Гарячі номера телефонів
Черкащина, як й інші центральні області України, готується до прийому жителів Донеччини, де оголошена масова евакуація. Натепер, за оперативними даними з районів, маємо ще понад 6 тис. вільних місць для поселення. На цьому наголосив очільник області Ігор Табурець.

thumb_176520_820_360_0_0_auto

– Усі – наші! Усі – українці!- наголосив він. –  На сьогодні на Черкащині проживають більше 104 тис. внутрішньо переміщених осіб. Соціальну допомогу від держави всі отримують вчасно. Разом із волонтерами та всіма небайдужими допомагаємо з рештою необхідного.

Пресслужба Черкаської ОВА

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #3 Анна 08.08.2022 00:30
А мене вже дратувати все це починає, у нас півдома здають переселенцям, дуже шумні люди, на прохання вести себе більш тихо, ми переселенці, у нас стрес,ви нам допомагати повинні. Я згідна зі стресом, зараз таке у всіх, проте біженцям і їжу з одягом надають, допомогу від різних організацій, а місцевим які залишилися- дуля з маком,за все плати , ціни ростуть, а із доходів одна пенсія. В мене в родині всі втратили роботу, нову знайти важко, нових робочих місць немає, а де і з'являються так чоловік 60 на одне місце, а вже опалювальний сезон який буде без субсидії, я не бачу іншого виходу, як не платити за комунальні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 Кот 06.08.2022 18:35
Пишається. А я б пишався, якщо закінчилася війна і всі ці 100 тис громадян поїхали додому.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #1 Петрович 06.08.2022 17:53
Безумовно наші всі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100