реклама Делікат

«Економія, економія і ще раз економія!» - закликає ректор Черкського національного університету ім. Богдана Хмельницького Анатолій Кузьмінський.

8 листопада ректор ЧНУ звернувся у формі листа до студентів та працівників університету з єдиним проханням - економити. Такі листи роздали викладачам та старостам груп і розвішали їх на усіх поверхах.

За словами ректора, «тепло подорожчало на 54%, а це вимагає додаткових витрат у розмірі 1 млн 300 тис грн», яких університет не має. Тому Анатолій Кузьмінський закликає споживати тепло, воду та газ стільки, скільки оптимально необхідно.

Щодо викладачів, то їм ректор радить допомогти «молодших колегам - студентам усвідомити нагальну необхідність споживати ресурси лише за потребами». Недотримання «прохання» економити загрожує викладачам відміною виплати надбавок, доплат та премій, матеріальної допомоги…

- Якщо не вдасться зекономити, можливо, зимові канікули доведеться значно подовжити, а літні – скоротити, - говорить директор ННІ української філології та соціальних комунікацій І. І. Погрібний.

Студенти констатують: економія вже почалась. Останнім часом у гуртожитках часто почали відключати світло, воду та опалення.

реклама

Коментарі  

 
+2 #17 Оксана Колісник 15.11.2011 19:53
Цитую Франц:
Щось у зверненні ректора я не виявив помилок.І де ж вони ?
Певно, Ви випускник кафедри журналістики ЧНУ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #16 Франц 15.11.2011 15:23
Щось у зверненні ректора я не виявив помилок.І де ж вони ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 Фельдмаршал Кузя 14.11.2011 13:17
А яке це навчання директор педінституту "зимнім" назвав - він хотів сказати "в зимовий час", та язик примерз?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Ганс 14.11.2011 11:47
Цитую Франц:
Це не має значення ,хто за фахом Веронічка,а не Верочка, але якщо вже братись за коментарі, то давайте коментувати грамотно...

"Франце", ми говоримо про РЕКТОРА К. і "грамотність" його листівочки. Не шукайте в К. ні вєронічки, ні вєрочки, він - ректор ГУМАНІТАРНОГО вишу і мав би продукувати тексти без грубезних помилок, які допущено.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #13 Франц 14.11.2011 09:49
Цитую Детектор:
Цитую Франц:
трохи сумно за колег-студентів, але перед тим , як зробити зауваження за чиїсь помилки, то насамперед самому треба писати без помилок,я маю наувазі коментар Веронічки , в якому зроблено 4 помилки.

Франц, да никого не колышет ваше мнение - вы уж извините! Подписанная ректором гуманитарного ВУЗа бумажка ДОЛЖНА быть составлена грамотно. С чего вы взяли, что Верочка, которую плющит от недоученности г-на Кузьминского - студентка? Может, она - токарь 3-го разряда? Или главный инженер хлебокомбината...

Це не має значення ,хто за фахом Веронічка,а не Верочка, але якщо вже братись за коментарі, то давайте коментувати грамотно...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Детектор 11.11.2011 17:50
Цитую Франц:
трохи сумно за колег-студентів, але перед тим , як зробити зауваження за чиїсь помилки, то насамперед самому треба писати без помилок,я маю наувазі коментар Веронічки , в якому зроблено 4 помилки.

Франц, да никого не колышет ваше мнение - вы уж извините! Подписанная ректором гуманитарного ВУЗа бумажка ДОЛЖНА быть составлена грамотно. С чего вы взяли, что Верочка, которую плющит от недоученности г-на Кузьминского - студентка? Может, она - токарь 3-го разряда? Или главный инженер хлебокомбината...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Ко Ректор 11.11.2011 17:01
Цитую Франц:
Мені не дуже зручно, але якщо

Потужний коментар :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Ко Ректор 11.11.2011 17:00
В часи "помаранчевого режиму укрофашистів" студентам жилося раз в сто краще по всіх параметрах! Чи "угнєтьонний" таваріщ Кузьмінський досі не хоче це визнати?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #9 Франц 11.11.2011 15:36
Да , кількість студентів зменшилась, але ж гуртожиток не став меншим.Його весь треба опалювать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #8 Франц 11.11.2011 15:29