реклама

реклама

Комп’ютерні столи вже давно стали звичним елементом меблів практично в кожному офісі і в переважній більшості житлових приміщень. Якщо раніше вони були однотипними, відрізняючись один від одного лише кольором та матеріалом виготовлення і маючи практично однакову конструкцію, то зараз різноманітність комп’ютерних столів на стільки велика, що потрібно визначити  основні критерії, за якими їх можна систематизувати.

92118-1

Типи комп’ютерних столів

Нема сенсу розшифровувати основні вимоги до комп’ютерного столу – вони всім відомі. Він повинен бути оснащеним

- приставною полицею або нішею для системного блоку;

- стільницею;

- додатковою полицею для монітору (не у всіх моделей) з висотою та кутом нахилу, що регулюються;

- висувною панеллю для розміщення клавіатури та мишки;

- достатньою кількістю шухляд та поличок.

Сучасні моделі комп’ютерних столів зазвичай поділяють на декілька типів за основною ознакою – їх конфігурацією. Стосовно основних елементів та додаткових надбудов – їх кількість не залежить безпосередньо від конфігурації столу, хоча форма і розмір корелюються. Рекомендуємо відвідати сайт інтернет-магазину "FlashNika Мебель", щоб впевнитись у їх різноманітності і підібрати ту модель, яка буде повністю відповідати вашим вимогам.

92118-2

Прямий стіл

Цей класичний варіант найбільш поширений і фактично повторює звичайний письмовий стіл. Його основна перевага – можливість установки його в будь-якому місці кімнати. Найчастіше прямі комп’ютерні столи встановлюють вздовж стіни, але існують і більш цікаві варіанти: розміщення столу перпендикулярно до стіни. У цьому випадку стіл буде своєрідним розділювачем кімнати. Недоліком можна вважати примітивний дизайн та наявність гострих кутів. Приклади таких письмових столів можна переглянути на сторінці https://flash-nika-mebel.ua/furniture/pismennye_stoly

Кутовий

Якщо стіл цієї моделі розміщений в кутку кімнати, це дозволяє використовувати «глуху» зону вільного курка кімнати. Це ідеальний варіант для невеликих квартир або офісних приміщень з малою площею та великою кількістю робочих місць. В офісному приміщенні це може стати чудовим рішенням організації робочого простору.

Г-подібний

Ці моделі мають бокові робочі поверхні, що робить їх дуже комфортними для роботи. Фактично їх можна вважати симбіозом комп’ютерних та письмових столів, оскільки і для роботи за комп’ютером, і для письмової роботи є достатньо вільного місця. Однак встановлення таких столів потребує досить багато місця – в цьому їх основний недолік.

Важливо

Будь-який з кутових комп’ютерних столів може бути виготовленим у двох варіантах – у лівосторонньому та правосторонньому виконанні для зручності роботи як праворуких, так і ліворуких людей.

Наші поради

1. Обираючи стіл в магазині, бажано за ним посидіти – «приміряти» чи зручний він.

2. Встановлювати стіл потрібно таким чином, щоб уникати потрапляння прямих сонячних променів на монітор.

3. Обираючи місце розташування столу, пам’ятайте, що найгірше положення тіла за столом – впритул до стільниці.

4. Добре, якби поруч зі столом була б розетка.

5. Бажано, щоб колір і матеріал виготовлення столу був гармонійним доповненням до інтер’єру кімнати.

6. При виборі моделі не варто економити, оскільки якісний і комфортний виріб буде слугувати вам протягом тривалого часу і збереже здоров’я.

*Реклама

реклама

Коментарі  

 
0 #26 Увы, ты не наблюдателен. 07.12.2018 09:46
Цитую СОЛДАТ:
Свой народ ты любишь?Какой пафос и словоблудие.Да ты больше всего себя любишь,т
Можешь ответить без пафоса. :-)
И не аналитичен. Должен тебя в этом тоже огорчить. Это другие ники, другая ветка ср.ча и другая ветка твоего "воинствующего троллинга". попробуй раскрутить этих "новых руских ватанов". Ты же, как знаток китайцев, видиш, шо в них явно просматривается "стиль х..ла". Мы же знакомы с тобой тышу лет, ещё до того как ты стал "СОЛДАТОМ", и ты прекрасно знаеш, что х..ло не мой кумир тоже. Здесь да, мы расходимся, я "воюю" по своим правилам. И мне импонируют те, кто сначала думает, ищет несколько путей решения вопроса, а потом уже решает, прыгать на амбразуру по приказу, или её можно уничтожить альтернативными методами. Твоя война - классика методичек. Вызвать агрессию выбранной жертвы, обозвать, ........, ......, ......, .... и понеслась )).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #25 знаком с трудами китайцев 07.12.2018 08:58
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Про народ сильно сказал:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую потеря головы:
[quote name="СОЛДАТ"][quote name="Н[quote name="Ну это понятно."][quote name="СОЛДАТ"][quote name="Не кричи, капсом."[quote name="Этот CAPS LOCK,"]
:-)

. ;-)

".Ну и напоследок.А кого любишь ты мой "друг"?Можешь ответить без пафоса. :-)

Слушай, Император "я люблю свой народ" .А разве об этом говорят в слух?Любят молча,доказывая делами это,а не возомнив себя непререкаемой личностью хулить все и всех вокруг себя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #24 СОЛДАТ 06.12.2018 21:16
Цитую Про народ сильно сказал:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую потеря головы:
Цитую СОЛДАТ:
[quote name="Н[quote name="Ну это понятно."][quote name="СОЛДАТ"][quote name="Не кричи, капсом."[quote name="Этот CAPS LOCK,"]
:-)

. ;-)

Свой народ ты любишь?Какой пафос и словоблудие.Да ты больше всего себя любишь,только об этом все знают кроме тебя.

Прикинь "поэт белых халатов"-себя тоже люблю. :lol: Не знаю - есть ли обьяснение этой любви у почитаемых тобой сказочника и психоаналитика, но мне твоя "наблюдательност ь" импонирует.и еще вынужден признать, что "потерей головы" ты меня несколько огорчил.Все-таки я наивно полагал,что ты знаком с трудами некоторых китайцев.Ну да бог с ними, с китайцами.Ты все равно воюешь по своим правилам.Точнее - по правилам того, кто должен или "скопытиться своевременно" или "кого скопытят еще раньше".Ну и напоследок.А кого любишь ты мой "друг"?Можешь ответить без пафоса. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #23 Про народ сильно сказал 06.12.2018 18:28
Цитую СОЛДАТ:
Цитую потеря головы:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую с...в глаза ,божья роса:
[quote name="Не горячись с советами."][quote name="СОЛДАТ"][quote name="Ну это понятно."][quote name="СОЛДАТ"][quote name="Не кричи, капсом."][quote name="СОЛДАТ"][quote name="Этот CAPS LOCK,"]
:-)

Здесь ты просто попал в область личных проекций. Тебе к Розенбауму. Но тебе и это не понять, как и не выиграть любой бой. Позно. Ведь одна из самых серьезных потерь в битве – это потеря головы.

Это не к нему...

. ;-)

Свой народ ты любишь?Какой пафос и словоблудие.Да ты больше всего себя любишь,только об этом все знают кроме тебя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #22 СОЛДАТ 06.12.2018 15:20
Цитую потеря головы:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую с...в глаза ,божья роса:
Цитую Не горячись с советами.:
Цитую СОЛДАТ:
[quote name="Ну это понятно."][quote name="СОЛДАТ"][quote name="Не кричи, капсом."][quote name="СОЛДАТ"][quote name="Этот CAPS LOCK,"]
:-)

Здесь ты просто попал в область личных проекций. Тебе к Розенбауму. Но тебе и это не понять, как и не выиграть любой бой. Позно. Ведь одна из самых серьезных потерь в битве – это потеря головы.

Это не к нему...

Я в Бельбеке не был.Но вы там знатно обоср.сь.Вояки блин. :lol:

Слабые аргументы!Выдох ся человеконенавис тник!

Почему сразу человеконенавис тник? Америкосов действительно уважаю, кацапню действительно презираю, свой народ люблю :-) Если мои аргументы тебе кажутся слабыми то бейся головой в стенку.Я это уже ,по-моему, тебе рекомендовал.Не помню под каким ником ты тогда "философствовал". ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #21 майданный червь злочиния 06.12.2018 14:23
Цитую СОЛДАТ:
Я в Бельбеке не был.Но вы там знатно обоср.сь.Вояки блин. :lol:


"Я в Бельбеке не был".
И не будешь. Проср.ли.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #20 потеря головы 06.12.2018 13:19
Цитую СОЛДАТ:
Цитую с...в глаза ,божья роса:
Цитую Не горячись с советами.:
Цитую СОЛДАТ:
[quote name="Ну это понятно."][quote name="СОЛДАТ"][quote name="Не кричи, капсом."][quote name="СОЛДАТ"][quote name="Этот CAPS LOCK,"]
:-)

Здесь ты просто попал в область личных проекций. Тебе к Розенбауму. Но тебе и это не понять, как и не выиграть любой бой. Позно. Ведь одна из самых серьезных потерь в битве – это потеря головы.

Это не к нему.Все равно не поймет.Он воспиан на пиндосовских грантах на вере в америку.Помните он кричал в Бельбеке "АМЭРИКА З НАМИ".Таких презирают там и таких презирают здесь. Такие – изгои. Они сами себя сделали изгоями. Нет у таких ни чести, ни достоинства, ни смелости. Ему все "давай,давай-стоянку согратили".Мало привез с ДОнбасса награбленного?

Я в Бельбеке не был.Но вы там знатно обоср.сь.Вояки блин. :lol:

Слабые аргументы!Выдох ся человеконенавис тник!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 Это толстый писец! 06.12.2018 13:05
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Не горячись с советами.:
Цитую СОЛДАТ:
[quote name="Ну это понятно."][quote name="СОЛДАТ"][quote name="Не кричи, капсом."][quote name="СОЛДАТ"][quote name="Это...

"Поэт" - позволю себе дать тебе совет...

Я понимаю "поэт", что ты мнишь себя великим "стратегом".Но если некоему индивидууму мерещатся белые халаты и тюремные татухи при виде обычного компьютерного стола-то это совсем не значит что голову потерял именно я.И вообще - отправлять меня к еврею цитируя при этом китайца как-то некомильфо для потомка Пушкина,который вообще был слегка арабом.Не находишь?Будь попроще, да и "стихи" больше не сочиняй.В лучшем случае-засмеют...в худшем вообще - отп&здят. :lol:

Фейспалм ((. Вот это уровень эрудиции. Кэролл - китаец, ну хоть Фройд тоже еврей, в пару к барду ). Об остальном.... (((. Пропала Украина ((. У х.ла все шансы. Одна надежда - он скопитытся своевременно. Или его скопытят ещё раньше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 СОЛДАТ 06.12.2018 11:33
Цитую с...в глаза ,божья роса:
Цитую Не горячись с советами.:
Цитую СОЛДАТ:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 с...в глаза ,божья роса 06.12.2018 08:36
Цитую Не горячись с советами.:
Цитую СОЛДАТ: