реклама
реклама
Обличчя Черкас
{socbuttons}

16443144_1395450370526086_1878005439_o

– Я сама з Умані. Там вчилися мої батьки-студенти у сільськогосподарському інституті, одружилися і дуже рано, коли їм було по дев'ятнадцять, народилася я. Потім, батько робив дуже успішну кар'єру і багато переїздив. Вірніше його переводили на вищі посади в різні райони, і ми переїжджали. Тому, я жила і в селі Черповоди Уманського району, і в Черкасах, і в місті Христинівка, і потім знову в Черкасах. Тут я вступила до ВНЗ на навчання. І так вийшло, що залишилася жити.

Черкаси люблю. Це не мегаполіс, де не встигаєш жити і бути. Це місто, котре має свою історію, свою душу, свій настрій. Мені дуже подобається, що воно на Дніпрі і у нас є своє "море". Тут бурхливе культурне життя, тут встигаєш багато де побувати. Туристів би я повела на нашу набережну, в Долину Троянд і Пагорб Слави. Художній музей, філармонія і музей "Кобзаря" також варті уваги. І обов'язково в ресторанчик на набережній, де великі скляні вікна і видно Дніпро.

ФОТО СЕРГІЯ ЧЕРКАСОВА

 

Кожен житель міста може стати «Обличчям Черкас»

«Обличчя Черкас» – історії звичайних людей, яких ми зустрічаємо на вулицях міста. Це не політики, які розігрують вистави перед камерами, не бізнесмени, які заробили ще один мільйон, не зірки, зі своєю нарцистичною хворобою. Вже другий місяць «Прочерк» пише про пересічних людей, у кожного з яких – своя історія, свої захоплення, емоції та мрії… Але, шановні читачі! Редакція інтернет-видання запрошує і Вас узяти участь у фотопроекті «Обличчя Черкас». І запропонувати фотографії та історії про себе, друзів, рідних чи знайомих.

Для участі у проекті потрібно:

надіслати розповідь про людину, яку Ви хочете бачити обличчям Черкас (орієнтовна кількість знаків 500–2000);

додати фотографію героя (портретне);

у листі зазначити своє прізвище, ім’я та контактний телефон, за яким із Вами можна зв’язатися.

Текстовий файл та цифрове фото надсилати за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Надіслані Вами герої та їхні портрети розміщуватимуться у рубриці «Обличчя Черкас» інтернет-ресурсу «ПРОЧЕРК» (http://procherk.info/faces).

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100