реклама

реклама

Центральна виборча комісія зареєструвала нових кандидатів у народні депутати України на проміжних виборах народних депутатів України 31 жовтня 2021 року.

Так, в ОВО № 197 (Черкаська область) – Руслана Алексіюка від політичної партії "РІВНЕ РАЗОМ", Романа Коніжая від Молодіжної партії України, Петра Кур’ята від Політичної партії "Справжня Україна", Дмитра Кухарчука від політичної партії "НАЦІОНАЛЬНИЙ КОРПУС", Андрія Лобунця від Політичної партії "Європейська партія України".

index

Раніше Комісія вже зареєструвала в ОВО № 197 – Андрія Іллєнка, Богдана Панкевича, Антона Подчапка, Сергія Василюка, Віталія Войцехівського, Наталію Степушенко, Олену Козачук, Вячеслава Резнікова, Леоніда Даценка, Григорія Козьму, Романа Сущенка.

Окрім того, ЦВК затвердила рішення окружної виборчої комісії ОВО № 197 щодо виконання повноважень члена цієї комісії на платній основі.

Пресслужба Секретаріату Комісії

Читайте також: Половина членів ОВК № 197 мають досвід роботи у виборчих комісіях

реклама

Коментарі  

 
-1 #13 Казладоев 23.09.2021 21:33
Мой казёл Петя очень обрадовался за Диму :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 СОЛДАТ 23.09.2021 17:44
Цитую 007:
Цитую /Solid:
псевдо "СОЛДАТ", справжній воїн НІКОЛИ собі погоняло "солдат" не візьме.
Бо, або Содлат, або як ти "СОЛДАТ".
Я - прикордонник. Мав 2 бойові відрядження в ДРА. Але пільгами не користуюсь. Бо їх такі як "СОДДАТЫ" захомячили. Тут ви шустріки.

Він з команди Кухарчука, там всі солдати диванних військ, де 90 процентів і зброї в руках не тримали, але волають про захист ветеранів. Ось такий і СОЛДАТ, працівник військомату відділу комплектування.

Ще варіанти є? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 СОЛДАТ 23.09.2021 17:43
Цитую /Solid:
псевдо "СОЛДАТ", справжній воїн НІКОЛИ собі погоняло "солдат" не візьме.
Бо, або Содлат, або як ти "СОЛДАТ".
Я - прикордонник. Мав 2 бойові відрядження в ДРА. Але пільгами не користуюсь. Бо їх такі як "СОДДАТЫ" захомячили. Тут ви шустріки.

Ти сильно хвилюєшся недоумкуватий, букви в словах плутаєш, відповідаєш на комменти , які тобі не адресовані.В яких роках бував в Афгані і в якому прикордонному загоні служив, прізвище командира і номер військовоі частини? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 /Solid 23.09.2021 13:53
Цитую 007:
Цитую /Solid:

Ні. Я НЕ з команди Кухарчука. хоча й багато в чрму їх підтримую.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #9 007 23.09.2021 09:48
Цитую /Solid:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #8 /Solid 22.09.2021 22:21
псевдо "СОЛДАТ", справжній воїн НІКОЛИ собі погоняло "солдат" не візьме.
Бо, або Содлат, або як ти "СОЛДАТ".
Я - прикордонник. Мав 2 бойові відрядження в ДРА. Але пільгами не користуюсь. Бо їх такі як "СОДДАТЫ" захомячили. Тут ви шустріки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #7 /Solid 22.09.2021 22:14
Цитую СОЛДАТ:
Цитую /Solid:
Цитую СОЛДАТ:
Реклама золотоніського КВНщика войцехівського заполонила багато рейтингових сайтів.Не жаліють ЗЕклоуни грошей.Але схоже що вони потрачені дарма. :lol:

то хто тут клоун білобілЄтний? Ти.

Білобілетний клоун - це твій преЗЕдент, який чотири рази ухилявся від призову в військовий час.Та і ти,мабуть, не кращий.В арміі служив за..ю? :lol:

це ти пілопілєтне ніщо мене прикорднника запитуєш?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 СОЛДАТ 22.09.2021 20:14
Цитую /Solid:
Цитую СОЛДАТ:
Реклама золотоніського КВНщика войцехівського заполонила багато рейтингових сайтів.Не жаліють ЗЕклоуни грошей.Але схоже що вони потрачені дарма. :lol:

то хто тут клоун білобілЄтний? Ти.

Білобілетний клоун - це твій преЗЕдент, який чотири рази ухилявся від призову в військовий час.Та і ти,мабуть, не кращий.В арміі служив за..ю? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Антон 22.09.2021 10:52
Цитую /Solid:
Цитую СОЛДАТ:
Реклама золотоніського КВНщика войцехівського заполонила багато рейтингових сайтів.Не жаліють ЗЕклоуни грошей.Але схоже що вони потрачені дарма. :lol:

то хто тут клоун білобілЄтний? Ти.

"Білобілєтний" це щось особисте і фантомно-болюче, притаманне Зе-команді. Але не солдату.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-18 #4 /Solid 21.09.2021 23:18
Цитую СОЛДАТ: