Під час робочої поїздки до Черкаської області Прем’єр-міністр Денис Шмигаль ознайомився з умовами проживання внутрішньо переміщених осіб в одному із санаторіїв Черкащини.

thumb_176520_820_360_0_0_auto

Черкаська область, як й інші центральні області України, готується приймати жителів Донецької області, де оголошена масова евакуація. Очільник Уряду поспілкувався з людьми, що раніше евакуювались із Луганської, Харківської, Херсонської та Миколаївської областей.

«Від початку повномасштабної агресії росії на нашу державу багато українців були вимушені покинути свої домівки. Частина з них затрималася тут, на Черкащині. Ми побачили, що в санаторії є всі необхідні умови для комфортного проживання. Водночас в Уряді, окрім запущених програм підтримки ВПО, на виконання завдання Президента напрацьовуємо низку ініціатив, які допоможуть людям у майбутньому повернутися до нормального життя», — відзначив Прем’єр-міністр.
 
thumb_176523_820_360_0_0_auto

Під час спілкування було порушено питання працевлаштування людей, що вимушено покинути свої домівки.

Денис Шмигаль зазначив, що держава створила для цього всі умови.

Зокрема Прем’єр-міністр розповів, що Урядом запроваджений механізм компенсації 6500 грн роботодавцям за працевлаштованих внутрішньо переміщених осіб.

Пресслужба Черкаської ОВА

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бондаренко не каже, коли ВПО поселять у відремонтований покинутий садочок чи відремонтовану колишню поліклініку

реклама

Коментарі  

 
0 #2 Олена 05.08.2022 13:58
А що забули про ВПО якіх висилили з гуртожитків навчального закладу на вулицю? Куда їх посилили? Як їх вирішили питання? Яка оплата за проживання для ВПО у санаторії, де на фото красується очільник області та київський чиновник? Тільки не кажіть, що воно безкоштовне.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 Кулибали 04.08.2022 20:11
Шоу маст гоу он.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100