реклама

реклама

Головний рабин Києва та України, Об’єднання іудейських релігійних організацій України, а також жителі уманської вулиці Григорія Косинки пропонують перейменувати цю вулицю на честь іудейського праведника Рабі Нахмана.

Хасиди йдуть по вулиці Григорія Косинки. Фото з Вікіпедії

Про це інформує відділ архітектури Уманської міськради, який, відповідно до чинних норм законодавства, виніс пропозицію на громадське обговорення.

Обґрунтування пропозиції: «Засновник брацлавського хасидизму багато років жив і творив в Умані. Перейменування вулиці дасть змогу чітко ідентифікувати місце захоронення духовного наставника з місцем розміщення пантеону».

Громадське обговорення буде тривати протягом двох місяців – до 20 травня 2018 року. Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення приймаються у письмовій формі за фактичною адресою місцезнаходження відділу архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради: вул. Коломенська, 3, та на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 20.05.2018р. Письмові пропозиції (зауваження) обов’язково повинні містити прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи (найменування юридичної особи, громадської організації) та адресу (місцезнаходження) особи, яка її подає. Електронні консультації (інтернет-опитування) триватимуть до 18.05.2018р. включно.

До 2016 року вулиця мала ім’я Віссаріона Бєлінського. Відтак її було названо на честь українського письменника, діяча автокефального церковного руху, розстріляного в 1934 році, Григорія Косинки.

реклама

Коментарі  

 
+5 #13 007 27.03.2018 08:35
Цитую Демократія:
Цитую Fox:
А ще чого? може краще в Ізраїлі переіменуємо, щось по типу вул. Тараса Григоровича Шевченка?! Чи вже одразу Україну в Ізраїль?

Можна й перейменувати. Умань має ізраїльське місто-побратим Цфат. Нехай там зроблять вулицю Шевченка, а в Умані - Нахмана. Тоді буде по-чесному і нікого не образить.

А іще краще щоб назвали вулицю іменем Гонти або Залізняка :lol: :lol: :lol: Вони їм добре запам'ятались.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #12 Дора Розік 26.03.2018 21:24
Давно потрібно було це зробити. Ще до 2016 року. Тільки фсб може вбивати клина між нашими народами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 із того ж серіалу 26.03.2018 20:24
Вул. Пастерівську в честь хероя -захисника Криму в Вул. пастера Турчинова
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Демократія 26.03.2018 19:31
Цитую фокс:
Цитую Демократія:
Цитую Fox:
А ще чого? може краще в Ізраїлі переіменуємо, щось по типу вул. Тараса Григоровича Шевченка?! Чи вже одразу Україну в Ізраїль?

Можна й перейменувати. Умань має ізраїльське місто-побратим Цфат. Нехай там зроблять вулицю Шевченка, а в Умані - Нахмана. Тоді буде по-чесному і нікого не образить.

Нехай спочатку вони зроблять, потім ми. Бо знаємо як воно може бути....

Правильно, треба як справжні українці спочатку добре поторгуватися :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Максим Залізняк 26.03.2018 19:24
Якщо переіменовувати -
то лише на честь національних героїв
Максима Залізняка та Івана Гонти !!!

На згадку про Коліївщину та
задля національно-визвольного руху
українського народу від жи...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Ченчик 26.03.2018 19:04
Цитую Демократія:
Цитую Fox:
А ще чого? може краще в Ізраїлі переіменуємо, щось по типу вул. Тараса Григоровича Шевченка?! Чи вже одразу Україну в Ізраїль?

Можна й перейменувати. Умань має ізраїльське місто-побратим Цфат. Нехай там зроблять вулицю Шевченка, а в Умані - Нахмана. Тоді буде по-чесному і нікого не образить.

краще хай зроблять вул. Богдана Хмельницького.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 фокс 26.03.2018 18:28
Цитую Демократія:
Цитую Fox:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Демократія 26.03.2018 16:45
Цитую Fox:
А ще чого? може краще в Ізраїлі переіменуємо, щось по типу вул. Тараса Григоровича Шевченка?! Чи вже одразу Україну в Ізраїль?

Можна й перейменувати. Умань має ізраїльське місто-побратим Цфат. Нехай там зроблять вулицю Шевченка, а в Умані - Нахмана. Тоді буде по-чесному і нікого не образить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Ох 26.03.2018 16:18
Куда пересемо жертву сталінських/по суті *******/ репресій Косинку ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Марцепупа 26.03.2018 15:15
Зараз "уманьський гебрей" скавчати почне, ось побачите, посполиті...