реклама Делікат

Сьогодні в областях України бюджети недоотримують кошти, що закладені в бюджеті 2013 року. Це пов’язано і з затримкою коштів через Держказначейство, і через неврахування в бюджеті підвищення соціальних стандартів. Тому формально в Україні діє заборона на те, щоб в умовах безгрошів’я витрачати бюджетні кошти на поточні ремонти органів місцевого самоврядування. Про це сьогодні, перебуваючи в Черкасах, повідомив народний депутат від «Батьківщини» Микола Томенко.

Фото: censor.net.ua

Фото: censor.net.ua


У цьому контексті нардепа особливо обурює ремонт, який затіяла черкаська обласна влада на четвертому поверсі Будинку рад.


– Є виданий Президентом і урядом указ, що в умовах недофінансування місцевій владі забороняється витрачати гроші на себе. Може, просто в Черкаській ОДА немає куди гроші дівати? Але ж діє положення в зв’язку з обмеженим фінансуванням, де йдеться про те, що влада області не повинна купувати, наприклад, дорогі машини, проводити дорогі ремонти тощо. Суди тільки через звернення до Верховної Ради отримали можливість зробити ремонти. Тож ремонт в ОДА однозначно відбувається всупереч законів і рішень. Виходить так, що школи й лікарні можна закривати через безгрошів’я, а ремонт цілого поверху для влади робити треба? Я особисто написав Президенту звернення щодо ремонту цілого поверху в облдержадміністрації, – зазначив Микола Томенко.

Читайте також: Депутат дивується, чому ремонт прокуратури важливіший онкодиспансеру

Нагадаємо, ремонт владних кабінетів раніше обурював депутата обласної ради Любов Майбороду. Після її звернення, обласна влада повідомила, що вартість І черги реконструкції обласного Будинку рад, де розташована обласна рада та облдержадміністрація, становить більше 17 мільйонів гривень. У владі запевнили, що затіяли ремонт через поважний вік будівлі.

реклама

Коментарі  

 
+4 #22 ВОВКА КУРИНАЯ ГОЛОВКА 28.08.2013 12:26
Цитую толи еще будет:
Цитую Екс Батьківщинець:
Томенко молодець!Хоч він і працює таємно з Вовандером на Ригіналів,а публічне прикриття вибирає вдало.Чорнобай повністю "злили" під регіони.Обрана за їх рекомендацією міська головиха вже взяла під козирьок,залиши лось офіційно отримати партбілет ПР.

"МИРОН і ПАРТІЯ - ЄДИНІ!!!"

ХРОНИКА ПИКИРУЮЩЕГО "БОМБАРДИРОВЩИКА ".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #21 ЗА БУЛАТЕЦЬКОГО !!! 28.08.2013 11:17
З ЮВІЛЕЄМ ВАС ШАНОВНИЙ МИКОЛО ІВАНОВИЧУ!!! ЧЕРКАЩАНИ ЩИРО ПІДТРИМУЮТЬ ВАС ТА ВАШІ ПАТРІОТИЧНІ ДІЇ !!! НАВІТЬ ТА ШАЙКА,ПРО ЯКУ ПИШЕ "Батьківщинець", НЕ ЗАВАДИТЬ ВАМ У ДОСЯГНЕННІ ВАШИХ БЛАГОРОДНИХ ЦІЛЕЙ. ЗДОРОВ"Я ВАМ ТА УСПІХІВ !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #20 Один палка два струна... 28.08.2013 11:09
Кальян Том, даємо тобі пораду, ти хлопець нормальний, тільки віддійде від цього ледаща і вора Греся, тому що він тобі псує твою політичну карьєру
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #19 ПРОСТО ПАЛКА 28.08.2013 11:09
Цитую Палка два струна...:
Якщо Том такий чесний, то нехай звільне із посади помічника депутата ВР цього лидацюгу Греся і не хай він іде в народне господарство і чесно працює...

