Обличчя Черкас
{socbuttons}

368509562_1479702836197264_2496070166536343949_n

Я народилася та росла в Черкасах, аж доки в 10 років не переїхала в інше місто. Зараз, повернувшись сюди, відчуваю, як сильно тут все змінилося.

За що я завжди любила Черкаси – ідеальне поєднання міського гаміру та легкості сільської місцевості. А найбільше люблю в Черкасах людей та їхнє заочне знайомство з кожним жителем цього міста.

Насамперед я б прогулялася Сосновим Бором, аж до оглядового майданчика, де: краєвиди Дніпра, свіже лісове повітря та можливість відчути внутрішній спокій недалеко від дому. Також із радістю відвідала б місцеву філармонію.

Я, як учасниця Фабрики музичного мистецтва «Voices», маю досить яскраву роль у різних заходах. Саме тому мені часто випадає можливість не лише побачити Черкаси з іншого боку медалі, а й самій створювати неповторну атмосферу для жителів міста.

Адже ніщо не робить певне місце особливим так, як люди навколо тебе.

Кожен житель міста може стати «Обличчям Черкас»

«Обличчя Черкас» – історії звичайних людей, яких ми зустрічаємо на вулицях міста. Це не політики, які розігрують вистави перед камерами, не бізнесмени, які заробили ще один мільйон, не зірки, зі своєю нарцистичною хворобою. Вже другий місяць «Прочерк» пише про пересічних людей, у кожного з яких – своя історія, свої захоплення, емоції та мрії… Але, шановні читачі! Редакція інтернет-видання запрошує і Вас узяти участь у фотопроекті «Обличчя Черкас». І запропонувати фотографії та історії про себе, друзів, рідних чи знайомих.

Для участі у проекті потрібно:

надіслати розповідь про людину, яку Ви хочете бачити обличчям Черкас (орієнтовна кількість знаків 500–2000);

додати фотографію героя (портретне);

у листі зазначити своє прізвище, ім’я та контактний телефон, за яким із Вами можна зв’язатися.

Текстовий файл та цифрове фото надсилати за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Надіслані Вами герої та їхні портрети розміщуватимуться у рубриці «Обличчя Черкас» інтернет-ресурсу «ПРОЧЕРК» (http://procherk.info/faces).

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100