Після парламентських виборів у ЗМІ широко обговорюються перспективи відставки губернаторів. Якби кадрові рішення приймалися за об´єктивними чинниками, назвати найбільш вірогідних кандидатів на звільнення було б легко. Досить поглянути на рейтинги, що публікуються «Коментарями» починаючи з 2010 року.

Фото з архіву "Прочерку"

Фото з архіву "Прочерку"


В останньому стовпці підсумкової таблиці для кожного регіону наведена загальна сума балів у рейтингах «Коментарів» за 2010, 2011 роки та I-III квартали 2012 року (а в дужках вказано місце відповідно до цієї суми балів).

Читайте також: Тулуб радіє, що його ефективна команда посіла третє місце

У дванадцяти керівників ця сума виявилася негативною, і це говорить про те, що ввірені їм регіони в 2010-2012 роках за 20 критеріями у більшій мірі відносилися до аутсайдерів, ніж до лідерів. Правда, четверо з цих керівників було призначено порівняно нещодавно - у другій половині 2011 року. Однак інші вісім пропрацювали достатньо. Отже, голови ОДА з найменшою сумою балів: Володимир Пристюк (-210), Володимир Хоменко (-186), Михайло Добкін (-132), Юрій Чмирь (-126,5), Сергій Тулуб (-62,5), Микола Костяк (-59,5), Василь Ядуха (-31) і Микола Круглов (-28).

Натисніть на фото, щоб збільшити. Сергій Тулуб - другий з кінця

Натисніть на фото, щоб збільшити. Сергій Тулуб - другий з кінця


За підсумками ж третього кварталу 2012 року губернатори Волині Борис Климчук, Буковини Михайло Папієв та Рівненщини Василь Берташ увійшли до трійки лідерів рейтингу губернаторів, а трійку аутсайдерів склали керівники Луганської, Черкаської та Запорізької областей Володимир Пристюк, Сергій Тулуб і Олександр Пеклушенко.

P.S. Розрахунки проводилися виходячи з даних Державної служби статистики та її територіальних органів.

реклама

Коментарі  

 
+1 #14 ЧИНГИЗ-ХАН 21.12.2012 13:31
А зачем ему шапка, что ему защищать ею. .................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #13 вася 20.12.2012 14:21
Цитую *****:
А може з нього шапку зняв "вишестоящий"? ;-)


вишестоящий ТУЛУБ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #12 ***** 20.12.2012 13:24
А може з нього шапку зняв "вишестоящий"? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #11 бугель 20.12.2012 13:19
Цитую О.ЧУПРИНА:
Завжди критикував Сергія Тулуба.Дивлячись на фото скажу відверто:"Поважаю Сергія Борисовича Тулуба,мого однолітка,1953 року народження".Я теж шапку вдягаю лише в люті морози.



Навіщо йому шапка він же не ГОЛОВА а тільки ТУЛУБ. А в область треба аби прийшов голова
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Лікар 20.12.2012 11:02
Цитую О.ЧУПРИНА:
Я теж шапку вдягаю лише в люті морози.

Воно й видно .....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 Семен 20.12.2012 07:34
Як портфелі в кабміні починають ділити,так Тулуба починають мочити! Президенту його варто звільняти, але ж не за сумнівні показчики роботи, а за підрив авторитету держави та самого президента в області. Подивіться на результати голосування на виборах. От вам і рейтинг влади. СБ для черкаського люду став символом поневолення та негативу ПР.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #8 О.ЧУПРИНА 19.12.2012 20:19
Завжди критикував Сергія Тулуба.Дивлячись на фото скажу відверто:"Поважаю Сергія Борисовича Тулуба,мого однолітка,1953 року народження".Я теж шапку вдягаю лише в люті морози.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 вася 19.12.2012 19:19
Цитую черкащанка:
Ось подивилась рейтинг Коментарів... Якщо у них все чесно і прозоро, то чому вони не навели формулу, за якою вираховували (дивилася сам журнал, там її немає). Якось мутно все це... :cry:


Черкащанка-Тулубчана. Зхищаємо шефа?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #6 черкащанка 19.12.2012 17:45