Минулого тижня звільненому начальнику управління МВС України в Черкаській області Валерію Дерновому була запропонована посада в центральному апараті МВС. Про це щойно на прес-конференції повідомив голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб.


– Усі ми маємо вікові обмеження і, очевидно, у МВС вирішили звільнити Дернового, – припустив Сергій Борисович.

Яка буде подальша доля Валерія Дернового – піде він працювати до центрального апарату МВС чи ні – Сергій Тулуб не знає.

Разом із тим, губернатор високо оцінив роботу Дернового, оскільки область входить до п’ятірки кращих за розкриттям злочинів.

– Ми сприятимемо, щоб посаду начальника УМВС України в Черкаській області обійняла досвідчена людина, – пообіцяв очільник області.

Нагадаємо, що офіційне підтвердження, що Валерій Дерновий звільнений із посади начальника УМВС України в Черкаській області «Прочерк» отримав від заступника начальника управління зв’язків із громадськістю Міністерства внутрішніх справ України Івана Бабаєва 29 липня. Однак навпроти графи начальника на сайті області міліції досі написане прізвище Дернового.

Щоб збільшити зображення, натисніть на нього

Щоб збільшити зображення, натисніть на нього


Також стало відомо, що всі начальники районних відділів УМВС у Черкаській області вже отримали розпорядження, що відтепер обов'язки начальника обласної міліції виконує перший заступник Олег Керевич.

Натякаючи на роль генерала під час виборів на Черкащині, координатор Ради опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко заявляв про те, що Валерій Дерновий відтепер очолить службу безпеки ПАТ «Азот». Разом із тим на підприємстві цю інформацію категорично спростували.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-3 #12 Бу-га-га-га 02.08.2013 12:53
Кажуть щоб не вловити гаву пан Дармовий В.В напряму підпорядкував собі обласне ДАЙ на посаду посадив голодранця, який за рік роботи став мультимілонером ... Країна всоїх героїв повинна знати в лице...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Просто знаю ... 02.08.2013 11:32
Через 10 днів і Міністр піде на підвищення...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #10 Мытница 02.08.2013 11:22
Цитую Игорь:
Да, очевидно предыдущие коменты пенсионеров неудачников, вы то сами понимаете о чем пишите??? Неужели кто то может сказать что Дерновой не профи? Из последних генералов в области он самый толковый!


Полностью согласен. Нормальных людей на этой должности небыло уже очень давно. Понятно, что много кому мешал.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 витас 02.08.2013 10:05
Тулуб дуй на пенцію, тобі в цьому місяці 60 виповнюється!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 стецько 01.08.2013 20:41
дворником точно не пойдёт
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Черкасець 01.08.2013 19:06
Цитую Игорь:
Да, очевидно предыдущие коменты пенсионеров неудачников, вы то сами понимаете о чем пишите??? Неужели кто то может сказать что Дерновой не профи? Из последних генералов в области он самый толковый!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Проанализируй его послужной список. До 40-ка лет только БХСС. Какой профессионализм тебе померещился? В милиции, чтобы быть "профи", нужно земельку потоптать, а если ты этого не знаешь, то есть такой же проХВи 8) как и он.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-18 #6 Игорь 01.08.2013 18:04
Да, очевидно предыдущие коменты пенсионеров неудачников, вы то сами понимаете о чем пишите??? Неужели кто то может сказать что Дерновой не профи? Из последних генералов в области он самый толковый!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #5 343 01.08.2013 14:59
Тулуб забыл что и ему скоро на пенсию :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #4 стабилизец 01.08.2013 14:59
Дык пущай хоть партрет кисти Сафронова от имени области на память подарит, а то все "ценю" да "люблю".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #3 Думка вслух 01.08.2013 14:12
Цифрові показники "вдалої" протидії злочинності на теренах області - заслуга Бойка, а не цього персонажа, який вимагання від грабежу не відрізняє. Єдині хто може йому подякувати, це - ПР за дієву підтримку на виборах у парламент.