реклама
Sucurity Police

реклама

Працівник департаменту освіти Черкаської ОДА Вадим Береза, який раніше був заступником голови обласної організації Партії регіонів, у соціальній мережі вжив образливі слова щодо лауреата Шевченківської премії письменниці й нардепа від «УДАРу» Марії Матіос. Про це повідомили в Черкаській обласній організації партії «УДАР».



Коментар Берези стосувався виступу Матіос перед студентами Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького. Письменниця прочитала лекцію про гуманітарний простір України в контексті євроінтеграції.

− Це неприпустимо, коли держслужбовець, працівник департаменту освіти дозволяє собі такі публічні висловлювання у бік письменниці, знаної і відомої в Україні і світі, – заявив голова обласного осередку політичної партії «УДАР» Віталій Іляшенко. − Ми вважаємо такі дії неприпустимим та вимагаємо публічного вибачення перед Марією Матіос. Ми вважаємо, що подібною поведінкою Береза ганьбить не лише себе і свою політичну силу − ПР, − але і Черкаський національний університет, в якому він здобув освіту і навіть отримав звання доцента.

«УДАР» звернувся до голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба з проханням провести виховну та роз’яснювальну роботу із своїм підлеглим і публічно від його імені вибачитися перед пані Матіос.

«Ми вдячні ректору університету пану Кузьмінському, який після довгих перемовин все ж сприяв в організації зустрічі Марії Василівни зі студентством. Хоча охочих поспілкуватись із письменницею було у рази більше, ніж могла вмістити у себе аудиторія, ми раді, що ця зустріч відбулася», − зазначили в «УДАРі». І підкреслили, що ректор-регіонал подав приклад іншим онопартійцям, що є ініціативи і проекти, які стоять поза політикою і які варто підтримувати.

Нагадаємо, у травні нардепам від «УДАРу» Марії Матіос і Ірині Геращенко було відмовлено у зустрічі зі студентами національного університету.

Як відомо, молодий регіонал Вадим Береза є колишнім заступником головного регіонала Черкаської області Сергія Тулуба по партійній лінії, екс-керівником департаменту з суспільно-політичних питань та регіональної політики облдержадміністрації. Він відомий в Черкасах через участь у смертельному ДТП внаслідок якого загинула жінка.

До речі, свого часу Вадима Березу спіймали у «Фейсбуці» на коментуванні власного ДТП, де він писав грубі відповіді екс-меру Черкас Сергію Одаричу. Пізніше в коментарі «Прочерку» регіонал запевняв, що то не він писав коментарі у 2Фейсбуці», а… невідомо хто.

реклама

Коментарі  

 
+4 #30 Мораліст 14.11.2013 15:03
Цитую знаю:
А Березы то уже больше недели не то что в Черкассах, в Украине нету. Так что пишущим от его имени надо быть повнимательнее, а то чуток облажались. Ну а все комментаторы обламались и в очередной раз показали, что им только гразью бы полить кого нибудь. Не до Матиос Березе сейчас, увы...

Я вас разочарую: чтобы писать комментарии в соцсетях, не обязательно быть в Украине. Или вы думаете, что интернет - исключительно локальное благо?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #29 Е.М. 14.11.2013 02:46
Цитую Людмила Анатоліївна:
Шановні дописувачі! Не ставайте на один щабель з тим невігласом та не пишіть взаємно образ,а підтримайте слушну думку "Оксани Колісник" та вимагайте відсторонення цього зухвальця від роботи, насамперед.Годі терпіти подібних утриманців антинародної влади та грошовитих родичів!

