реклама

реклама Делікат

реклама

Сьогодні звільнили директора Черкаського обласного краєзнавчого музею Аллу Кушнір.

Про це повідомили «Прочерку» власні джерела.

Нагадаємо, що 27 серпня без керівника залишилося і управління культури області. Голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб звільнив Василя Марштупу через «недоречності й проблеми в розвитку культури на Черкащині». 

До цього часу заміни панові Марштурі губернатор так і не знайшов.


реклама

Коментарі  

 
+1 #9 матильда 23.11.2012 16:46
Бог шельму метит - и это правда!Не такая уж она белая и пушистая!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Дід Мороз 23.11.2012 14:08
Цитую Лист Діду Морозу:
Не знаю, яким Кушнір була фахівцем і адміністратором ,але її зрозуміти можна, керувала абсолютно нерентабельною величезною установою і намагалася на оренді зали хоч щось заробити. Я більш-менш рівно дихав до Тулуба і його коників, людина теж по-своєму підневільна, але така підлота вже ні в які ворота.Дорогий Дід Мороз Вітя, забери його туди, звідки привіз.

А підкажіть куди його діти? Я з радістю,але куди його не постав,він скрізь насвинячить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Лист Діду Морозу 23.11.2012 10:52
Не знаю, яким Кушнір була фахівцем і адміністратором ,але її зрозуміти можна, керувала абсолютно нерентабельною величезною установою і намагалася на оренді зали хоч щось заробити. Я більш-менш рівно дихав до Тулуба і його коників, людина теж по-своєму підневільна, але така підлота вже ні в які ворота.Дорогий Дід Мороз Вітя, забери його туди, звідки привіз.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 О.ЧУПРИНА 23.11.2012 10:23
Хто звільнив,чому звільнив?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #5 Серж 23.11.2012 00:04
І все завдяки "розумному" булатецькому! Де тепер знайти людині роботу???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 небайдужа 22.11.2012 22:27
Як кажуть наші сусіди, "ломать - не строить".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 koment 22.11.2012 21:49
а то щоб знали, як з Булатецьким дружить - пустили до себе! турнули і Булатецького і директора. скоро всіх неугодних будуть на Соловки відправляти.... або на донбас - там уже зробили "Нову донбащину", а Черкащина щось довго дергаються...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 Nazar Obidzinski 22.11.2012 21:42
Виродки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 Короп 22.11.2012 20:46
Регіональні пси звільнили,що Форуму Миколи Булатецького надала приміщення! Собача влада!