, то вони ще хотіли утримати ситуацію, бо внутрішньопартійний конфлікт нам не на руку. Він вигідний тим, хто хоче розколоти партію. Але сьогодні нас вже знизу підштовхнули люди, члени політради, які кажуть: «Займіть хоч якусь позицію! Не можна ж весь час іти і домовлятися, коли вас постійно обливають брудом. Розповідають, що ви — «рука Кремля» та багато чого іншого». От ми і зайняли позицію.
AgroPolit.com: Які конкретні кроки з боку Віталія Євстафійовича стали критичними для Вас при обранні такої позиції?
Олег Корбан: Основне питання — ігнорування статутних вимог стосовно оформлення рішень політради від 15 серпня, де була низка принципових питань: стратегія партії у питанні виборів до парламенту, стосовно участі у президентській кампанії, стосовно незалежності політичної сили та укріплення позиції в центральному апараті партії. Цей набір був ухвалений 2/3 членів політради 15 серпня. Ці люди обиралися з'їздом партії, і їх волю пропустили повз вуха. Наступним ударом стала прес-конференція, де колишніх друзів-однопартійців Скоцик облив брудом. І це при тому, що на політраді 15 серпня з трибун він висловив подяку з першого питання мені, Шандрі, Поживанову – і це зафіксовано. Сказав, що ми досягли серйозних результатів, що партія сьогодні зростає. І рівно через 7 днів говорить, що я — «рука Кремля». Ще один момент був — це був початок другого моменту, коли під час стратегічної ради, коли ми збиралися думати, як ми будемо далі працювати і формувати нашу програму з президентської та парламентської кампанії, з формування штабу, в кабінет його зайшли «тітушечки» із зброєю в чорних окулярах, попросили вийти з кабінету, і якщо ми не вийдемо, то пообіцяли нас винести в кримінальній спосіб. І Віталій при всьому при цьому наче очікував цього. Більше того, після всього цього він встав і зробив заяву на тему кремлівських загарбників і виставили все це на сайті. Якщо хтось дивився останні хвилини того фільму, то на останніх хвилинах жінка підходить до Віталія, хлопає його по плечу і каже: «Віталій Євстафійович, якщо буде треба ще раз прийти, зателефонуйте — ми обов'язково прийдемо».
AgroPolit.com: Схоже на те, що Віталій Скоцик «кинув» своїх спонсорів?
Олег Корбан: Та не спонсорів, а однопартійців. Не у спонсорах справа. За нами люди стоять.
Скоцик нам сказав на раді голів: «Я піду в президенти з вами чи без вас»…
AgroPolit.com: Це сталося після того, як показали йому його низький президентський рейтинг?
Олег Корбан: Коли він побачив рейтинг і послухав нас, то сказав, що повинен іти в будь-якому разі в президенти. Скоцик нам сказав на раді голів: «Я піду в президенти з вами чи без вас»…
Він по суті своїй, мабуть, хотів не нас кинути. Йому і партія в принципі ні до чого. Він хотів продати партію і взяти якісь гроші, і покласти її в стопочку Коломойського чи якогось іншого олігарха. Йому сьогодні треба вирішити якісь фінансові питання. Суть всього — гроші. Якщо ми люди, які пройшли в політику, заходимо туди надовго, тобто нас цікавить, що буде після виборів. Адже вибори — це дорога. Так, вона не проста дорога, та це не головне. Важливо, що далі робити з цією владою. І тому ми порушували питання, що в нас сьогодні треба підготувати кадри, які потім у владі змогли б реалізувати наші проекти. І основна наша стратегія взагалі по життю в цьому плані політичної сили — реалізація нашої програми. Оце найголовніше. В нього трохи по-іншому — навіть прийти не до влади, а десь посередині цієї дороги позбутися партії і отримати якийсь дохід. Все. І ось тут у нас пішов серйозний розкол — не співвідношення мети…
AgroPolit.com: То Ви вважаєте, що він хотів на півдорозі просто продати партію?
Олег Корбан: Так.
AgroPolit.com: І перестати бути лідером?
Олег Корбан: Так. Його вже це не цікавило, а може його хтось технологічно міг би призначити чи міністром, чи на якесь місце в парламенті. Він не вірив в нашу перемогу і не вірить мабуть і до сьогодні.
AgroPolit.com: А він про це говорив?
Олег Корбан: Сергію Гайдаю він говорив не один раз, що: «Я не вірю, що ми переможемо»
AgroPolit.com: Ваші подальші кроки, адже є рішення про недовіру 15-ти партійних організацій?
Олег Корбан: Ми вважаємо, що Віталій Скоцик вже не голова партії. Сьогодні створено технічне управління партією. Далі проводитимемо праймеріз з виборів голови партії, і партійці самі оберуть достойного лідера. Це ми будемо робити до грудня. Хоча сподіваємося зробити раніше — до з’їзду у жовтні. Ми пропонували Скоцику: якщо ти вболіваєш за партію і кілька областей висловили недовіру, то він мав би написати заяву і піти. При цьому він мав би право знову виставити свою кандидатуру, і його могли б переобрати більшістю (якби вона була). Це був би найкращий доказ довіри до нього однопартійців. І це було би правильно.
