реклама

реклама

Керівник управління інспектування Черкаської міськради Станіслав Коломієць пояснив черкасцям, що не слід нарікати на бездіяльність інспекторів у вихідні, а натомість варто припинити критикувати владу, перестати смітити й «направити свою енергію в корисне русло».

166148217_1824409724384921_2993183350325143642_n

Про це він написав у соціальній мережі.

За його словами, на реакцію муніципальної інспекції жителі міста можуть сподіватися лише з понеділка по п’ятницю з 8 години до 17.15 (у п’ятницю – до 16.00).

Пан Коломієць також пояснив містянам, що «чисто не там, де навіть дуже часто прибирають, а там, де не смітять», а тому любителям «диванної боротьби» та іншим «експертам в усіх галузях» він «адресує свій меседж» такого змісту: «Припиніть критикувати міську владу та комунальні підприємства, а направте свою енергію у корисне русло».

«Перед тим, як здійснювати будь-яку критику», черкасцям слід «подивіться на себе зі сторони», радить чиновник, який отримує від цих містян заробітну плату.

реклама

Коментарі  

 
-3 #24 МІСЦЕВИЙ 30.03.2021 14:54
На його посаді освіти (а виявляється й розуму) не спостерігається .Черкащани це ж ВИ(саме ви) його висунули(саме ВИСУНУЛИ!). Так що- лопай що дають.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #23 читач 30.03.2021 00:29
За зухвалий напад на журналіста на робочому місці його мфсце в тюрязі і на довго. Вирродок нещасний, закрий свій ворожий рот і йди з посади!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #22 Місцевий 29.03.2021 22:15
Може нада розегнать муніціпальну інспекцію, а їх зарплату дворнікам віддать,і буде чистіше в місті
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #21 На фото 29.03.2021 21:33
как минимум шпрынц датский! Взгляд следователя НКВД. :zzz Ужас, какой брутальный мачо! :lol: Где оно взялось и кто посадил этого хлопчика во взрослое кресло? И этого клоуна мы вынуждены содержать?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #20 Нобіль 29.03.2021 21:27
Цитую Келдиш:
Цитую стабилизец:
у чувака мания величия. он не влада а всего лишь клерк мисцэвого самоврядування.
однако талмудами бронзовыми бабами и яблоками обложился как бухар эмирский.

За таку зарплату він не туди дивиться. Хай не за окурками біля мусорної урни споглядає, в подивиться, що то за ларьок біля шлагбаума Любави цілодобово горілкою торгує. А це всього 150 метрів біля його ошатного кабінету. Чи подивився хто, як і чим гадить у Дніпро. Як ростуть ларьки навкруги базару, на зупинках...

Не знущайтеся над стахановим, у нього усього 8 годин робочого часу, а ви хочете щоб він за цей час подолав 150 метрів :eek:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #19 1 29.03.2021 21:07
Цитую Знаючий.:
Цікаво,- крісло до якого приросла ця істота, його особисте чи придбане за гроші платників податків? В Залізяки воно таки поскромніше !!!!
оно что есть что нет для жителей города.только жрет деньги
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 Тищенко 29.03.2021 20:33
Товарищ Станислав - мой киевский друг по бане. Как-то на досуге думаем: куда бы махнуть? выбрали Черкасси. И не жалеем. :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #17 Тарас 29.03.2021 20:27
Цей гопник агітує за спокій??? Його місце в тюрмі.
От проти таких потвор треба протестувати і гнати з посаду разом з тими, хто його взяв на роботу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #16 Что 29.03.2021 20:11
он курит?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #15 следак 29.03.2021 19:23
А чего он так быстро за нападение на журналиста отсидел?