реклама Делікат

Скандал із Будинком природи, який не можуть поділити між собою центральна президія і Черкаська обласна організація Українського товариства охорони природи, сьогодні продовжився. У зв’язку зі зрізанням завісів дверей до одного з приміщень було викликано міліцію.

Нагадаємо, що через низку проблем, у тому числі й пов’язаних із власністю на Будинок природи, президія УТОП оголосила про тимчасове припинення повноважень голови обласної організації УТОП Олександра Роджи. До виборів нового голови опікуватися Будинком природи центральна президія утворила нову посаду директора і призначила на неї Олександра Солієнка.


Натомість сам пан Роджа в коментарі «Прочерку» зазначив, що центральні структури організації, відповідно до статуту, мають повноваження лише давати методичні рекомендації обласним організаціям, а не втручатися у їхню статутну та господарську діяльність. Таким чином, повноважень Солієнка Роджа не визнає.

Сьогодні вранці Олександр Солієнко викликав міліцію у зв’язку з тим, що технічні працівники, підзвітні Олександрові Роджі, зрізали завіси до приміщення першого поверху, свого часу добудованого підприємством його дружини, і де зберігається майно цього підприємства. Сам Роджа повідомив міліції, яка прибула на виклик, та журналістові «Прочерку», що Солієнко не має ніякого відношення до цього приміщення, і ніяких договорів про здійснення будівельних робіт із його дружиною не укладалося.

Остаточно з’ясувати, кому саме належить Будинок природи, має суд, засідання якого призначене на початок грудня.

реклама

Коментарі  

 
+8 #2 Саня 26.11.2014 14:02
Юридично не можу сказати, хто і що правий, але те, що Роджу у цьому питанні активно підтримують пани Абраменко та Матюша, говорить про те, що пан Роджа ці роки щось мутив і дуже сильно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #1 незнайка 26.11.2014 13:24
Ох уж эти частные лица которым жить не дает право собственности на что-то персонально им допока не принадлежащее! Ну прям УЖАСТЬ а хоцца-ВЛАДЕЛЕЦ И ПОЛНОПРАВНЫЙ РАСПОРЯДИТЕЛЬ БУДЫНКУ ПРЫРОДЫ У ЦЕНТРИ Щей и з кручи далэченько выдно
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100