Обличчя Черкас
{socbuttons}

16754222_414575052219635_629595747_n

- Я була в Черкасах у жовтні 2015 року на фестивалі "Три крапки" на запрошення п. Людмили Фіть та її неймовірноїї команди з "Книжкового маестро". Я була зі своєю чудовою співавтркою Дарою Корній (написані разом дві книги "Зозулята зими" та "Крила кольору хмар"). Крім зустрічі з читачами під час фестивалю у художньому музею, ми ще побували у двох університетах - у національному та технічному, розмовляли там зі студентами. У вишах, до речі, чудова архітектура. А молодь - дуже відкрита та світла, поставили багато цікавих запитань. На жаль, хоча місто й справило дуже гарне враження, але запам`ятала його уривками. Особливо чомусь у пам`ять запала Долина троянд, хоча просто проїздили повз неї.

А ще, якщо говорити не лише про місто, наступного днями були на екскурсії до Чигирина та до церки у с. Суботів. Чесно, трохи боялася, що відвідини музеїв та пам`ятних місць матиме дещо "попсовий" смак, але на справді, справило дуже велике й позитивне враження. Можливо, ще й через майстерність екскурсовода.

Я думаю, що варто обов`язково побувати у Черкасах ще раз, бажано навесні, бо мені ота Долина троянд не дає спокою, хочеться глянути на неї під час квітування.

І про саме місто, і про його мекшанців залишилися найкращі спогади.

 

Кожен житель міста може стати «Обличчям Черкас»

«Обличчя Черкас» – історії звичайних людей, яких ми зустрічаємо на вулицях міста. Це не політики, які розігрують вистави перед камерами, не бізнесмени, які заробили ще один мільйон, не зірки, зі своєю нарцистичною хворобою. Вже другий місяць «Прочерк» пише про пересічних людей, у кожного з яких – своя історія, свої захоплення, емоції та мрії… Але, шановні читачі! Редакція інтернет-видання запрошує і Вас узяти участь у фотопроекті «Обличчя Черкас». І запропонувати фотографії та історії про себе, друзів, рідних чи знайомих.

Для участі у проекті потрібно:

надіслати розповідь про людину, яку Ви хочете бачити обличчям Черкас (орієнтовна кількість знаків 500–2000);

додати фотографію героя (портретне);

у листі зазначити своє прізвище, ім’я та контактний телефон, за яким із Вами можна зв’язатися.

Текстовий файл та цифрове фото надсилати за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Надіслані Вами герої та їхні портрети розміщуватимуться у рубриці «Обличчя Черкас» інтернет-ресурсу «ПРОЧЕРК» (http://procherk.info/faces).

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100