AgroPolit.com: У Вас є письмові підписи тих, хто висловив недовіру?
Олег Корбан: Так.
AgroPolit.com: Ви можете це надати?
Олег Корбан: Так, рішення можемо надати.
AgroPolit.com: Як виглядає юридичний механізм реалізації цієї недовіри голові АПУ?
Олег Корбан: Наші юристи вважають, що сьогодні достатньо рішень більшості регіональних партійних організацій (виконком і конференції) та більшості членів політради, щоб припинити його повноваження.
AgroPolit.com: То хто сьогодні, на Вашу думку, голова АПУ?
AgroPolit.com: А коли озвучите?
Олег Корбан: В середині жовтня на з'їзді партії.
AgroPolit.com: Хто увійшов у цей технологічний орган правління АПУ?
Олег Корбан: Так туди увійшли 15 парторганізацій і представники від інших організацій, в тому числі які є членами політради. Крім того, є Львівська та Полтавська організації, які не увійшли як регіональні партійні організації, але як члени політради від всіх організацій вони увійшли.
AgroPolit.com: Тобто Ви більше не будете визнавати розпоряджень Віталія Скоцика?
Олег Корбан: Ні, не будемо.
AgroPolit.com: Чи бачите Ви ще можливість для примирення з Віталієм Скоциком?
Олег Корбан: У житті можливо все. Заради того, щоб зберегти цілісність партійної організації, ми готові сідати за стіл переговорів, але тут є якісь конкретні умови. Однак, враховуючи те, що вже було ухвалено низку рішень, зокрема, про його виключення з партії і відсторонення від посади, то які вже перемовини можуть бути?
AgroPolit.com: Якого це числа було?
Олег Корбан: Минулого тижня.
AgroPolit.com: У Вас є зараз можливість публічно звернутися до Віталія Євстафійовича. Що хочете сказати?
Олег Корбан: Він повністю зруйнував надію і віру, яку вкладали в нього люди на рівні голів місцевих партійних організацій та обласних партійних організацій. Третє місце, яке було на виборах, — це не за Віталія Скоцика. Люди голосували на місцях за тих кандидатів, яким довіряли. А ці люди в свою чергу повірили у Віталія. Він зробив велику помилку — повернув голову не в той бік. У Скоцика був дуже серйозний шанс стати всеукраїнським лідером. Він його, вибачте за слово — просрав. По-іншому сказати не можу.
AgroPolit.com: Це все, що хотіли сказати?
Олег Корбан: Більше мені йому нічого сказати.
AgroPolit.com: Роз’ясніть роль та вплив Віктора Слаути на голову АПУ, про які Ви заявили раніше.
Олег Корбан: Віктора Андрійовича я побачив півтора року чи рік тому. Його до складу політради та президії півроку тому ввів Віталій Скоцик. За моїми даними, саме Слаута сьогодні повністю відпрацьовує лінію фінансування колишніх регіоналів у Аграрній партії. Він допоміг привести Левіну кошти від Едуарда Ставицького — $2,5 млн 2016 року. Сьогодні за його допомогою готується реванш Партії регіонів через Аграрну партію. Іншими словами, Аграрну партію хочуть перетворити на нову Партію регіонів. Їм потрібен бренд Аграрної партії. Ми це розуміємо і не віддамо партію. Навіть готові вжити відповідних заходів — влаштувати аграрний майдан перед Верховною Радою, КМУ чи Президентом. Це буде десять тисяч людей.
AgroPolit.com: А там немає інтересу Банкової?
Олег Корбан: Ні. Я думаю, що сьогодні і Банкова, і Юлія Тимошенко так само спостерігають за цим процесом. Тут поки що є інтереси частини олігархів, які потім хочуть розкласти правильно яйця в ті чи інші кошики, чи залучити відповідно активи, щоб мати відповідні козирі для перемовин з тими чи іншими кандидатами в президенти.
AgroPolit.com: Чи були ще перемовини з якимись іншими політичними силами, про які Вам відомо, окрім Коломойського?
Олег Корбан: Мені не відомо про це. На рівні керівництва партії таких перемовин не велося.
AgroPolit.com: А ви очолюєте штаб Юлії Тимошенко, як про це говорив політолог Березовець?
Олег Корбан: Ні. Це не так. Я не працюю ні в «Батьківщині», ні в БПП, ні в інших партіях. А тільки – в АПУ.
Наталія Білоусова, головний редактор AgroPolit.com
Коментарі
Авжеж розбіглись - табуном в БПП і, як бачимо, в АП.
Щось ти мене не в тему! Риги давно вже розбіглися, а ти під них досі лягаєш?
Першим ліг Ющенко й поклав НУНС.
Стрічка RSS коментарів цього запису