реклама

реклама

Нардеп з Черкащини Ігор Єресько у списку кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі від ВО «Батьківщина» отримав 157 місце. Проте він залишається відданим ідеям партії. Про це політик повідомив у коментарі «Прочерку».

– Я не можу зараз тікати з партії, як це зробили сьогодні деякі нардепи. Я не можу підвести Юлію Тимошенко. Це як мінімум неетично, – сказав Ігор Єресько. – Взагалі, не збираюся розривати зв’язків з партією. Сподіваюся, що в середині «Батьківщини» все буде гаразд і я ще пригоджуся. У цілому ж життя продовжується.

За словами нардепа, якщо він не потрапить в Раду наступного скликання (а місце в списку говорить саме про те), то може зайнятися викладацькою діяльністю.

– Крім того, побувши нардепом, став краще розбиратися в законах. Тож і в правовій сфері можу працювати, – зазначив він.

Нагадаємо, що сьогодні вранці відбувся передвиборчий з'їзд Об'єднаної опозиції, на якому було оголошено кандидатів в депутати, які йдуть за списком та через мажоритарні округи. Після цього на засіданні позачергової сесії Верховної Ради стало відомо про вихід з фракції БЮТ Сергія Міщенка та Вадима Коротюка.

реклама

Коментарі  

 
-1 #15 Ніна 01.08.2012 17:49
Цитую КС:
Пан Томенко поставте на дільницю №195 депутата Ересько. Він достойніша кандидатура чим "соратник" Гресь.

Гресь пройде по мажоритарці. Він багато зробив для області. Просто скромність не дозволяє кричати на всіх зібраннях.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Марія 01.08.2012 17:48
Цитую вова:
Шановний І. Ересько Зрозуміло, ви в душі знаете, як обходяться з нормальними,пор ядними людьми і дуже жаль,що долю людей у БЮТі вирішують Щурі. При ВАС в Черкасах таких було значно менше. Ну нічого,прозрінн я приходить з часом? Невже Гресь зробив для Черкаського осередку більше ніж ВИ? ПЕЧАЛЬНО!!! вони знають з КИМ треба ділитись...І на словах:"ЮЛІ ВОЛЮ"! Гниляки ВОНИ не ПЕРЕЙМАЙТЕСЬ!!! Гляньте на коментарі- люди ВАС підтримують,а це головне!!!!!!!!

Як гарно заговорили! Нормальна людина Єресько. Ніхто проти нього нічого не говорить погано. а от облиті брудом Гресь, Томенко, Бондаренко мабуть таки добре сала за шкури залили дописувачам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Марія 01.08.2012 17:46
Цитую Чому не Єресько?:
Все дуже просто ВІН ОДИН,що не був у партії Пензеника ПРП, а тому його гноблять свої та пишуть на нього анонімки. Правильно написано щурі із ПРП. В ПРП були і є Томенко, Гресь, Бондарнко, Булатецькі і це не всі це тільки керівники .

Яка різниця, хто був в якій партії? Подивіться на регіоналів! Вони вже пройшли всі партії разом взяті в Україні. І Гресь, І Томенко, І Бондаренко достойні представляти опозицію.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Марія 01.08.2012 17:43
Цитую КС:
Пан Томенко поставте на дільницю №195 депутата Ересько. Він достойніша кандидатура чим "соратник" Гресь.

А чому ви так думаєте? А я вважаю, що Гресь достойна кандидатура. Побажаю йому перемоги!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 О.ЧУПРИНА 31.07.2012 11:42
Цитую БьЮТь своїх?:
Цитую Чому не Єресько?:
Все дуже просто ВІН ОДИН,що не був у партії Пензеника ПРП, а тому його гноблять свої та пишуть на нього анонімки..

В партии "Батькивщина" зреет недовольство из-за сформированных списков на парламентские выборы, сообщают источники в "Батькивщине"."В партии зреет бунт"
"Есть информация о подготовке открытого съезда, на котором будет принято обращение к Юлии Тимошенко. Кроме того, есть те, кто готов выйти к прессе с информацией о перевороте в партии", - добавил собеседник.

Це не далеко від істини. Ересько дійсно одна з самих достойних кандидатур на прохідну частину списку.Але за прозасідавшимис я корупціонерами хіба порядна людина втовпиться?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 БьЮТь своїх? 31.07.2012 11:22
Цитую Чому не Єресько?:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Чому не Єресько? 31.07.2012 10:32
Все дуже просто ВІН ОДИН,що не був у партії Пензеника ПРП, а тому його гноблять свої та пишуть на нього анонімки. Правильно написано щурі із ПРП. В ПРП були і є Томенко, Гресь, Бондарнко, Булатецькі і це не всі це тільки керівники .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 КС 31.07.2012 07:57
Пан Томенко поставте на дільницю №195 депутата Ересько. Він достойніша кандидатура чим "соратник" Гресь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Демократ 30.07.2012 22:08
Цитую Зви Сало:
один із небагатьох із ясною головою.

Будешь скромным, растопчут. Будешь буйным-снесут. Будешь умным, прогонят. Добрым быть-засмеют. Будешь грешным-осудят, а цветущим-сомнут. Будешь чистым-загадят, злым-проклянут. Кем же быть, я не знаю. Но, играя с судьбой,вновь и вновь повторяю, буду только собой."
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 вова 30.07.2012 21:02
Шановний І. Ересько Зрозуміло, ви в душі знаете, як обходяться з нормальними,пор ядними людьми і дуже жаль,що долю людей у БЮТі вирішують Щурі. При ВАС в Черкасах таких було значно менше. Ну нічого,прозрінн я приходить з часом? Невже Гресь зробив для Черкаського осередку більше ніж ВИ? ПЕЧАЛЬНО!!! вони знають з КИМ треба ділитись...І на словах:"ЮЛІ ВОЛЮ"! Гниляки ВОНИ не ПЕРЕЙМАЙТЕСЬ!!! Гляньте на коментарі- люди ВАС підтримують,а це головне!!!!!!!!