реклама

реклама Делікат

реклама

У всеукраїнській раді Українського товариства охорони природи вимагають провести в Черкасах конференцію із виборів нового голови обласної організації УТОП. Про це в коментарі «Прочерку» повідомив заступник голови всеукраїнської ради Василь Навроцький.


– Товариство охорони природи працює із 1946 року. Воно створене як громадський колективний орган для збереження природи. Олександр Олексійович Роджа обраний і працює керівником Черкаської обласної організації уже 12 років. 10 років із них обласна організація працює у збиток. Доходи від орендарів тощо не перекривають доходів. Останні 5-6 років приміщення Будинку природи не опалюється, – говорить пан Навроцький. – По звітах усе було нормально, але, як ми з’ясували, останні роки ніякі природоохоронні заходи (лекторії, роботи з дітьми та дорослими з екологічних проблем) не проводились.

За словами заступника голови всеукраїнської ради УТОПу, її представники збирали президію, запрошували на неї Олександра Роджу, але він спочатку не з’являвся.

– Потім з’явився, сказав, що буде розбиратися із нами і потім пішов. 30 жовтня на всеукраїнські раді Олександру Олексійовичу було висловлено недовіру. Ми вимагаємо провести обласну конференцію із виборів нового голови, у якій може взяти участь будь-хто, у тому числі і Роджа, – стверджує пан Навроцький.

Нагадаємо, керівник обласної організації Українського товариства охорони природи Олександр Роджа, якого київське керівництво відсторонило від виконання обов’язків, у понеділок змінив замки і забарикадувався в приміщенні Будинку природи.

Сьогодні вранці Олександр Солієнко, якого в УТОПі призначили на посаду директора Будинку природи, у супроводі представників охоронної фірми, зрізавши замки, зайшов до приміщення.

Зараз триває засідання комісії Українського товариства охорони природи, яка приїхала до Черкас, щоб розібратися із ситуацією, що склалася.

реклама

Коментарі  

 
+2 #1 незнайка 12.11.2014 14:50
Вот приехал БАРИН-БАРИН всех рассудит По-киевски? По-честному?По справедливости?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100