Обличчя Черкас
{socbuttons}

16805109_417041578639649_648794844_o

– Черкаси не любити неможливо. По-перше, це рідне місто, по-друге, обожнююйого колорит, атмосферу, близькість до Дніпра,  ліси. Я подорожую іншими містами, але все одно душа тягнеться до Черкас. Туристів би я повів в наш парк «Сосновий бір». Там дуже гарна природа, скульптури. Влітку можна зводити на Дніпро, набережну, річковий вокзал, пірс. У Черкасах взагалі багато вражаючих та незвичних місць.

У мене так склалося, що я народився у родині тролейбусників. З самого дитинства я був у цьому колі.  Я бачив, як електротранспорт розвивався, а потім став свідком, як він почав занепадати. Боляче за це стало, і тому у мене з`явилося хобі. Я почав захоплюватися тролейбусами. Став представником громадської ради КП "ЧеркасиЕлектроТранс" і відстоюю різні важливі питання, слідкую за розвитком, усіма подіями, які відбуваються у галузі транспорта в Черкасах. Усілякими методами намагаюся «достукатися» до нашої влади.


Кожен житель міста може стати «Обличчям Черкас»

«Обличчя Черкас» – історії звичайних людей, яких ми зустрічаємо на вулицях міста. Це не політики, які розігрують вистави перед камерами, не бізнесмени, які заробили ще один мільйон, не зірки, зі своєю нарцистичною хворобою. Вже другий місяць «Прочерк» пише про пересічних людей, у кожного з яких – своя історія, свої захоплення, емоції та мрії… Але, шановні читачі! Редакція інтернет-видання запрошує і Вас узяти участь у фотопроекті «Обличчя Черкас». І запропонувати фотографії та історії про себе, друзів, рідних чи знайомих.

Для участі у проекті потрібно:

надіслати розповідь про людину, яку Ви хочете бачити обличчям Черкас (орієнтовна кількість знаків 500–2000);

додати фотографію героя (портретне);

у листі зазначити своє прізвище, ім’я та контактний телефон, за яким із Вами можна зв’язатися.

Текстовий файл та цифрове фото надсилати за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Надіслані Вами герої та їхні портрети розміщуватимуться у рубриці «Обличчя Черкас» інтернет-ресурсу «ПРОЧЕРК» (http://procherk.info/faces).

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100