Обличчя Черкас
{socbuttons}

face

– Якщо ви запитаєте мене, до якого міста я повертався б знову і знову, то це неодмінно – Черкаси. Містечко з ранніх років припало мені до душі за свою простоту та затишок.

Я тимчасово переїхав сюди з Харкова, думав тут буде нудно жити протягом довгого часу, але ні, багато приємного зв'язує мене з цим місцем. Люблю Черкаси за можливість бурхливо провести вільний час: тут є велика кількість закладів, проводяться цікаві заходи. А також за спокійний відпочинок на пляжах і в парках: Соснівський ліс та пляжі Митниці припали мені до серця.

Також радий бачити, що з кожним роком Черкаси стають тільки кращими, приємно дивитися на вулички, сучасні парки, пляжі.

Зараз працюю в одній із кав'ярень міста: заводжу знайомства, дізнаюся багато нового про його мешканців, традиції.

Не дарма кажуть, Черкаси – місто для душі. Багато років життя підтвердили це, і Черкаси тепер мій другий дім.

Кожен житель міста може стати «Обличчям Черкас»

«Обличчя Черкас» – історії звичайних людей, яких ми зустрічаємо на вулицях міста. Це не політики, які розігрують вистави перед камерами, не бізнесмени, які заробили ще один мільйон, не зірки, зі своєю нарцистичною хворобою. Вже другий місяць «Прочерк» пише про пересічних людей, у кожного з яких – своя історія, свої захоплення, емоції та мрії… Але, шановні читачі! Редакція інтернет-видання запрошує і Вас узяти участь у фотопроекті «Обличчя Черкас». І запропонувати фотографії та історії про себе, друзів, рідних чи знайомих.

Для участі у проекті потрібно:

надіслати розповідь про людину, яку Ви хочете бачити обличчям Черкас (орієнтовна кількість знаків 500–2000);

додати фотографію героя (портретне);

у листі зазначити своє прізвище, ім’я та контактний телефон, за яким із Вами можна зв’язатися.

Текстовий файл та цифрове фото надсилати за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Надіслані Вами герої та їхні портрети розміщуватимуться у рубриці «Обличчя Черкас» інтернет-ресурсу «ПРОЧЕРК» (http://procherk.info/faces).

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100