Обличчя Черкас
{socbuttons}

16830335_417052001971940_1127063864_n

– Люблю наше місто за гарних людей. І гарних не в сенсі краси, а за їх душу. Це місто, в якому я провів своє дитинство, шкільні роки, університетські - і весь цей час мені траплялись добрі привітні люди. Найкращі залишилися і до тепер. Не раз я їхав звідси, та кожен раз, повертаючись, ставав на краплинку щасливішим. І так діє лише повернення, що вже говорити про час, коли я тут живу, зустрічаюсь із друзями, коханою.

Не знаю, що мене чекає у майбутньому, та знаю точно, де б я не був, де б я не жив - сюди я повертатимусь знов і знов.

А ще дуже багато спогадів маю з різними місцями. От навіть надовго виїжджати не треба. Просто іду по вулиці і згадую скільки крутих моментів пов'язаних з тим чи тим місцем, а скільки ще всього буде. Коли до мене приїжджають друзі з інших міст, обов'язково тягну їх на річковий порт і набережну. Це місце чудове у будь-яку погоду. А щоб місто жило, потрібні люди, які тут працюють, і працюють на благо жителів, в першу чергу. Цим я і займаюсь.

 

Кожен житель міста може стати «Обличчям Черкас»

«Обличчя Черкас» – історії звичайних людей, яких ми зустрічаємо на вулицях міста. Це не політики, які розігрують вистави перед камерами, не бізнесмени, які заробили ще один мільйон, не зірки, зі своєю нарцистичною хворобою. Вже другий місяць «Прочерк» пише про пересічних людей, у кожного з яких – своя історія, свої захоплення, емоції та мрії… Але, шановні читачі! Редакція інтернет-видання запрошує і Вас узяти участь у фотопроекті «Обличчя Черкас». І запропонувати фотографії та історії про себе, друзів, рідних чи знайомих.

Для участі у проекті потрібно:

надіслати розповідь про людину, яку Ви хочете бачити обличчям Черкас (орієнтовна кількість знаків 500–2000);

додати фотографію героя (портретне);

у листі зазначити своє прізвище, ім’я та контактний телефон, за яким із Вами можна зв’язатися.

Текстовий файл та цифрове фото надсилати за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Надіслані Вами герої та їхні портрети розміщуватимуться у рубриці «Обличчя Черкас» інтернет-ресурсу «ПРОЧЕРК» (http://procherk.info/faces).

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100