реклама

реклама

 Голова уманської сотні «Сомооборони майдану» Андрій Столяр заявляє, що активісти, які під час сесії обласної ради 25 вересня вкинули у сміттєві баки двох депутатів, насправді не йшли на сесію творити насилля.

– Прийти зі сміттєвими баками на сесію обласної ради нас спонукала байдужість і бездієвість правоохоронних органів. За що гинула небесна сотня на Майдані? Коли буде хоч хтось покараний за розстріл людей у столиці, за побиття громадян взимку у Черкасах? Патріоти постраждали, а які наслідки? Нічого не змінюється і мені це болить. Тому ми, активісти майдану вважаємо, що потрібні рішучі дії, потрібно якось впливати на систему, щоб вона змінювалася і діяла справедливо, – зазначив Андрій Столяр у коментарі «Прочерку».

При цьому він заперечив поширену деякими ЗМІ інформацію, нібито він у минулому мав стосунок до Партії регіонів.

– Я пройшов Майдан, нині – у самообороні. Все життя був водієм, маю дружину і дітей. Я хочу, щоб країна змінювалася на краще. І я проти насилля. Хочеться, щоб в нас нарешті настав мир, – зазначив Андрій.

Він зауважив, що у побитті депутата Вовченка на сесії участі не брав. Це, мовляв, видно і на відео з події. Андрію Столяру шкода, що дехто з активістів не стримався і завдав шкоди депутату. Він наголосив, що активісти планували лише принести сміттєві баки з наклейками екс-регіоналів і продемонструвати, що «ніщо не забуте».

– Декому з активістів цього було замало, тож вони й взялися за присутніх депутатів. Прикро, що постраждала людина. Насправді суть акції мала бути одна – ми проти участі колишніх регіоналів у виборах. Ми не хочемо бачити тих, на чиїх руках кров майданівців, у владі, – зазначив Андрій Столяр.

реклама

Коментарі  

 
0 #28 Цимес 10.10.2014 14:01
Цитую Уманский Еврей:
Андрейка, кому ты сказки рассказываешь. На всех видео где разборках участвует Столяр, то он там всегда в центре событий и использует свой не здоровый вес, наглость, грубость, ну и кулаки. Так что Андрейка желаю тебе сесть за решётку за бандитизм. И ещё, а за что погибли люди в Одессе, а за что погибли мирные жители на Донбассе? точно не за тебя и твою семью в Умани.

Уманский еврей, иди к цадику Нахману в синагогу, молись там и не лезь в украинскую политику! Не к лицу, не ... же какой то...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #27 Тулуб 08.10.2014 21:16
Цитую федор принципиальный:
Правительство никаких мер не принимает,банда регионалов и к ним примкнувшие поднимают головы,поэтому НАРОД принял правильное решение,а,если честно,то и бака для них маловато-башку надо отрывать.

Валера, ты же сам работал на регионалов и денежки получал. Или тебе мало было?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #26 Уманский Еврей 07.10.2014 03:02
Андрейка, кому ты сказки рассказываешь. На всех видео где разборках участвует Столяр, то он там всегда в центре событий и использует свой не здоровый вес, наглость, грубость, ну и кулаки. Так что Андрейка желаю тебе сесть за решётку за бандитизм. И ещё, а за что погибли люди в Одессе, а за что погибли мирные жители на Донбассе? точно не за тебя и твою семью в Умани.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #25 Чукча 06.10.2014 17:33
Цитую 013:
[quote name="Чукча"]Коли вже Йулю Тиошенко люстрировать будуть????

19 января 2009 г. после заключения РФ и Украиной контрактов на транзит газа из России в Европу и поставки газа на Украину по базовой цене для Европы ($450 за 1 тыс. куб.м). Документы были подписаны на период 2009-2019 гг. - руководителями "Нафтогаза" и "Газпрома" по итогам переговоров премьеров двух стран Владимира Путина и Юлии Тимошенко.

.....

Поїзд пішов, чого тоді мовчали??????


Мовчали, бо знали і бачили, що Йуля сидить у тюрязі за цей злочин. А зараз не мовчим, бо вона знову лізе "озолотіть" народ новими контрактами от її друга Путєна
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #24 013 06.10.2014 16:47
[quote name="Чукча"]Коли вже Йулю Тиошенко люстрировать будуть????

19 января 2009 г. после заключения РФ и Украиной контрактов на транзит газа из России в Европу и поставки газа на Украину по базовой цене для Европы ($450 за 1 тыс. куб.м). Документы были подписаны на период 2009-2019 гг. - руководителями "Нафтогаза" и "Газпрома" по итогам переговоров премьеров двух стран Владимира Путина и Юлии Тимошенко.

российский премьер сделал реверанс в сторону украинской коллегии. "Хочу выразить признательность премьер-министру Украины Юлии Владимировне Тимошенко. В сложнейшей ситуации она взяла на себя ответственность за принятие этих важнейших решений, которые способствовали выходу из тупика", - сказал он
.....

Поїзд пішов, чого тоді мовчали??????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #23 Чукча 06.10.2014 15:37
Коли вже Йулю Тиошенко люстрировать будуть????

19 января 2009 г. после заключения РФ и Украиной контрактов на транзит газа из России в Европу и поставки газа на Украину по базовой цене для Европы ($450 за 1 тыс. куб.м). Документы были подписаны на период 2009-2019 гг. - руководителями "Нафтогаза" и "Газпрома" по итогам переговоров премьеров двух стран Владимира Путина и Юлии Тимошенко.

российский премьер сделал реверанс в сторону украинской коллегии. "Хочу выразить признательность премьер-министру Украины Юлии Владимировне Тимошенко. В сложнейшей ситуации она взяла на себя ответственность за принятие этих важнейших решений, которые способствовали выходу из тупика", - сказал он

Ю. Тимошенко. "Я думаю, что в ближайшее время мы сможем с Владимиром Владимировичем Путиным обсудить целый ряд экономических проблем, которые помогут Украине и России переживать этот трудный экономический кризис", - отметила она
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #22 Ольга 06.10.2014 13:54
Треба всіх ригів і їх прибічників люстрітувати, щоб не перлися в парламент і у владу
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #21 Уманський 06.10.2014 13:49
У...д цей Столяр! Бєдная авєчка прямо! :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #20 Группенфюрер 06.10.2014 13:36
Это только начало - пасть порву!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #19 Професор Преображенський 06.10.2014 13:35
Експеримент по пересадці собачих мозгів черкаським "силам народу" перевершив очікування. ШАРІКОВИ ВИЙШЛИ НА ПОЛЮВАННЯ - РОЗСТУПИСЬ БРАТВА!Треба припиняти.