Аграрна партія України офіційно заявила про участь у виборах до Верховної Ради України, що відбудуться у жовтні 2019 року. Таке рішення аграрії прийняли на черговому ХIХ з'їзді, який відбувся на початку березня в НСК «Олімпійський».
Партія є активним прихильником парламентської форми правління і не підтримуватиме жодного кандидата на березневих президентських виборах. Політсила свідомо не висувала кандидата на посаду Глави держави, аби не уподібнюватися іншим партіям, які виставляють технічних кандидатів і грають в інтересах олігархів.
Члени Аграрної партії України озвучили головну вимогу до державної влади сьогодні: «Показати справжню шану європейським цінностям – провести президентські вибори чесно та без порушень, забезпечити кожному громадянину вільне волевиявлення».
– На з’їзді було озвучено курс країни на побудову парламентської республіки, яка дозволить подолати наявний сьогодні дуалізм виконавчої влади, яка, по суті, поділена між Президентом і Кабінетом Міністрів, – зазначив у коментарі журналістам голова Черкаської обласної організації Аграрної партії Віктор Полозов. – Ми переконані, що Україні треба перейти на європейську систему організації влади, і це – одна із причин того, що Аграрна партія не бере участі в президентських виборах.
Віктор Олександрович наголосив, що аграрії переконані в тому, що на осінніх виборах до Верховної Ради України їхня партія стане парламентською. На Черкащині триває активна підготовка до виборів у найвищий законодавчий орган країни.
– Я пишаюся колективом нашої обласної організації й упевнений, що на Черкащині Аграрна партія досягне неабияких результатів, – висловив своє переконання Віктор Полозов.
Черкаська делегація на XIX черговому з‘Їзді Аграрної партії України
Під час з’їзду було остаточно сформовано керівні органи партії, визначено основні ідейні посили, з якими партія піде на парламентські вибори. Один із найголосніших – ефективне завершення процесу децентралізації в Україні, будівництво держави не «згори донизу», а «знизу догори». Сама АПУ будується саме за цим принципом, що дозволило їй торік у грудні посісти почесне третє місце на виборах до рад об’єднаних територіальних громад, випередивши майже всі парламентські партії, крім «Батьківщини» і БПП «Солідарність».
У ході з’їзду було проведено експертну панель – перед делегатами виступили відомі соціологи, економісти та політологи, які обговорили основні тенденції та тренди політичного життя України, дали партії конкретні рекомендації. Серед учасників дискусії був і виходець із Черкащини, відомий політичний експерт Володимир Цибулько. Фахівець наголосив, що мета Аграрної партії – це не лише відстоювання інтересів аграріїв і села, а й підтримка цілої низки християнських та консервативних ідей, відстоювання єдності української нації та орієнтація на європейські цінності. А відомий економіст Михайло Кухар підкреслив, що українські аграрії успішно продемонстрували можливості й ефективність своєї діяльності, зробивши вагомий внесок у відновлення української економіки, яке спостерігається в останні роки.
Підсумовуючи для журналістів результати з’їзду, заступник голови Черкаської обласної організації АПУ Василь Корнієнко наголосив на трьох головних висновках: по-перше, Аграрна партія була і залишається політичною силою, яка будується на ініціативі самих людей, без фінансування з боку олігархів, по-друге, основне завдання сьогоднішнього дня – початок підготовки до парламентських виборів, по-третє, партія має всі шанси вже восени цього року провести своїх депутатів до Верховної Ради України.
Нагадаємо, Аграрна партія України була заснована у грудні 1996 року. Політична сила, передусім, представляє інтереси середнього класу, того найбільш важливого прошарку суспільства, на якому ґрунтується сталий економічний розвиток України.
реклама
Коментарі
Так повелось, що в Україні всі партії - патріархальні, тобто ВСЕ замикається на одному Ідолоу)льші). Факт.
А тут колектив однодумців, вказав лідерові на помилки й змістив його. Вау... такого Україна ще не бачила.
Звикайге. Так буде й надалі.
Аграрна Партія України формує Владу.
Факт.
і тільки якесь пришиблене "Возолоп" формує мінуси.Дітя каналізації.
Стрічка RSS коментарів цього запису