Вони пов"язані одними "схемами".Земелька,кар"єри,здача округів на парламентських виборах,тощо... .Ворон-Ворону ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #18 толи еще будет 28.08.2013 11:08
Цитую Екс Батьківщинець:
Томенко молодець!Хоч він і працює таємно з Вовандером на Ригіналів,а публічне прикриття вибирає вдало.Чорнобай повністю "злили" під регіони.Обрана за їх рекомендацією міська головиха вже взяла під козирьок,залиши лось офіційно отримати партбілет ПР.

"МИРОН і ПАРТІЯ - ЄДИНІ!!!"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 observator 28.08.2013 11:04
Книжки детям - это хорошо и правильно. И пиар - штука нужная. А СКОЛЬКО библиотек в месяц можно купить на те деньги ,что получает каждый народный депутат из бюджета на "работу в округах"? Может, помимо таких вот акций, дутапеты в конце концов начнут публично отчитываться перед избирателями о расходовании этих средств? А то лохторат до сих пор верит, що гречку ему бесплатно дают!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 Віктор 28.08.2013 11:03
А скільки державних коштів(наших) затрачається на утримання зграї обслуговуючого персоналу-автопарк, особиста пресслужба з камерами та фотоаппаратамиЦитую Олексій*:
Підтримую Томнека в цьому питанні. Мені цікаво чи був пан Тулуб колись в кабінетах рядових працівників??? Був декілька разів в нашій ОДА, особисто мене вразили меблі та ремонти в кабінетах працівників. Таке враження, що там ніхто ремонти з часів створення області не робив. Ті ретро меблі на аукціон можна висталвяти.

А в мене дома не кращі, хоч і вся сім'я працює.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 Коваленко 28.08.2013 10:57
Цитую Батьківщинець:
Цитую Екс Батьківщинець:
Томенко молодець!Хоч він і працює таємно з Вовандером на Ригіналів,а публічне прикриття вибирає вдало.Чорнобай повністю "злили" під регіони.Обрана за їх рекомендацією міська головиха вже взяла під козирьок,залиши лось офіційно отримати партбілет ПР.

Чому ви вважаєте,що тільки ці двоє ллють воду на млин Ригиналів?Є також третій член шайки.Якщо на посаді голови обласної організації його не змінить Микола Іванович Булатецький,не тільки я ,а й десятки інших моїх однопартійців стагнуть БУВШИМИ.

Це пишуть наші нові Попутчики з "Фронту змін",їм дуже хочеться до влади в "Батьківщині".Але у відношенні БУЛАТЕЦЬКОГО БІЛЬШІСТЬ НАШИХ ПАРТІЙЦІВ ЇХ ПІДТРИМАЄ.МИКОЛА ІВАНОВИЧ Є НАШИМ НЕФОРМАЛЬНИМ ЛІДЕРОМ І ПЕРША Ж ОБЛАСНА КОНФЕРЕНЦІЯ ОБЕРЕ ЙОГО ГОЛОВОЮ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 observator 28.08.2013 10:55
Цитую Батьківщинець:
Цитую Екс Батьківщинець:
Томенко молодець!Хоч він і працює таємно з Вовандером на Ригіналів,а публічне прикриття вибирає вдало.Чорнобай повністю "злили" під регіони.Обрана за їх рекомендацією міська головиха вже взяла під козирьок,залиши лось офіційно отримати партбілет ПР.

Чому ви вважаєте,що тільки ці двоє ллють воду на млин Ригиналів?Є також третій член шайки.Якщо на посаді голови обласної організації його не змінить Микола Іванович Булатецький,не тільки я ,а й десятки інших моїх однопартійців стагнуть БУВШИМИ.

А что, только СЕЙЧАС дошло, за кого вас держат?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Палка два струна... 28.08.2013 10:51
Якщо Том такий чесний, то нехай звільне із посади помічника депутата ВР цього лидацюгу Греся і не хай він іде в народне господарство і чесно працює...