Обличчя Черкас
{socbuttons}

IMG_5016

– Я із Золотоноші. Навчаюсь у Черкасах. Можна сказати, що з перших днів перебування у цьому місті, я в нього закохався за його колоритність, красу та неповторність. Говорять, що міста між собою схожі. Але можу сказати, що такого як Черкаси немає ні в одній точці нашої країни. І тому воно особливе. Люблю Черкаси за чудові парки та красиві будівлі.

З туристами ми пішли б у Долину троянд. Я вважаю, що це одна з найкращих пам`яток Черкас. А ще можна сходити до нашого зоопарку. Ну, і звісно, парк «Соснівка». Також з`їздити на Митницю помилуватися Дніпром.

Сам я долучаюся до різних заходів, тренінгів, волонтерства. І намагаюся створити щось власне, тобто долучити молодь до, того ж самого, суботника. І взагалі активізувати молодь до того, щоб вони робили Черкащину краще.

 

Кожен житель міста може стати «Обличчям Черкас»

«Обличчя Черкас» – історії звичайних людей, яких ми зустрічаємо на вулицях міста. Це не політики, які розігрують вистави перед камерами, не бізнесмени, які заробили ще один мільйон, не зірки, зі своєю нарцистичною хворобою. Вже другий місяць «Прочерк» пише про пересічних людей, у кожного з яких – своя історія, свої захоплення, емоції та мрії… Але, шановні читачі! Редакція інтернет-видання запрошує і Вас узяти участь у фотопроекті «Обличчя Черкас». І запропонувати фотографії та історії про себе, друзів, рідних чи знайомих.

Для участі у проекті потрібно:

надіслати розповідь про людину, яку Ви хочете бачити обличчям Черкас (орієнтовна кількість знаків 500–2000);

додати фотографію героя (портретне);

у листі зазначити своє прізвище, ім’я та контактний телефон, за яким із Вами можна зв’язатися.

Текстовий файл та цифрове фото надсилати за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Надіслані Вами герої та їхні портрети розміщуватимуться у рубриці «Обличчя Черкас» інтернет-ресурсу «ПРОЧЕРК» (http://procherk.info/faces).

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100