Дійсно, невже тільки можемо в коментарях пар випускати? Невже нас, черкащан, влаштовують такі чиновники і такі працівники ОСВІТИ?!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #28 знаю 14.11.2013 01:13
А Березы то уже больше недели не то что в Черкассах, в Украине нету. Так что пишущим от его имени надо быть повнимательнее, а то чуток облажались. Ну а все комментаторы обламались и в очередной раз показали, что им только гразью бы полить кого нибудь. Не до Матиос Березе сейчас, увы...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #27 Копія помаранча. 13.11.2013 17:41
Цитую Голова обертом:
Цитую Свобода про курси:
У своєму виступі Фаріон розкритикувала плани опозиційних народних депутатів Ірини Геращенко та Олеся Донія відкрити курси української мови в Черкасах. "Це треба висміювати себе на 20 років незалежності відкрити курси української мови. Візьми книгу і вивчіть", - наголосила вона " http://ukranews.com/uk/news/ukraine/2013/10/27/107771а.

З початку планувалося, що лекцію читатиме Ірина Геращенко, але з невідомих причин вона не приїхало до Черкас. Тому євроінтеграційн і прагнення партії «УДАР Віталія Кличка» висловила у своїй лекції саме пані Матіос.
Загалом це була лекція з передвиборчої агітації за партію «УДАР
http://kropyva.ck.ua/content/udar-vka-mar-ya-mat-os-v-cherkasakh-ag-tuvala-student-v

Повороти незвичайні, в дусі Помаранчевих, де ІГ теж працювала.Пасічника теж довго чекали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #26 222 13.11.2013 16:50
Цитую 2323:
Цитую 222:
Цитую ПР:
Береза нормальна і чуйна людина!!! таких взагалі мало- вам ще повчиися у нього людяності потрібно!!

Заступником Тулуба (как впрочем и мера) может быть только человек, который "идет по трупам" и лишен морали и совести. Другой просто не сможет там прижиться.

Вас послушать, так получается, что все чиновники-аморальные убийцы. А оппозиция, по вашему мнению, тоже "идет по трупам"?

А при чем здесь все чиновники??? Речь идет только о высоких чинах. Порядочный человек, даже семь пядей во лбу, никогда не сможет занять высокую должность (так и проработает всю жизнь специалистом)ес ли не примкнет к правящей партии и не будет, вопреки совести, выполнять волю хозяев. Только он уже перестанет быть достойным человеком.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #25 стабилизец 13.11.2013 16:31
Чувствует себя ухватившим Бога за бороду, а поможет это ему или помешает, покажет время. Ст.5 закона о госслужбе нарушил полюбэ: держслужбовець повинен дотримуватися високої культури спілкування; не допускати дій і вчинків, які можуть зашкодити інтересам державної служби чи негативно вплинути на репутацію державного службовця.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #24 прахфессаррр 13.11.2013 16:13
Цитую проф. плейшнер:
Он доцент как в фильме Данелия Джентельмены удачи. Он типичный джентельмэн удачи из банды Кузи. Диссертацию защитил у Кузи по псевдонаучной тематики. Нет ни одной публикации в журналах с импакт-фактором!!! Индекс Хирша, как и у Кузи равен нулю.


100%
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #23 2323 13.11.2013 16:09
Не верю, что писал сам Береза. Такие комментарии вполне в духе неад*кватных, которые пишут одни гадости о людях! А его страничку в соцсети уже однажды взламывали, так что это может и повториться. Не понимаю, при чем здесь его тесть, все родители помогают своим детям и это нормально. А кто из тех, кто возмущается по этому поводу, не принимает помощи от родителей? Или самому слабо признаться? Люди, которые сами добиваются чего-то в жизни всегда вызывают зависть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #22 2323 13.11.2013 16:01
Цитую 222:
Цитую ПР:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #21 вiдповыдальна 13.11.2013 15:57
Цитую матюкалпа:
береза - ...., г***к ...., не тобі і....лу давати оцінку знаній письменниці. ти зі своїми в......ми з білого лотосу об.....ся від того, що жіночка приїде поспілкується зі студенцтвом. ти ..... відмолюй той смертний гріх що ти вже накоїв, а не набирай нових- все тобі повернеться, це лише питання часу

Всi грiхи повертаються, це точно! Але оббрiхування-це також великий грiх! Дивiться, що ви самi робите!