реклама

реклама

Долина троянд у Черкасах посиніла від символіки Партії регіонів. У ці хвилини тут готуються до святкування 15-річчя партії.


Одним із режисерів цього масштабного дійства є художній керівник Черкаського драматичного театру Сергій Проскурня. Про це він повідомив у коментарі «Прочерку».

Делегації з усіх районів області приїхали на шкільних автобусах, які нещодавно на Соборній площі вручав голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб.


Виходячи із автобусів, люди одразу ж кидалися до синіх наметів, які розбили по периметру Долини троянд. Там, зокрема, роздавали парасольки. Згодом люди з районів вишикувалися біля табличок, де зазначено, який район вони представляють.

Крім того, площею ходить черкаська молодь, одягнена переважно в сині плащі, чим нагадують героїв фільму «Аватар» та черкаських майdан’sерів, які мали схожий вигляд на першому ефірі танцювального шоу «Майdан’s».


Біля сцени майже все керівництво області чекає на голову Черкаської ОДА та обласної організації Партії регіонів Сергія Тулуба.

 

Дивіться також ВІДЕО з події.


реклама

Коментарі  

 
+6 #22 УкраїNець 27.10.2012 15:14
Пролетять ПРушники у Черкасах. Пролетять жорстко, як ніколи. А спробують підтасовувати - так само жорсстко зганьбляться не тільки на всю Україну, а ще й на весь світ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #21 кактус 27.10.2012 14:00
Регіонали, що ви тут з тєми зїжджаєте!!!! Зробіть краще, краще! Тут мова про іфнше - он гляньте людей з під палки звозили!!! Шкільні автобуси тут до чого??? Вони ж повинні школярів возити а не ПАкращувачів, від яких вже смердить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #20 5+ 27.10.2012 13:56
Действительно, вас же никто не заставляет идти и смотреть или голосовать. что за привычка всё грязью поливать? Прийдите и сделайте лучше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #19 Объектив 27.10.2012 13:26
Каждая политическая сила в праве вести свою агитацию, как считает нужным (в рамках законодательств а). ПР захотела еще и 15-летие отпраздновать. Если вам это не нравится -- не идите и не смотрите. Кто с вилами, а кто с флагами -- выбирайте, кто вам больше по душе сами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 Назарій Вівчарик 27.10.2012 11:13
Прошу вибачення у глядачів за те, що так трясеться камера. А щодо адреси нашого сайту, то коли я побачив як вона стала стрибати після завантаження відео в ютуб, аж за голову взявся. Людоньки, не уявляю, чого цей напис почав стрибати. Лише вчусь робити відео. Мабуть, щось десь недогледів... Дуже соромно..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #17 щирий та правдивий 26.10.2012 22:55
дивлюсь і виникає ненавистість до цієї партєєчки... у*людки
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #16 Юра Львів 26.10.2012 22:10
:lol: Це точно збіговисько. ПАРАСОЛЬКИ ДАЮТЬ!!!!
Кадр з "по попі" теж насмішив))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #15 syzyj 26.10.2012 21:49
яке розчарування...Проскурня був і Помаранчевим і жовто-блакитним і Львівським і Одеським і Київським, а тепер Черкаський-блакитний... а завтра буде Таким, яким скажуть... а який він насправді?????????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #14 УкраїNець 26.10.2012 21:28
РИГОВИЩЕ! :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #13 кактус 26.10.2012 19:47
Ха-ха, у відео чути, що горкун називає це збіговисько дурдомом!!! А Беззубенку понравилося, як хлопець по попі шльопає дєвку!!! Оце прикол!!!