У Черкасах на площі Соборній, що поблизу Черкаської обласної держадміністрації, мітингують люди.

255161929_643878556628924_1128052808247373693_n

Про це інформують в інстаграм-спільноті міста, city-news.ck.ua

a483ffb1-aec3-4eba-b2d6-86cb6d83f409

Черкащани вийшли на мітинг проти обов’язкової вакцинації та носіння масок. Також мітингарі заявляють, що карантин незаконний.

Як повідомляють організатори акції, сьогодні проводять роз'яснювальний мітинг та виступають проти порушень Конституції та Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

Нагадаємо, із 12 листопада з 00:00 на території Черкаської області починають діяти карантинні обмеження «червоної» зони.

255584969_223648276519549_6351979582718124613_n

256282783_4754948131216141_9164057814309219382_n 

Sergii Sukhin: У Черкасах пройшов протест проти вакцинації. Хоча , скоріше, це протест проти білих плям у Законодавстві, ніж проти самої вакцинації. Чи мають право громадяни збиратися на мирний протест? Звісно, мають. Особисто мені не сподобалося, що більшість громадян зовсім не дотримувалася карантинних обмежень - стояли кучно, масок не надягали. Після цього протесту, частина точно попаде до лікарень.

Sergii Sukhin: У Черкасах пройшов протест проти вакцинації. Хоча , скоріше, це протест проти білих плям у Законодавстві, ніж проти самої вакцинації. Чи мають право громадяни збиратися на мирний протест? Звісно, мають. Особисто мені не сподобалося, що більшість громадян зовсім не дотримувалася карантинних обмежень - стояли кучно, масок не надягали. Після цього протесту, частина точно попаде до лікарень.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #21 Правда 11.11.2021 15:42
Цитую Olha:
Пропоную усім протестувальник ам два тижні попрацювати у ковідному відділенні, можна без маски)

А що, нова інструкція ще не поступила від спонсорів? Може пора змінити пластинку?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #20 Надійка 11.11.2021 10:05
Цитую Холмс:
І хтось же організував цей захід.


Головний антивакцинатор її ПІБ на С.,В Черкасах її помічники всі , а особливо Петіна купка іріша та сироєшки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #19 Ганс 10.11.2021 21:04
Цитую Алексей:
Цитую До Ликових:
Цитую Алексей:
Карантин незаконный, барановирус фейк, маски в мусорку !!!
Ідо Ликових
Так тоді не потрібно до лікарень ходити, не треба операції робити до бабки вона вгадає.Не треба жити в суспільстві або переїхати в будиночок Ликових він вільний

Первая больница появилась в 873 году, первую операцию провели за 6 тыс. лет до н.э. Это всё проверено временем столетиями и тысячелетиями, а вакцине вашей 2 года отроду :lol: :lol: и все должны в неё поверить? поистине тууупые.

Вы о чем?
Этой вакцине нет и полгода ..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 Anton 10.11.2021 20:20
Цитую Дурнямдосвідсві :
Цитую правда:
Усі без масок


Родич мені сказав, що вакциновані без масок, а не вакциновані в масках.Адмістратор платить за приведеного 200 поцілунків. Сам родич і моя сестра та її діти провакциновані. До речі зятьок не працює, але кошти має.Я йому сказав, що не боїться уханської зарази йди працювати санітаром в лікарню, то приклад його матері,яка перехворіла іллюзію розвіяла. Вже майже півроку смак лимону не може відчути... Дурні вчаться на своєму досвіді

Це правда
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #17 Алексей 10.11.2021 20:18
Цитую До Ликових:
Цитую Алексей:
Карантин незаконный, барановирус фейк, маски в мусорку !!!
Ідо Ликових
Так тоді не потрібно до лікарень ходити, не треба операції робити до бабки вона вгадає.Не треба жити в суспільстві або переїхати в будиночок Ликових він вільний

Первая больница появилась в 873 году, первую операцию провели за 6 тыс. лет до н.э. Это всё проверено временем столетиями и тысячелетиями, а вакцине вашей 2 года отроду :lol: :lol: и все должны в неё поверить? поистине тууупые.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #16 Olha 10.11.2021 19:57
Пропоную усім протестувальник ам два тижні попрацювати у ковідному відділенні, можна без маски)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #15 Ганс 10.11.2021 19:34
когда-то, в начале абсурда, 20 полицаев с оружием ловили мужика в плавках в парке..
преступление прошло без последствий. поэтому беспредел только усиливается...
сейчас охранник может потребовать справку о прививках. что будут требовать дальше?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #14 Ганс 10.11.2021 19:10
Цитую Стас:
Цитую Ганс:
Цитую Контролер:
Хворійте і помирайте!

интересно, что вы запоете, когда когда принудительно будут вакцинировать детей....
Ви давно це робите.Не помітили? Віспа,поліємелі т,кір тощо... І всіживі.Крім тих,хто "не такий".

экспериментальн ой и неутвержденной вакциной?- не помню чтобы я такого делал
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 До Ликових 10.11.2021 18:42
Цитую Алексей:
Карантин незаконный, барановирус фейк, маски в мусорку !!!
Ідо Ликових
Так тоді не потрібно до лікарень ходити, не треба операції робити до бабки вона вгадає.Не треба жити в суспільстві або переїхати в будиночок Ликових він вільний
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 Путнік 10.11.2021 18:28
Злочинній бездіяльності департаменту охорони здоров'я міста під час пандемії має бути покладено край - звільнити повністю всім складом, досить витрачати гроші платників податків.