реклама Делікат

реклама

Цинічною вважає заяву лідера «УДАРу» Віталія Кличка щодо термінової необхідності перевиборів міських голів екс-мер Черкас Сергій Одарич. Відсторонений міський голова вважає, що Кличко доклав чималих зусиль для руйнування місцевого самоврядування.

«Цинізм наших політиків не має меж. Спершу Кличко доклав усіх зусиль для руйнування місцевого самоврядування – завішав Черкаси бігбордами проти обраного громадою міського голови, дав команду «ударівцям» голосувати за усунення мера і віддав їх у «підпорядкування» губернатору Тулубу, а тепер кричить про те, що (цитата): «Позбавлення місцевих громад законно обраних голів і непризначення після цього виборів стало тривожною тенденцією», – прокоментував вранішню заяву Кличка у себе в «Фейсбуці» Сергій Олегович.

Нагадаємо, сьогодні лідер «УДАРу» Віталій Кличко заявив про те, що перевибори міський голів мають відбутися разом з перевиборами нардепів 15 грудня.

реклама

Коментарі  

 
+2 #12 блазень 18.09.2013 19:19
Десь СО недочув Клічка. НМД месидж славного боксера в першу чергу робить акцент саме на непризначення віборів в строки, передбачені чинним законодавством. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Виктор 18.09.2013 09:46
Цитую Вася Х...:
так Одарыч больше всех и просился в УДАР :lol:

Брехня! :-* Чем бы дитя под именем Вася Х не тешилось, лишь бы не плакало...)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #10 Скептик 18.09.2013 08:35
Этого "честного политика" волнует не то, что территориальные общины кучкой заговорщиков лишаются своих законно избранных мэров! Его волнует как раз то, что продавали "ударовцы" свои голоса для лишения полномочий этих мэров с целью поучаствовать во внеочередных выборах. А регионы показали всем кукиш и поставили своих людей без всяких выборов. И остался Кличко ни с чем, как незадачливая пр.......ка. Выбирали бы вы, господа, избиратели, в советы всех уровней не спортсменов с шоуменами, а людей, имеющих достаточный уровень для выработки грамотной политики города, страны! Право слово, было бы меньше д*раков во власти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Вася Х... 18.09.2013 06:58
так Одарыч больше всех и просился в УДАР :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Владимир 17.09.2013 16:46
Цитую Артем:
Кличко забув, як здав Черкаси Тулубу. А не будь двох голосів ударівців, не було б такого хаосу в Черкасах.

Правда правда :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 аукнится 17.09.2013 15:26
Как аукнится,так и откликнется.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 Знаючий 17.09.2013 13:08
Цікаво, цю заяву Кличко зробив, щоб Жуковська балотувалася в мері і в депутати ВР. Мовляв там не пройду, то туди потраплю? Видно, що гра Фірташа ведеться. Треба Фірташу вже владу в Черкасах брати, а то з Білоусова, як гуся вода.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Толік 17.09.2013 13:06
Кличко молодець! Треба перевибори, потім ви здасте місто Бондаренку, він бездарно програє вибори мера і буде розповідати, що він в опозиції і була фальсифікація.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 Віктор-молодший 17.09.2013 13:05
Кличку треба піар, йому вибори не потрібні. У нього нема достойного кандидата в мери Черкас, крім ме***ексуала Іляшенко та невдахи Кондратенка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #3 Володимир 17.09.2013 12:58
Кудактін винний міському бюджету 1,5 млн за свої борди. А Кличко ведеться.