Гарячі номера телефонів

819290d976ea8d956036b4f2c42c8338_0_1400_0 Війну необхідно сприймати , як соціально-політичний процес, який лежить не в одній площині , а в декількох контекстах, які нашаровуючись один на одного і формують мотиваційну складову воїна, підрозділу, Збройних Сил, Держави і умовну світову арену, яка так чи інакше приймає участь в протистоянні сторін.

Саме дух, в першу чергу, став тим фактором , який в перші дні і тижні змінив контекст з «протриматись декілька днів» на контрнаступальні діі і впевненість у перемозі. Звісно, професіоналізм і засоби відіграють в цьому процесі величезну роль, але феномен нашого поки що умовного успіху полягає в першу чергу в духовній складовій.

Втім контексти війни різні :

Перший контекст на рівні територій і ресурсів. На банальному прикладі до вас додому приходять чорні ріелтори і ,спираючись на підроблені нормативно-правові документи , спочатку юридично, а якщо не виходить - фізично віджимають у вас кімнату , а потім виганяють з власного житла.

Другий контекст на рівні історії і культури.

Дикі племена мокші і чуді, видаючи себе за слов‘ян намагаються вкрасти історію Русі, привласнити слобожанську говірку, видаючи її за свій «руський язик» і нав‘язати своє історичне бачення, одночасно привласнюючи наші території і наші ресурси.

Третій контекст на рівні ідеологій. Пам‘ятаю, як місцеві політики, які лупились в ясна з опзж розповідали мені про те що час ідеологічних партій минув . Насправді ж ідеологія це явище , носієм якої є кожна людина , спираючись на моральні і світоглядні засади. У нас не просто хочуть вкрасти землю, ресурси, історію, мову і культуру - вони прагнуть нам нав‘язати своє бачення світу, яке абсолютно не відповідає уявленням українців про свободу, честь і гідність, оскільки по своїй суті є антилюдським.

І ця антилюдська ідеологія є лише ширмою для прикриття головного, четвертого контексту - війни добра зі злом.

Зло має безумовну сутність. На відміну від добра, яке інколи має суб’єктивний характер, зло завжди об‘єктивне. Ґвалтування маленьких дівчаток, вбивство дітей , знищення міст з лиця Землі - це зло, яке не може бути виправдане жодним чином.

279627997_164693139294904_7695445440357685335_n

І злу потрібно протистояти. Саме тому сьогодні ми - армія сил світла і добра. І саме тому ця війна має не територіальний, культурний , чи ідеологічний характер, а має саме духовний.

І саме тому не слід сподіватись на її найближче закінчення, а взявши всю волю в кулак , просто виконувати свою справу, адже зіштовхнулися не Україна з мордвою за Крим, Донбас чи Херсонщину, зіштовхнулися сили добра і зла за те чий дух світитиме над горизонтом і за принципи, за яким житиме Європа , а може і весь світ в найближче століття.

Дмитро Кухарчук, азовець, очільник Черкаського осередку Нацкорпусу

*Допис з фейсбуку

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Кухарчук закликав бути готовими до оборони

Кухарчук: За кожну згвалтовану жінку і скалічене дитя...

Дмитро Кухарчук: «Насправді, я вже змирився і думав, що сидітиму до кінця каденції нинішнього президента Зеленського»

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-3 #1 Вічна депутаткиня 13.05.2022 15:22
Я з ОПЗЖ в ясна не лупилася :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100