реклама

реклама

Київське інтернет-видання Власти.нет оприлюднило список ймовірних кандидатів у народні депутати, обрання яких має намір забезпечити голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб.
Тулубу приписують симпатію до маловиразних лояльних кандидатів

Тулубу приписують симпатію до маловиразних лояльних кандидатів



Серед семи претендентів є лише один діючий народний депутат – колишній бютівець Ігор Савченко. Водночас, у списку немає прізвищ колишніх та нинішніх народних депутатів від Черкащини – Сергія Терещука, Богдана Губського, Петра Цюрка, Володимира Олійника, Петра Кузьменка, Віктора Тимошенка.

У оприлюднений «список Тулуба» увійшли Євген Влізло (голова Черкаської райдержадміністрації – від округу в Черкасах), Олексій Головко (заступник губернатора – від новоутвореного округу Черкаси-Драбів-Чорнобай), Ігор Савченко (депутат ВР – Сміла, Чигирин, Кам’янка), Генадій Бобов (агробізнесмен – Городище, Корсунь, Золотоноша, Канів), Валентин Нечипоренко (директор Жашківського конезаводу – Жашків, Лисянка, Звенигородка, Катеринопіль, Маньківка, Тальне) та Андрій Крохмаль (агропідприємець – Монастирище, Умань, Христинівка).

реклама

Коментарі  

 
+3 #9 Chekist 05.02.2012 13:12
А как же Уздемир и Кузьминский, они что уже не котируются? Или это козырная карта которая будет открыта в последний момент?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Гр.рух Україна для людей 03.02.2012 00:08
Це якась ДЕЗІНФОРМАЦІЯ.Такий варіант для його автора-шлях в нікуди. На цей раз люди не будуть обирати: 1)висуванців Партії регіонів; 2)ти,хто є чи раніше був депутатом ВР; 3)кандидатів-варягів; 4)нині працюючих в органах влади; 5)представників великого бізнесу. О б е р е м о н о в и х д е п у т а т і в! Н І К О Г О з Б У В Ш И Х !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Васченко 02.02.2012 23:36
Найбільший кретин з усіх черкаських депутатів - Савченко, і на тобі - в перших рядах. Та невже ми такі дурні, що знову виберемо цього клоуна?
Це не по списку БЮТ йти, ховаючись за спиною Тимошенко. Це мажоритарка, тут, надіюся, він усю свою дурість і покаже.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Коропчик 02.02.2012 22:23
"Ничипір" розпочав кампанію! На конюші звозять сільських голів, працівників райдержустанов і організацій. Буклети розносяться через мережу "Укрпошта", керівники філій агрофірм розвозять плакат -календар де у вишиванці саме він! "Ничипір" обіцяє пригнати машини швидкої допомоги у райлікарні і т.п. Але він замовчує серед сірої маси, що він кандидат в депутати від ПАРТІЇ РЕГІОНІВ! Так собі нічтоже сумняшеся, презентує громадську ініціативу "Ми маємо, жити краще!"
На кожному плакаті представників ПР потрібно клеїти вірш Юрка Іваничука "Убий ананаса"!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Оксана Колісник 02.02.2012 20:53
А фотка яка промовиста! Закрита людина, яка не впускає в свою свідомість нічого, що могло би виявити назовні його людськість. Мабуть, так важко жити...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 сергей 02.02.2012 19:05
Сборище пауков на низком старте.
Иди и голосуй против донецких порядков на козацкой земле.
Донецких в шахты ,Украине - волю!
Дайте нашим детям шанс на нормальную жизнь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #3 Олеся 02.02.2012 18:53
Цитую старік:
губскій нехай іде відпочивати

Хлопці! Ну шо вам спокою не дають ці губські та отрешкo? заздрите? це погане почуття
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #2 УкраїNець 02.02.2012 17:59
Цитую старік:
губскій нехай іде відпочивати

Так і Отрєшко з його мріями теж відпочиває вже. А в цьому "огляді" його чомусь не згадали. Випадковість?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #1 старік 02.02.2012 17:32
губскій нехай іде відпочивати