реклама

реклама

Заступник міського голови Черкас Павло Карась вважає, що його коментар щодо робіт відомого російського художника Нікаса Сафронова зачепив митця, тому що він не звик до критики. Про це Павло Миколайович повідомив у коментарі «Прочерку».

Він запевняє: критичне ставлення з боку Сафронова його не ображає.

– Для мене він не є кумиром, який впливає на мій світогляд. Щось не сходиться, що великого Сафронова зачепила думка Карася. Це щось дивне… Я думаю, він не звик, проживаючи в російсько-візантійсько-азіатських традиціях, і не міг уявити, що посадовець може сказати свою думку про те, що картини йому не сподобалися, – припускає заступник мера.

На зустріч з митцем Павло Миколайович не ходив.

– Я свою думку сформував: мені його картини не сподобалися. Я маю на це право як громадянин, як просто людина. Він же зробив відкритий захід, це ж не приватний показ був. Мене запитали, чи мені сподобалося, я сказав «ні» і пояснив чому. От і все! – розповів Карась.

Він зазначив, що про критику з боку художника почув від в. о. міського голови Віктора Білоусова.

– Найбільше Віктора Федоровича цікавило, хто взяв його запрошення. Я ж сказав журналістам, що їх було три. Я повідомив, що не знаю, хто забрав його запрошення. У приватній розмові він також сказав: «Подивіться, що про вас там пишуть!» Я прочитав. І дізнався, що в нас тепер з’явилася Джоконда (посмішку заступника голови Черкаської облдержадміністрації Тетяни Прітченко Нікас Сафронов порівняв з посмішкою Лізи дель Джокондо, – ред.). Цікаво… – з посмішкою каже Павло Миколайович. – Я вважаю, що інцидент вичерпано.


реклама

Коментарі  

 
-9 #8 Муходав 24.08.2013 10:43
Цитую Святослав Вовкодав:
В даному випадку Павло Миколайович вголос висловив думку більшості, хто розбирається в художньому мистецтв і відвідав цей захід.

І ще один великий експерт і поціновувач мистецтва обізвався. Два карася пара.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 Святослав Вовкодав 23.08.2013 23:22
В даному випадку Павло Миколайович вголос висловив думку більшості, хто розбирається в художньому мистецтв і відвідав цей захід.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Изя 23.08.2013 15:12
Цитую Не надо лицемерить:
Ну а шо сделал Сафронов, мое впечатление что одну и туже бессмысленную картину мазюкают несколько человек, Николай Степанович только ставит свою эпатажную подпись Никас Сафронов.
Имя заработал терками с денежными мешками которым все упало с народного кармана.
Посмотрите на подарок Тулубу, ее мазали минимум два человека с периодичностью несколько лет. Я бы ее назвал " На городе бузына, а в Киеве дядько".

Интересно, портрет Тулуба глазами Никаса Сафронова в фойе ОДА или его кабинете вывесят ?
Подозрительный сюжет понимаете ли.....
Психологов небоягузов прошу откликнуться, что они скажут по этому поводу ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 А мер у нас не липовый ! 23.08.2013 10:06
Карась молодец!
А его так называемый шеф трус, плут, подхалим и провокатор.
В прочем не обладая этими позорными инстинктами не подошел бы на роль посаженного, подсадного головы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #4 Карась пример свободы 23.08.2013 09:45
Все кто был на выставке мягко говоря в недоумении. Один только Карась сказал все без лицемерия, как свободный человек свободной страны. Другие делают вид "що розумеются на мыстэцтви" посредственного маляра с "эпатажным" именем.
К стати на заре его пиара выпирало женскими ужимками, теперь вроде как вырос с этих штанишек, стал более мужественным, даже на Карася кидается.Павда без его присутствия, а то бы Прочерку было о чем писать месяц, а нам держаться за животы и гордится что во властях не все у нас лицемеры.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #3 Не надо лицемерить 23.08.2013 09:43
Цитую олег:
Цьому карасю до Сафронова я ко Киева рачки.

Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #2 олег 23.08.2013 08:57
Цьому карасю до Сафронова я ко Киева рачки.
Шо он сделал в жизни, за что его запомнят люди?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 Karton 23.08.2013 08:50
Бреше сивий мерин,він в інтернеті постійно.Так треба,значить! Для пущей важности. :lol: