реклама

Обличчя Черкас
{socbuttons}

16832893_417050765305397_1973654462_o

- У 2012 році я переїхала в Черкаси. Це місто здалося мені незвичайним. Я його відразу полюбила. Також я вдячна Черкасам за те, що подарував мені чоловіка. Саме він допоміг мені побачити Черкаси у всій його красі.

Сама я з маленького міста, тому мене надихнула тут кожна вуличка. Найбільше мені запам`ятався парк 50-ти річчя, де є розваги для людей, а у свята проходять конкурси. А також там дуже гарний вид на Дніпро. Кажуть, що це парк закоханих. Так і сталося, там мені зробили пропозицію.

Я люблю це місто, і намагатимуся робити його краще.

 

Кожен житель міста може стати «Обличчям Черкас»

«Обличчя Черкас» – історії звичайних людей, яких ми зустрічаємо на вулицях міста. Це не політики, які розігрують вистави перед камерами, не бізнесмени, які заробили ще один мільйон, не зірки, зі своєю нарцистичною хворобою. Вже другий місяць «Прочерк» пише про пересічних людей, у кожного з яких – своя історія, свої захоплення, емоції та мрії… Але, шановні читачі! Редакція інтернет-видання запрошує і Вас узяти участь у фотопроекті «Обличчя Черкас». І запропонувати фотографії та історії про себе, друзів, рідних чи знайомих.

Для участі у проекті потрібно:

надіслати розповідь про людину, яку Ви хочете бачити обличчям Черкас (орієнтовна кількість знаків 500–2000);

додати фотографію героя (портретне);

у листі зазначити своє прізвище, ім’я та контактний телефон, за яким із Вами можна зв’язатися.

Текстовий файл та цифрове фото надсилати за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Надіслані Вами герої та їхні портрети розміщуватимуться у рубриці «Обличчя Черкас» інтернет-ресурсу «ПРОЧЕРК» (http://procherk.info/faces).

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100