Сьогодні на «круглий» стіл руху «Чесно» на тему «Чи відбудеться все чесно 15 грудня?» не прийшов кандидат від «проблемного» округу № 197 Богдан Губський, кандидати від округу № 194 – Валентина Жуковська та Микола Булатецький, а також начальник Управління УМВС України в Черкаській області Володимир Ліпандін.

– Був запрошений Богдан Губський, Валентина Жуковська, Микола Булатецький та Леонід Даценко. Губський та Жуковська відмовились взяти участь. Аргументація їхня така: ще не візоване Президентом рішення Верховної Ради України про перевибори 15 грудня. Інший аргумент – вони ще не зареєстровані як кандидати, – пояснив причини відсутності кандидатів координатор черкаського майданчику руху «Чесно» Назар Обідзінський. – Але я повинен сказати, що, скажімо, «Прочерку» Богдан Губський давав інтерв’ю, у якому сказав, що, звичайно, іде на вибори, адже виграв восени, але в нього забрали цю перемогу.

За словами пана Обідзінського, «Жуковська також не вважає себе кандидатом, але у ЗМІ вже з’явилася інформація, що вона ініціює в Черкасах створення громадської ради».

– Тобто справа вона – не кандидат, а зліва – кандидат, – дивується координатор черкаського майданчику руху «Чесно».

Відсутність кандидата в нардепи по 194-му виборчому округу Миколи Булатецького пан Обідзінський пояснив запрошенням до американського посольства, де відбувається зустріч із «переможцями» минулих парламентських виборів на «проблемних» округах.

– Миколу Івановича та Леоніда Даценка запросили в Київ на захід. Тому вони розділилися: Микола Іванович поїхав до Києва, а Леонід Миколайович залишився в Черкасах, щоб взяти участь у нашому заході, – зазначив Назар Обідзінський. – Запрошували ми також і начальника Управління УМВС України в Черкаській області Володимира Ліпандіна. Був лист, який залишився без відповіді. Хоча ми запрошували будь-кого з представників міліції, не обов’язково пана Ліпандіна. Хотілося б, щоб хтось був присутній, послухав нас, а ми почули від них, яке забезпечення з боку МВС чекає нас у грудні, – сказав Обідзінський.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #13 вася 18.09.2013 18:29
Прально, что не пришли. Вопрос то риторичский- у нас все выборы чесные. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 Назар Обідзінський 18.09.2013 06:18
Цитую смешные вы:
безграмотность экспертов начинается еще задолго до выборов. ну какие они кандидаты - выборы не начались, регистрации нету. при чем здесь громадська рада к выборам? главное что-то ляпнуть, выпендриться, а потом подумать. И эти люди будут учить нас "не ковыряться в носу". тоже мне, моральные авторитеты!

Тим часом голова Черкаського КВУ Максим Михлик у «Фейсбуці» висловив припущення, що цей проект створюється винятково «під вибори», і після їх завершення про ініціативи Жуковської ніхто й не згадає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Вася Х... 18.09.2013 06:04
никто не пришёл) круглый стол) комедия) сам сожрал все бутерброды) и чего к этому лоху идти? занятые люди, а он не понимает
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Голос 17.09.2013 16:19
А чому інших кандидатів не запросили от вам і демократія.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 будячок 17.09.2013 14:51
Булатецький та Даценко - вже не хвамілії, а діагноз :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 незнайка 17.09.2013 14:44
Раньше времени нос потеть начал 22 млн еще из бюджета на выборы не выделили
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Фром 17.09.2013 14:37
Походу, теперь одним из предвыборных пунктов Булатецкого будет бомбежка Сирии )
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 йексперт 17.09.2013 14:26
Цитую Дід Трохим:
При всій повазі до Назара - з якого б то переляку вони у вересні починали по містечкових круглих столах бігати. Шустрік покличе - тоді підуть.Яка повага? Ну хто такий назар щоб подружка фірташа до нього бігла на круглий стіл? Або льонька даценко. Не той рівень для валі
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Дід Трохим 17.09.2013 14:14
При всій повазі до Назара - з якого б то переляку вони у вересні починали по містечкових круглих столах бігати. Шустрік покличе - тоді підуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 Кроп 17.09.2013 13:34
А Бодя і Валя балатуватися не будуть. Вони вже зрозуміли - шансів 0,00001.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100