реклама

реклама

 27 листопада скликається тридцять п’ята сесія обласної ради шостого скликання, проте депутати Черкаської облради бояться йти на сесію. На цю тему жалілася голова облради Валентина Коваленко, повідомив сьогодні на прес-конференції міський голова Черкас Сергій Одарич.

Того дня, 25 вересня, попри шалений опір, комуніст Харламов таки втрапив до сміттєвого бачка, чим був вкрай незадоволений

Того дня, 25 вересня, попри шалений опір, комуніст Харламов таки втрапив до сміттєвого бачка, чим був вкрай незадоволений

– На сесії має розглядатися значна кількість важливих питань, зокрема, зміни до бюджету, затвердження низки регіональних програм… Але на сьогодні незрозуміло чи буде кворум, чи зберуться депутати, бо вони відмовляються ходити на сесію після випадків насильства щодо депутатів них, – сказав Сергій Одарич.

Нагадаємо, що 25 вересня в рамках «сміттєвої люстрації» активісти намагалися запхати до сміттєвих баків декого з депутатів облради. Внаслідок чого постраждав депутат Володимир Вовченко.

реклама

Коментарі  

 
+2 #21 Володя 25.11.2014 13:56
Українська приказка каже:" Боїшся вовка-сідай ср... в хаті."
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #20 Устименко 25.11.2014 12:36
Якщо Коваленко жаліється Одаричу на такі речі, значить шукає у ньому підтримки. Бо боїться, що "зіллють". Хоча, Одарич може скористатись і "злити" ще майстерніше, ніж друзі по партії.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #19 Олександр 25.11.2014 12:22
невже ще й досі хтось думає, що щось зміниться в нашій політиці... адже не змінилася сама суть суспільного ладу- навкруги капіталізм. де головний бог-грші. а наївні люди надіються на сміттєві баки, на майдан, на побиття якихось чинуш. одного побили, а на його місце уже 10 поглядаєґ. і серед них і ті що били... і так скрізь, бо капіталізм до сміттєвого баку не засунеш, а для нашого народу цей суспільний лад згубний.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #18 стас узбек 25.11.2014 12:05
Може,на місце кинутого в сміттєвий бак прийде чистий-тільки но народжений?Але ще на шляху до контори його заразять бацилою хапуги...Бо народився ж він від такого самого.Почніть з себе,бо без збільшуваного скла видно в очах "люстраторів" той же жадібний блиск...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #17 Шашков 25.11.2014 10:49
Щодо Коломійця, то я думаю, що не відкрию великої таємниці коли повідомлю, що саме Ткаченко дав погодження на його призначення начальником головного управління Державної фіскальної служби, лист погодження надійшов від Білоуса (керівник Фіскальної служби), пролобіював призначення Любченко - радник Білоуса (до 2005 року очолював податкову в області потім при регіонах працював керівником одного з департаментів центрального апарату податкової). Висновок з сказаного - ніяка люстрація, ніякі закони нічого змінити в цій державі не зможуть. Всі призначення, або лобіювання признаяення на керівні державні посади здійснюються виключно корупціонерами і для здійснення корупційних діянь. Схема відмивання ПДВ в області діє завдяки Коломійцю та Проценко (заступник начальника фіскальної служби). Так, що борітеся - поборете, а от чи не прийдуть на їх місця нові Коломійці буде залежати лише від усіх нас.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #16 житель 25.11.2014 10:32
У пана Коломійця у Свидівку є власне Межигіря із шлагбаумом при в"їзді, тенісними кортами, будинком все це знаходиться у лісовому масиві. Треба задати йому питання - за які кошти він його придбав. По районах він розтавив своїх начальників інспекцій, які власне його і годують. Чому його не люструють у першу чергу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #15 11111 25.11.2014 10:17
Наскільки я розумію, то питання не в тому бояться чи небояться, а питання у відповідальност і за скоєний дебош як виконавців так і замовників.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #14 Мурик 25.11.2014 10:11
А чому тьотю Валю не посадили до сміттєвого баку? Чи не знайшлось потрібних розмірів? :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #13 Орест 25.11.2014 10:09
М...рдобій депутатів за вказівкою Коваленко організував Мушіяка. Виконавці - черкаські швондери та собакевичі. Єдин. чому навчилась Михайлівна - принижувати людей. БО ВОНА З МАЙДАНУ :D :lol: :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #12 плоХОрошо 25.11.2014 09:48
Журналисты, к бою!!! Снимите еще раз как Толян Бондаренко будет опять кнопкодавством за коллег заниматься)))